Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2017-03-01 00:00
до  2017-05-13 23:00
Вікова категорія:
Від 8 до 18

Детальний опис конкурсу з положенням доступний на сайті конкурсу - italent.org.ua

ITalent - це перший державний ІТ конкурс великого масштабу! У ньому можуть прийняти участь майже усі хто викорустовує компьютер для своєї творчості. Від копіпасту, qwerty до WASD, у цьому конкурсі доказати свої вміння зможуть усі. Це змагання призване не тільки викликати більший інтерес молоді до професіональної роботи, але й покласти початок великим ІТ івентам на Україні. Все що необхідно для того щоб прийняти участь - це лише уважно прочитати правила та вимоги і подати заявку.

Творіть, прораховуйте, змагайтесь - адже це ITalent!

*Згідно з наказом МОН України №1626 від 27.12.16 "Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти).

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановні учасники конкурсу IT проектів ITalent.
Через велику кількість робіт та дуже завзяту конкуренцію ми продовжили термін оцінювання на один день. Тож результати будуть доступні 2 квітня.
Отже, конкурс уже майже доходить до своєї фінальної стадій, і ми хочемо запросити вас до нашої офіціальної групи у вКонтакті!

Посилання на ГРУППУ  

В ній ви зможете задавати питання, обговорювати та спілкуватися з суддями.
Але найголовніше, сам конкурс і уся діяльність після нього буде у вас на очах!
Приєднуйтесь та кличте друзів. :)

номінації
8-14 15-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
Відео-монтаж    
1
Статична 2D графіка    
2
2D-анімація    
3
Статична 3D графіка    
4
3D-анімація    
5
Веб-сайт    
6
Програмна розробка    
7
Апаратно-програмна розробка    
8
Розробка комп’ютерної гри    


роботи
Робота 1 етап 2 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Відео-монтаж, від 15 до 18 років включно
1 "Маски"
Кубрак Катерина ( ЦНТТМ «Сфера» )
49.00 49     
2 Ти віриш в випадковості?..
Шумейко Ілля ( )
46.50 46,5     
3 No_to_Blue_Whale
Білик Євген ( )
40.67 40,67     
4 MOTIVATION
Авакова Марина ( )
40.67 40,67     
5 "Прислушайтесь к сердцам"
Мамедов Артур ( ЦНТТМ «Сфера» )
40.33 40,33     
6 Web-Line
Кирилюк Сергій ( )
40.00 40     
7 Pryroda tezh vidchuvaye
Нерушева Валерия ( )
36.00 36     
8 Незалежність України
Пушкарук Тимофій ( )
34.00 34     
9 Choice
Костецька Аліна ( )
32.50 32,5     
10 Жіноча дружба
Кікачейшвілі Діана ( )
32.50 32,5     
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мафтічук Максим ( )
32.00 32     
12 Vasyl Kondratenko
Кочубей Вадим ( )
31.50 31,5     
13 Історична пам`ятка
Камуз Анна ( )
31.50 31,5     
14 Video for competition
Соломія Васильєва ( )
28.00 28     
15 Історія Хотинської фортеці
Чорненька Дарина ( )
27.50 27,5     
16 Моя Україна
Мозговий Роман ( )
27.00 27     
17 ДНЗ "Катюжанське ВПУ"
Козаченко Дмитро ( )
27.00 27     
18 Історії маленього містечка
Мовчанюк Мар’яна ( )
26.00 26     
19 "Basketball Kuroko"
Максим Данчишин ( )
26.00 26     
20 Детский плач | 2017 |
Яковішин Ярослав ( )
24.50 24,5     
21 New Year Greetings!!!
Школьний Олексій ( )
24.00 24     
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вознюк Богдан ( )
22.00 22     
23 Друга сім`я - ПТУ №26
Гаврилюк Діана ( )
20.00 20     
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бубир Інна ( )
19.50 19,5     
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пронкуров Богдан ( )
13.50 13,5     
26 Музичний концерт
Тулінінова Дар`я ( )
9.00 9     
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шиленков Михайло ( )
7.00 7     
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ланда Вікторія ( CIT )
1.00 1     
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Паньков Рома ( )
1.00 1     
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олійниченко Станіслав ( )
1.00 1     
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мільченко Валерія ( )
1.00 1     
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лупішко Ілона ( )
1.00 1     
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лиштва Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
1.00 1     
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
1.00 1     
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Язев Анатолій ( )
1.00 1     
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Римарь Артем ( )
1.00 1     
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Граділь Артем ( )
1.00 1     
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рева Антон ( )
1.00 1     
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Говтвяниця Максим ( )
1.00 1     
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дмитрук Владислав ( )
1.00 1     
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полонський Едуард ( )
1.00 1     
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Марченко Михайло ( )
1.00 1     
Номінація Відео-монтаж, від 8 до 14 років включно
43 Дружба - це..
Маргарита Лозян ( )
45.00 45     
44 Маріо в Реальності!
Федоренко Дмитро ( )
42.00 42     
45 The story of the stubborn slug
Лешкович Поліна ( )
40.00 40     
46 Christmas Ginger House
Ланда Анна ( НВК «Ерудит" )
39.50 39,5     
47 School 52
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
37.50 37,5     
48 Doll_story
Копто Ніколь ( )
30.50 30,5     
49 Крок до зірок
Грибко Богдан ( 1 )
30.00 30     
50 Прапор України
Юрковський Денис ( )
28.00 28     
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабій Антон ( )
27.00 27     
52 ВСЕДЕСУЩІ
Калинин Стас ( )
26.50 26,5     
53 Щедрик
Клепацький Олег ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
25.00 25     
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Смей Анна ( )
25.00 25     
55 Дії електричного струму
Мисак Даша ( )
24.50 24,5     
56 Дивовижна Україна
Панчук Олександр ( )
24.00 24     
57 Світ навколо
Куцан Анжеліна ( )
23.50 23,5     
58 Клуб ``Патріот``
Півень Владислав ( )