Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2017-03-01 00:00
до  2017-05-13 23:00
Вікова категорія:
Від 8 до 18

Детальний опис конкурсу з положенням доступний на сайті конкурсу - italent.org.ua

ITalent - це перший державний ІТ конкурс великого масштабу! У ньому можуть прийняти участь майже усі хто викорустовує компьютер для своєї творчості. Від копіпасту, qwerty до WASD, у цьому конкурсі доказати свої вміння зможуть усі. Це змагання призване не тільки викликати більший інтерес молоді до професіональної роботи, але й покласти початок великим ІТ івентам на Україні. Все що необхідно для того щоб прийняти участь - це лише уважно прочитати правила та вимоги і подати заявку.

Творіть, прораховуйте, змагайтесь - адже це ITalent!

*Згідно з наказом МОН України №1626 від 27.12.16 "Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти).

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні учасники конкурсу IT проектів ITalent.
Через велику кількість робіт та дуже завзяту конкуренцію ми продовжили термін оцінювання на один день. Тож результати будуть доступні 2 квітня.
Отже, конкурс уже майже доходить до своєї фінальної стадій, і ми хочемо запросити вас до нашої офіціальної групи у вКонтакті!

Посилання на ГРУППУ  

В ній ви зможете задавати питання, обговорювати та спілкуватися з суддями.
Але найголовніше, сам конкурс і уся діяльність після нього буде у вас на очах!
Приєднуйтесь та кличте друзів. :)

номінації
8-14 15-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
Відео-монтаж    
1
Статична 2D графіка    
2
2D-анімація    
3
Статична 3D графіка    
4
3D-анімація    
5
Веб-сайт    
6
Програмна розробка    
7
Апаратно-програмна розробка    
8
Розробка комп’ютерної гри    


роботи
Робота 1 етап 2 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Відео-монтаж, від 15 до 18 років включно
1 "Маски"
Кубрак Катерина ( ЦНТТМ «Сфера» )
49.00 49     
2 Ти віриш в випадковості?..
Шумейко Ілля ( )
46.50 46,5     
3 No_to_Blue_Whale
Білик Євген ( )
40.67 40,67     
4 MOTIVATION
Авакова Марина ( )
40.67 40,67     
5 "Прислушайтесь к сердцам"
Мамедов Артур ( ЦНТТМ «Сфера» )
40.33 40,33     
6 Web-Line
Кирилюк Сергій ( )
40.00 40     
7 Pryroda tezh vidchuvaye
Нерушева Валерия ( )
36.00 36     
8 Незалежність України
Пушкарук Тимофій ( )
34.00 34     
9 Choice
Костецька Аліна ( )
32.50 32,5     
10 Жіноча дружба
Кікачейшвілі Діана ( )
32.50 32,5     
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мафтічук Максим ( )
32.00 32     
12 Історична пам`ятка
Камуз Анна ( )
31.50 31,5     
13 Vasyl Kondratenko
Кочубей Вадим ( )
31.50 31,5     
14 Video for competition
Соломія Васильєва ( )
28.00 28     
15 Історія Хотинської фортеці
Чорненька Дарина ( )
27.50 27,5     
16 ДНЗ "Катюжанське ВПУ"
Козаченко Дмитро ( )
27.00 27     
17 Моя Україна
Мозговий Роман ( )
27.00 27     
18 "Basketball Kuroko"
Максим Данчишин ( )
26.00 26     
19 Історії маленього містечка
Мовчанюк Мар’яна ( )
26.00 26     
20 Детский плач | 2017 |
Яковішин Ярослав ( )
24.50 24,5     
21 New Year Greetings!!!
Школьний Олексій ( )
24.00 24     
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вознюк Богдан ( )
22.00 22     
23 Друга сім`я - ПТУ №26
Гаврилюк Діана ( )
20.00 20     
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бубир Інна ( )
19.50 19,5     
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пронкуров Богдан ( )
13.50 13,5     
26 Музичний концерт
Тулінінова Дар`я ( )
9.00 9     
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шиленков Михайло ( )
7.00 7     
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лиштва Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
1.00 1     
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Марченко Михайло ( )
1.00 1     
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мільченко Валерія ( )
1.00 1     
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ланда Вікторія ( CIT )
1.00 1     
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Язев Анатолій ( )
1.00 1     
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олійниченко Станіслав ( )
1.00 1     
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Паньков Рома ( )
1.00 1     
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
1.00 1     
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Граділь Артем ( )
1.00 1     
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Римарь Артем ( )
1.00 1     
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лупішко Ілона ( )
1.00 1     
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
1.00 1     
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полонський Едуард ( )
1.00 1     
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Говтвяниця Максим ( )
1.00 1     
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитрук Владислав ( )
1.00 1     
Номінація Відео-монтаж, від 8 до 14 років включно
43 Дружба - це..
Маргарита Лозян ( )
45.00 45     
44 Маріо в Реальності!
Федоренко Дмитро ( )
42.00 42     
45 The story of the stubborn slug
Лешкович Поліна ( )
40.00 40     
46 Christmas Ginger House
Ланда Анна ( )
39.50 39,5     
47 School 52
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
37.50 37,5     
48 Doll_story
Копто Ніколь ( )
30.50 30,5     
49 Крок до зірок
Грибко Богдан ( 1 )
30.00 30     
50 Прапор України
Юрковський Денис ( )
28.00 28     
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабій Антон ( )
27.00 27     
52 ВСЕДЕСУЩІ
Калинин Стас ( )
26.50 26,5     
53 Щедрик
Клепацький Олег ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
25.00 25     
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Смей Анна ( )
25.00 25     
55 Дії електричного струму
Мисак Даша ( )
24.50 24,5     
56 Дивовижна Україна
Панчук Олександр ( )
24.00 24     
57 Світ навколо
Куцан Анжеліна ( )
23.50 23,5     
58 Клуб ``Патріот``
Півень Владислав ( )
21.00 21     
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Каленик Максим ( )
20.50 20,5     
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярмоленко Олександр ( )
19.50 19,5     
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипенко Валентин ( )
17.50 17,5     
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сухомлинова Валерія ( )
16.50 16,5     
63 Відеокліп до пісні "Майже на" (Тартак)
Гуназа Володимир ( )
15.00 15     
64 ITalent Games
Дяченко Михайло ( )
13.50 13,5     
65 Каток
Верещинський Артем ( )
12.00 12     
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лигута Данило ( )
1.00 1     
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Смей Нюта ( )
1.00 1     
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Качайло Вероніка ( )
1.00 1     
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шатило Павло ( )
1.00 1     
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Конопелько Ольга ( )
1.00 1     
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скумін Ілля ( )
1.00 1     
72 Туберкульоз
Алексик Наталія ( )
1.00 1     
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Каленик Максим ( )
1.00 1     
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стадніков Ростислав ( )
1.00 1     
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
1.00 1     
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лосінський Іван ( )
1.00 1     
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук София ( )
1.00 1     
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Туркевич Олена ( )
1.00 1     
Номінація Відео-монтаж, поза віковими категоріями
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьомко Кирило ( )
1.00 1     
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Безверхий Влад ( )
1.00 1     
81 Игры тогда и сейчас
Севостьянов Всеволод ( )
1.00 1     
82 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рудик Олександр ( )
1.00 1     
83 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартиненко Ярослава ( )
1.00 1     
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
Astahov Artem ( )
1.00 1     
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
myronenko Igor ( )
1.00 1     
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бахарев Костя ( )
1.00 1     
87 П`ять днів без електроенергії
Чінчик Ілона ( )
1.00 1     
Номінація Статична 2D графіка, від 8 до 14 років включно
1 Листівка до свята "Halloween"
Підбуртний Віталій ( )
45.00 45     
2 Завоювання міжпланетних просторів
Shakhov Pasha ( )
37.50 37,5     
3 Договір
Фендерова Ангеліна ( )
36.67 36,67     
4 Діти - це символ мого міста
Мінченко Світлана ( )
35.00 35     
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Микитюк Христина ( )
35.00 35     
6 судний день
Мендюк Павло ( )
34.50 34,5     
7 чарівний ліс
Вегера Андрій ( )
33.50 33,5     
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сембай Ярослав ( )
33.00 33     
9 Україна в майбутньому
Козак Олена ( )
32.50 32,5     
10 Вітальна листівка другу
Ланда Анна ( )
30.50 30,5     
11 Обкладинка до книги Аліса в країні див
Кудрявцев Лев ( Пиксель )
30.00 30     
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ромашко Никита ( )
30.00 30     
13 ВІДЗЕРКАЛЕННЯ
Міхтєєв Денис ( )
30.00 30     
14 Молодь за здоровий спосіб життя!
Левенець Артем ( )
30.00 30     
15 Украденное волшебство
Процюк Анастасія ( )
28.00 28     
16 Автопортрет
Явкін Богдан ( )
28.00 28     
17 Світ Тварин
Підгайний Артем ( )
27.50 27,5     
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горкун Анна ( 7Б )
27.50 27,5     
19 Бузкове диво
Савельєва Анастасія ( )
27.50 27,5     
20 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія ( )
26.50 26,5     
21 ОМЕГА
Савчук Дмитро ( )
26.00 26     
22 Тварини брати наші менші
Мансеров Едуард ( )
26.00 26     
23 Народження метелика
Буцер Олександр ( )
26.00 26     
24 Фея Пінгвінятко
Григорська Ярина ( )
25.00 25     
25 Мрія М.Леонтовича
Василенко Крістіна ( )
25.00 25     
26 ДНК
Кузик Володимир ( )
25.00 25     
27 Острів Черепахи
Іванців Анастасія ( )
24.50 24,5     
28 Chornobel
Туркевич Олена ( )
22.50 22,5     
29 Тиха гавань
Кубів Христина ( )
22.50 22,5     
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковалевська Дарина ( )
22.50 22,5     
31 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Пшеничная Мария ( )
22.50 22,5     
32 календар
Шкрибайло Олександр ( )
20.00 20     
33 Мустанги_
Піщимуха Валерія ( )
19.00 19     
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цвях Артем ( )
19.00 19     
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковальчук Марія ( )
17.50 17,5     
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Москалик Максим ( )
5.00 5     
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алтухова Світлана ( )
    
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойко Анна ( )
    
39 Ми втрачаємо майбутнє
Будаков Антон ( )
    
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Білан Андрій ( )
    
41 "Тян"
Галансикй Захар ( )
    
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карноза Іван ( )
    
43 Ми за мир
Лазоренко Кирилл ( )
    
44 Годинник прогресу
Левицька Світлана ( )
    
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартыненко Анжелика ( )
    
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олійник Валерій ( )
    
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук София ( )
    
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліщук Марія ( )
    
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибалка Анна ( )
    
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чевердинська Катерина ( )
    
Номінація Статична 2D графіка, від 15 до 18 років включно
52 Мурашник
Ланда Вікторія ( CIT )
43.00 43     
53 Обкладинка до книги «Повість про справжню людину» автора Бориса Польового
Горленко Дмитро ( ЦНТТМ «Сфера» )
42.00 42     
54 "Місто мрій"
Тютюнник Аліна ( )
38.00 38     
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Науменко Валерій ( )
37.50 37,5     
56 Дим
Кошан Томаш ( )
37.50 37,5     
57 The Fairytale castle
Чернова Марія ( )
35.00 35     
58 Зроби свій вибір!
Говтвяниця Максим ( )
30.50 30,5     
59 Юнак
Сидорович Карина ( )
27.50 27,5     
60 Китам не місце в інтернеті !
Зарудний Денис ( )
25.00 25     
61 Захід сонця
Іванова Катерина ( )
24.00 24     
62 Змій у небі
Chemeris Alina ( )
24.00 24     
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кувичинський Артур ( )
24.00 24     
64 «Земля отчуждения - Чернобыль 30 лет спустя»
Циганкова Марія ( )
23.50 23,5     
65 Миколаївський костел
Нерушева Валерия ( )
23.50 23,5     
66 Жемчужина
Беспалова Оля ( )
23.50 23,5     
67 Балерина
Гавриленко Оля ( )
23.50 23,5     
68 Няшка
Сівцова Оксана ( )
23.00 23     
69 СкромНяшка
Скрипченко Валерія ( )
20.50 20,5     
70 Байбак зустрічає схід сонця
Довгопола- Бриль Дар"я Ірина ( )
20.50 20,5     
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Винник Василь ( )
19.50 19,5     
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самойленко София ( )
19.00 19     
73 Я дитина космосу
Семенів Катерина ( )
18.50 18,5     
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гайдук Влад ( )
16.00 16     
75 Музика надає яскравості життю
Мельник Христина ( )
15.00 15     
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Slavita Artem ( )
10.00 10     
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павлюк Анастасія ( )
10.00 10     
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черняк Діана ( )
5.00 5     
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анна Новицька ( )
    
80 RAWR
Анікєєв Ігор ( )
    
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Берчук Катерина ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
82 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
    
83 НАЗВА ПРОЕКТУ
Говтвяниця Максим ( )
    
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зейдліць Тетяна ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павленко Ростислав ( )
    
86 НАЗВА ПРОЕКТУ
Слюсар Анастасія ( )
    
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сітайло Олександр ( )
    
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тімканич Емілія ( )
    
89 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чорненька Дарина ( )
    
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Школьний Олексій ( )
    
Номінація Статична 2D графіка, поза віковими категоріями
91 Ballet dancer
Гарцунова Анастасія ( )
38.67 38,67     
92 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ребенок Денис ( )
34.00 34     
93 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олександра Шарвадзе ( )
25.00 25     
94 НАЗВА ПРОЕКТУ
myronenko Igor ( )
    
95 НАЗВА ПРОЕКТУ
Torynik Ludmila ( )
    
96 НАЗВА ПРОЕКТУ
Борюшкин Ян ( )
    
Номінація 2D-анімація, від 15 до 18 років включно
1 Незалежність України
Пушкарук Тимофій ( )
41.50 41,5     
2 Господар
Костюк Владислав ( )
38.50 38,5     
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вознюк Богдан ( )
33.00 33     
4 Повернення додому
Цимбалістий Артур ( )
28.50 28,5     
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
27.50 27,5     
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Slavita Artem ( )
23.50 23,5     
7 New Year Greetings!!!
Школьний Олексій ( )
23.00 23     
8 Люсі
Скрипченко Валерія ( )
5.00 5     
9 Марічка
Сівцова Оксана ( )
5.00 5     
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Говтвяниця Максим ( )
    
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитрук Владислав ( )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зарудний Денис ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кошан Томаш ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павленко Ростислав ( )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тімканич Емілія ( )
    
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
    
Номінація 2D-анімація, від 8 до 14 років включно
18 Винахід Стена
Долженков Владислав ( сш№61 )
37.50 37,5     
19 Історія про слабкого танка
Пушкарук Олесь ( )
29.50 29,5     
20 Бібай
Фендерова Ангеліна ( )
28.33 28,33     
21 Танец "Полька"_
Піщимуха Валерія ( )
27.50 27,5     
22 Особлива книга
Чапля Роксолана ( )
23.50 23,5     
23 Анімація привида
Підбуртний Тімур ( )
23.00 23     
24 Емблема вулиці, на якій я живу
Наришкіна Анастасія ( )
21.00 21     
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Ігор ( )
14.00 14     
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексик Наталія ( )
    
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Білан Андрій ( )
    
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Залевський Максим ( Пиксель )
    
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карноза Іван ( )
    
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кудрявцев Лев ( Пиксель )
    
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
32 Планета здоров`я
Мансеров Едуард ( )
    
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мисак Даша ( )
    
34 Талановиті діти мого міста - Шостки
Мінченко Світлана ( )
    
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олійник Валерій ( )
    
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліщук Марія ( )
    
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Підбуртний Віталій ( )
    
38 Природні пори року
Савельєва Анастасія ( )
    
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Турченко Віталій ( )
    
40 Здоровий спосіб життя
Червеняк Ростислав ( )
    
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Маша ( )
    
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Явкін Богдан ( )
    
Номінація 2D-анімація, поза віковими категоріями
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
myronenko Igor ( )
    
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єременко Антон ( )
    
Номінація Статична 3D графіка, від 15 до 18 років включно
1 Катана
Николаенко Илья ( )
40.00 40     
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кувичинський Артур ( )
20.00 20     
3 New Year
Пестрецов Дмитро ( )
15.00 15     
4 Дивимось, що відбувається на далекій планеті
Сапожник Олександер ( ЦНТТМ «Сфера» )
10.00 10     
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Блінов Георгій ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гапонов Антон ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитрук Владислав ( )
    
8 Брожка «BringMeTheHorizon»
Довгопола- Бриль Дар"я Ірина ( )
    
9 The petals of the sky
Романець Андрій ( )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соломоденко Роман ( )
    
Номінація Статична 3D графіка, від 8 до 14 років включно
11 Київ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
40.00 40     
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колесніченко Олексій ( )
30.00 30     
13 Лісовий красень
Ланда Анна ( )
20.00 20     
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексик Наталія ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дикий В`ячеслав ( )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
17 Студія-дім
Мансеров Едуард ( )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Персонов Микита ( )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якубішін Анатолій ( ЦПР )
    
Номінація 3D-анімація, від 15 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
30.00 30     
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія Веселовська ( )
    
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондар Юра ( )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Димитров Илья ( )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Друченський Єгор ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павленко Ростислав ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хвостик Станіслав ( )
    
Номінація 3D-анімація, від 8 до 14 років включно
8 ВІЧНА ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЯМ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
45.00 45     
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук София ( )
30.00 30     
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ратушнюк Вася ( )
25.00 25     
11 Pac-Man (Пакку-ман)
Ярмілко Ілля ( ЦНТТМ «Сфера» )
10.00 10     
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Болобов Артем ( )
    
13 Місія на Марс
Калинин Стас ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Персонов Микита ( )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Садовий Данило ( )
    
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Турченко Віталій ( )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Ігор ( )
    
Номінація Веб-сайт, від 15 до 18 років включно
1 Template
Годунов Владислав ( 11А )
49.00 49     
2 Web-Line
Кирилюк Сергій ( )
47.50 47,5     
3 Інновації
Тесленко Демид ( )
41.50 41,5     
4 Молодь за здоровий спосіб життя
Римарь Артем ( )
40.00 40     
5 УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА
Церпіш Віктор ( )
40.00 40     
6 Space Technology
New New ( )
39.50 39,5     
7 Computer Blog
Філатов Вадим ( )
36.50 36,5     
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
35.00 35     
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
35.00 35     
10 Колективний блог Comment This
Іванчик Стас ( )
34.50 34,5     
11 Географія.юа
Савчук Влад ( )
34.50 34,5     
12 Великдень
Ланда Вікторія ( CIT )
32.00 32     
13 Бестіарій
Заєць Аліса ( )
31.00 31     
14 WEB-сайт "Сучасні Меблі"
Бойченко Андрій ( )
30.00 30     
15 Чому українські студенти їдуть за кордон?
Марочок Станіслав ( )
27.50 27,5     
16 Днiпро
Павленко Ростислав ( )
20.00 20     
17 Путешествия
Друченський Єгор ( )
20.00 20     
18 Євробачення
Богдан Стойшич Олексій Шевченко - ( )
14.00 14     
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія Веселовська ( )
7.50 7,5     
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Noname ( )
1.00 1     
21 Видео-Tube
Яковішин Ярослав ( )
1.00 1     
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Lisnyuk(VaKuM) Vladik ( )
    
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванченко Дмитро ( )
    
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Димитров Илья ( )
    
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Конар Сергій ( )
    
27 Київ починається з тебе!
Крупа Максим ( )
    
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Максимчук Максим ( )
    
29 Ярмарок ідей
Сопронюк Юрій ( )
    
30 Test Web Node.js
Тисянчин Вася ( )
    
Номінація Веб-сайт, від 8 до 14 років включно
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рутило Богдан ( )
45.00 45     
32 Інтернет-галерея для музикантів "Music Park"
Купрієнко Вiлен ( )
44.33 44,33     
33 Зоопарки
Дяченко Михайло ( )
43.00 43     
34 Рафтинг − це круто
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
39.00 39     
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черниш Володимир ( CIT )
36.50 36,5     
36 EL-Library
Щерба Вікторія ( )
36.00 36     
37 Світ тварин
Паєвський Дмитро ( )
31.00 31     
38 WEB-сайт "Здоровий спосіб життя"
Цибульський Мітя ( )
30.00 30     
39 Замечательные точки и линии треугольника
Гуща Александр ( )
29.50 29,5     
40 IT в космосі
Титов Роман ( )
27.50 27,5     
41 Замки Украины
Піщимуха Валерія ( )
27.00 27     
42 Занимательная Астрономия
Болобов Артем ( )
22.50 22,5     
43 Учнівська республіка "Крила"
Кашперова Софія ( )
18.50 18,5     
44 Интересный космос
Ілюхін Олексій ( )
18.00 18     
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Турченко Віталій ( )
17.50 17,5     
46 MARVEL
Карноза Іван ( )
16.00 16     
47 Іноваційні технології в автобудуванні
Залевський Максим ( Пиксель )
15.50 15,5     
48 Олимпийские игры
Ярошенко Ігор ( )
14.50 14,5     
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самойленко Анастасія ( )
14.00 14     
50 Путешествие
Садовий Данило ( )
13.50 13,5     
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Персонов Микита ( )
12.50 12,5     
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Артеменко Вікторія ( ЦТТ"Юність" )
11.50 11,5     
53 3D SLIDER
Собчук Назар ( )
5.00 5     
54 Бот вконтакте
Жадан Богдан ( )
5.00 5     
55 Художня творчість
Пономаренко Юлія ( )
1.00 1     
56 ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНОГО СТАНУ ПОПУЛЯЦІЇ БАРАНЦЕВИХ НА ТЕРИТОРІЇ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ
Журавський Максим ( )
1.00 1     
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Брюхарєв Денис ( )
1.00 1     
58 Website
Зімакін Максим ( )
1.00 1     
59 Сімейний відпочинок
Стадніков Ростислав ( )
1.00 1     
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Koshevoj Artem ( )
    
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Верещинський Артем ( )
    
62 У світі сучасного дизайну
Дубенюк Ярослав ( )
    
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олександр Гудзяк ( )
    
65 Andro World
Романенко Сергій ( )
    
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Свирид Никита ( )
    
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скумін Ілля ( )
    
Номінація Веб-сайт, поза віковими категоріями
68 PocketLife - веб-сайт для онлайн-сервера
Пархоменко Руслан ( )
46.00 46     
69 Космічні технології
Genri` Larinov ( )
40.00 40     
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація Програмна розробка, від 8 до 14 років включно
1 Словничок
Титечко Ірина ( )
25.50 25,5     
2 Навчально-ігровий додаток для пристроїв на базі ОС Android
Іван Сиваєв ( )
25.50 25,5     
3 Котики
Цандер Катя ( )
23.00 23     
4 Solar system.Допомога вченим
Стадніков Ростислав ( )
21.50 21,5     
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
17.50 17,5     
6 Mr. Crypto
Тімофєєв Сергій ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
1.00 1     
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чорний Влад ( )
1.00 1     
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ілюхін Олексій ( )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Верещинський Артем ( )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Дмитро ( ЦТТ"Юність" )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Персонов Микита ( )
    
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Семенистий Андрій ( )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Турченко Віталій ( )
    
Номінація Програмна розробка, від 15 до 18 років включно
14 PixPattern - програма для створення вишивки
Сопронюк Юрій ( )
45.50 45,5     
15 Таблиця Менделєєва
Клювак Михайло ( )
45.00 45     
16 Кросворд
Пупов Нікіта ( )
40.00 40     
17 Morze
Stroiuk Bohdan ( )
40.00 40     
18 Шифрувальник
Романець Андрій ( )
39.00 39     
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондарчук Євгеній ( )
38.50 38,5     
20 Puzzle
Вещицький Ілля ( )
37.50 37,5     
21 Solar System 2D
Бочін Ігор ( )
30.00 30     
22 ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС ≪LOGIC FOR KIDS»
Артем Олішанський ( )
25.50 25,5     
23 Симулятор гравітаціЇ
Корогодський ДаниЇл ( )
25.00 25     
24 Black Holes
Друченський Єгор ( )
20.00 20     
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анастасія Веселовська ( )
    
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
    
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гузь Данило ( )
    
28 Детский космос
Зубов Гліб ( )
    
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулаківський Станіслв ( )
    
Номінація Програмна розробка, поза віковими категоріями
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швець Євгеній ( )
1.00 1     
31 Проект Єгора Вікулова
( )
    
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швець Євгеній ( )
    
Номінація Апаратно-програмна розробка, від 8 до 14 років включно
1 Life Line
Крива Ольга ( )
45.00 45     
2 Кодовый замок c возможностью оперативной смены кода
Єрьомкін Віталій ( )
43.00 43     
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
1.00 1     
Номінація Апаратно-програмна розробка, від 15 до 18 років включно
4 Бінарний годинник
Заярний Микола ( )
41.00 41     
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
М`яновський Віталій ( )
40.00 40     
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Stroiuk Bohdan ( )
1.00 1     
Номінація Розробка комп’ютерної гри, від 15 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Разіна Юлія ( )
43.00 43     
2 Carrot
Stroiuk Bohdan ( )
42.00 42     
3 Hexa-Story
Романець Андрій ( )
38.00 38     
4 Genom
Зеленко Максим ( )
38.00 38     
5 Puzzle
Вещицький Ілля ( )
34.00 34     
6 Snakes
Заярний Микола ( )
32.00 32     
7 X - Global Racer
Яковішин Ярослав ( )
29.00 29     
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Груз Генрих ( )
    
10 Better Car Racing
Тисянчин Вася ( )
    
Номінація Розробка комп’ютерної гри, від 8 до 14 років включно
11 Space invaders
Черниш Володимир ( CIT )
42.00 42     
12 Енн та Штейн
Вервика Ренат ( )
40.00 40     
13 Гра "Save the world"
Дикий В`ячеслав ( )
38.00 38     
14 The Laboratory of "Science Job" - Testing Innovation
Стецюк Мирослав ( )
38.00 38     
15 Sword Of Zigfrid
Білостенко Георгій ( ZX-club )
34.00 34     
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федорко Андрій ( )
33.00 33     
17 Mlp:mini-game
Мартыненко Анжелика ( )
32.00 32     
18 Flappy Bird
Мєщанін Ростислав ( )
30.00 30     
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Культенко Олексій ( )
27.00 27     
20 Treasure Hunters(Шукачі скарбів)
Кузьменко Пилип ( )
23.00 23     
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Культенко Антон ( )
20.00 20     
22 Unity3D
Верещинський Артем ( )
20.00 20     
23 Навчально-ігровий додаток для пристроїв на базі ОС Android
Іван Сиваєв ( )
1.00 1     
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жушман Ілля ( )
    
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткач Максим ( )
    
27 Гра Лабіринт
Торган Владислав ( )
    
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Розробка комп’ютерної гри, поза віковими категоріями
29
( )
    
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мальцев Александр ( )
    

НОВА СТАТТЯ
2017-02-10 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2017-05-02 13:37 Демид Тесленко:
Номинация: Веб-сайт(15-18 лет) Уважемые администраторы, хотел написать вам ещё после окончания "Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017", на котором чудным образом заняла первое место подопечная Судьи Віри Ослам(Керівник ТО "Web-дизайн") Стародуб Валентина с содранным шаблоном сайта. На этом конкурсе *Italent* ситуация, похоже, та же. Первое место это ВООБЩЕ ПОЛНЫЙ ТРЭШ, выше человек уже описал ситуацию. Второе место, сайт одностраничка, с ТУПО ВЗЯТЫМИ С GITHUB`a кусками скриптов. Пишу так же для тех, кто на it-arene оказался впервые, ребята, ресурс позиционирует себя как Супер-проэкт, а на самом деле - всё очень грустно.. АДМИНИСТРАТОРЫ И СУДЬИ!!!! Ауууу!!!
2017-05-02 13:42 Богдан Рутило:
а де результати
2017-05-02 14:39 Антон Єременко:
Усі результаи по посиланню: http://it-arena.org/%D0%AD%D1%82%D0%B0%D0%BF/140/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8
2017-05-02 14:40 Антон Єременко:
Також уся детальна інформація для переможців і обговорення робіт в нашій групі в вК, https://vk.com/club146043666
2017-05-02 16:36 Ірина Довгопола- Бриль Дар"я:
Добрый день! Я не нашла результатов по нашей работе "Построение макета броши «BringMeTheHorizon»". Она вообще не набрала баллов или мы не нашли результатов?
2017-05-02 16:43 Анастасія Савельєва:
Моя робота з анімації була завантажена. але зараз вона відсутня. При цьому картинка заставка є на сайті. В списку оцінювання теж немає ані роботи, ані балів по ній. Прошу розібратись. Або зробіть фунцію підтвердження завантаження. Для ІТ конкурсу треба мабуть зробити завдання доробити сайт айті арени)
2017-05-03 09:24 Сергій Кирилюк:
Демид Тесленко: умейте проигрывать...
2017-05-03 11:21 Богдан Вознюк:
Якщо адекватно рівняти анімацію, яка отримала 2 місце, та анімацію, що отримала 3 місце, то можна зрозуміти, що на 3 місці анімація все-таки на багато професійніша, важча. Це по віковим категоріям 15-18
2017-05-03 11:59 Вікторія Ярошенко:
Добрый день. Очень странно, что такая работа, как No_to_Blue_Whale (Євген Білик) набрала столько же баллов, как и работа MOTIVATION. Можно ли как-то узнать, что именно так высоко оценили уважаемые судьи в работе No_to_Blue_Whale (Євген Білик)?
2017-05-03 12:03 Вікторія Ярошенко:
По поводу первого места в номинации Веб-сайт(15-18 лет) я полностью солидарна с Демид Тесленко.
2017-05-03 12:53 Антон Єременко:
Вікторія, цей сайт і свам шаблон повністью зроблені учнем. Ми це перевірили, адже теж були сумнівми, але це 100% його робота.
2017-05-03 12:54 Антон Єременко:
Вікторія, що до відео-монтажу - долучіться до групи вКонтакті. Ми там на днях викладемо "бріфи", в яких судді усе пояснять, щоб і викладачам і дітям було прозоро зрозуміло результат.
2017-05-03 12:56 Антон Єременко:
Богдане, в роботі на 3му саме "анімації" десь 3 секунди, все інше - ефекти програмии, робота на другому - це реальна покадрова анімація, хоча і візуально роботи виглядають по різному. Але це все не дуже важливо, адже в фінали усі фіналісти матимуть по 0 балів, і все вирішить їх перезентація.
2017-05-03 12:57 Антон Єременко:
Анастасія, будь ласка зайдіть в групу ВК та зв`яжіться зі мною особисто.
2017-05-03 15:28 Богдан Вознюк:
Антоне, на 3 місці анімації трішки більше, ніж 3 секунди. Наприклад битва двох самураїв, покадрова анімація. Сцена, де є ефект переміщення камери зверху вниз, тобто там де військо самураїв(також, до речі, є покадрова анімація). А про інші сцени я не говорю, хоча можу звернути вашу увагу і на сцену з кристалом. так, там анімації небагато, проте блік світла на криталі також покадрова анімація.
2017-05-03 15:32 Антон Єременко:
Дякую :) ось про все це Ви і розповісте нам на захисті :)
2017-05-03 15:34 Богдан Вознюк:
Антоне, я не проти оцінки, я розумію чому так.
2017-05-03 16:13 Вікторія Ярошенко:
Антон, прошу прояснить условия оценивания работ во втором этапе конкурса. Будут ли учтены баллы, набранные участником в первом этапе? Если будут, то как? Спасибо!
2017-05-04 13:15 Антон Єременко:
Вікторія - в ВК :)
2017-05-06 08:24 Артем Граділь:
Відео Mask.1-ше місце - це гарно. А судді перевіряють авторів на плагіат вірша в кадрі. "Мне, пожалуйста, чашечку кофе" автор © Елена Бочарова, погугліть. А у відео автор стиха Катерина Кубрак
2017-05-08 00:01 Антон Єременко:
Артем, У нас номінація "відео-монтаж", а не "авторський вірш".
2017-05-15 22:32 Мирослав Стецюк:
А де it балы?
2017-05-17 10:52 Мирослав Стецюк:
Доброго дня! А де результати конкурсу?