Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2017-03-01 00:00
до  2017-04-09 16:00
Вікова категорія:
Від 7 до 18

Конкурс проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет та публікації кращих робіт на сайті конкурсу http://it-arena.org

Вікові обмеження – від 7 до 18 років включно.

Номінації:

  • Краща презентація (молодша вікова група) - тема «Цікавинки світу».
  • Статична 2D графіка: тема «Обкладинка улюбленої книги»
  • Статична 3D графіка: тема «Життя на інших планетах»
  • 2D-анімація: тема «Випадок на уроці»
  • 3D-анімація: вільна тема
  • Кращий веб-сайт: тема «Інноваційні технології в …»
  • Краща комп’ютерна гра:  вільна тема
  • Відеомонтаж: тема «Відеопоезія» (візуалізіція віршів)
  • Краща програмна розробка: вільна тема.
  • Олімпіада програмістів : Кожен учасник протягом 2 годин розв‘язує завдання, які обираються жеребкуванням представниками команд-учасниць із банку завдань Конкурсу. Завдання готуються оргкомітетом і відповідають вимогам шкільної програми з математики та інформатики згідно віковим групам.

Усі номінації, окрім олімпіади програмістів, учасники завантажують свої проекти завчасно відповідно до умов конкурсу.

Конкурс проводиться у два етапи.

Перший етап конкурсу

Відбірковий етап, проводиться в заочному режимі на сайті IT-Арена. Учасник повинен

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити участь  до кінця першого етапу конкурса (до 23:59 19 березня 2017)
  • Завантижити свій проект до до кінця першого етапу конкурса (до 23:59 19 березня 2017)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

З 20-го по 26-е березня суддівська комісія у складі 12 чоловік оцінює роботи учасників та обирає по 5 кращих робіт в кожній віковій категорії на фінальний етап.

Другий етап конкурсу

Фінальний етап у номінації програмування проводиться 8 квітня 2017 р. в очному режимі на базі Київського Палацу Дітей та Юнацтва (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 13). Початок проведення туру - 10-00

Фінальний етап у інших номінаціях (захист проектів) проводиться 9 квітня 2017 р. в очному режимі на базі Центру Дитячої та Юнацької творчості Солом'янського райоу (м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 35). Початок проведення туру - 10-00

номінації
7-14 15-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
Краща презентація Цікавинки світу  
1
2D графіка Обкладинка улюбленої книги  
2
2D анімація Випадок на уроці  
3
3D графіка Життя на інших планетах  
4
3D анімація вільна тема  
5
Кращий веб-сайт Інноваційні технології в …  
6
Краща комп’ютерна гра вільна тема  
7
Відеомонтаж Відеопоезія  
8
Програмна розробка вільна тема  
9
Апаратно-програмна розробка вільна тема  
10
Олімпіада програмістів надається в момент початку  


Номінація: Краща презентація - Цікавинки світу


Номінація: 2D графіка - Обкладинка улюбленої книги


Номінація: 2D анімація - Випадок на уроці


Номінація: 3D графіка - Життя на інших планетах


Номінація: 3D анімація - вільна тема


Номінація: Кращий веб-сайт - Інноваційні технології в …


Номінація: Краща комп’ютерна гра - вільна тема


Номінація: Відеомонтаж - Відеопоезія


Номінація: Програмна розробка - вільна тема


Номінація: Апаратно-програмна розробка - вільна тема


Номінація: Олімпіада програмістів - надається в момент початку


роботи
Робота 1 етап 2 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Краща презентація, від 7 до 14 років включно
1 Цікавинки світу_
Піщимуха Валерія ( )
52.33 42.86 95,19 1 місце    80
2 Панди
Недосєк Олександр ( )
50.67 36.67 87,34 2 місце    40
3 Трипілля - початок цивілізації
Скиба Максим ( ЦПР )
49.33 30.00 79,33 3 місце    20
4 Цікавинки України - замки
Єсаф`єв Євгеній ( ЦПР )
47.67 22.86 70,53 Переможець заочного етапу    10
5 Українська мова - НАЙВЕЛИЧНІШЕ ДИВО світу
Гіріч Софія ( ЦПР )
46.67 15.71 62,38 Переможець заочного етапу    10
6 Цікавинки світу
Мальчук Любомир ( НВК )
46.33 46,33 Активний учасник    1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Кирило Говядін ( )
44.00 44 Активний учасник    1
8 Чудеса світу
Ярошенко Андрій ( )
39.00 39 Активний учасник    1
9 Цікавинки світу
Шевчук Маша ( )
33.17 33,17 Активний учасник    1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилко Олег ( )
33.00 33 Активний учасник    1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономарьова Марія ( )
32.67 32,67 Активний учасник    1
12 Цікавинки світу природи
Донець Тимофій ( сш№61 )
31.50 31,5 Активний учасник    1
13 Цікавинки світу
Дідович Юлія ( )
31.50 31,5 Активний учасник    1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казачкова Аліса ( )
30.33 30,33 Активний учасник    1
15 Цікавинки світу
Дроздов Єгор ( сш№61 )
29.50 29,5 Активний учасник    1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Заводной Алексей ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
27.00 27 Активний учасник    1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Євеліна Ковтун ( )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ігліцина Варвара Ігліцина ( )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гуменюк Крістіна ( сш№61 )
    
20 Цікава Енергетика
Ланда Анна ( )
    
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
22 10 фактів про США
Юрковський Денис ( )
    
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якубенко Іван ( сш№61 )
    
Номінація 2D графіка, від 7 до 14 років включно
1 Жюль Верн. "Дети капитана Гранта"
Піщимуха Валерія ( )
53.20 37.14 90,34 1 місце    80
2 "Маленький Принц" Антуана де Сент-Экзюпери
Коршунова Ната ( ZX-club )
47.60 37.14 84,74 2 місце    40
3 Собака Баскервілів А.Конан Дойл
Філіна Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
51.00 27.14 78,14 3 місце    20
4 Обкладинка до книги "Фантастичні звірі і де їх шукати" Дж. К. Ролінг
Процюк Анастасія ( )
47.20 28.57 75,77 Переможець заочного етапу    10
5 Обкладинка книги "Alice in Wonderland"
Ланда Анна ( )
48.60 24.29 72,89 Переможець заочного етапу    10
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мардус Кристина ( )
46.20 23.33 69,53 Переможець заочного етапу    10
7 Обкладинка книги
Городок Богдана ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
45.20 18.00 63,2 Переможець заочного етапу    10
8 Обкладинка до книги Спасибі Вінн-Діксі
Налєйкіна Каміла ( ZX-club )
41.20 18.33 59,53 Переможець заочного етапу    10
9 НАЗВА ПРОЕКТA
Луценко Ульяна ( )
49.20 49,2 Дискваліфіковано    0
10 Обложка к книге "Martian", Энди Уир
Грабелюк Руслан ( ЦПР "Web-дизайн" )
43.60 43,6 Переможець заочного етапу    10
11 Harry Potter and Goblet of Fire
Филипів Ольга ( )
42.25 42,25 Переможець заочного етапу    10
12 обкладинка до книжки "Джорж і таємний ключ до всесвіту" Люсі Гокінг Стівін Гокінг
Березівский Ігор ( ЦПР "Web-дизайн" )
40.40 40,4 Активний учасник    1
13 Обкладинка до книжки Полліанна
Миронюк Яна ( ZX-club )
39.00 39 Активний учасник    1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цандер Катя ( )
38.25 38,25 Активний учасник    1
15 Обкладинка до книги Аліса в країні див
Кудрявцев Лев ( Пиксель )
38.20 38,2 Активний учасник    1
16 Пес на ім`я Мані
Малежик Павло ( )
38.20 38,2 Активний учасник    1
17 Обкладинка книги Лесі Українки
Соловар Вікторія ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
37.40 37,4 Активний учасник    1
18 Обкладинка до книги Ліни Костенко
Новікова Марія ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
36.20 36,2 Активний учасник    1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шеденко Вікторія ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
35.80 35,8 Активний учасник    1
20 Обкладинка до книги: "Дівчина Online в турне"
Поліщук Марія ( )
34.80 34,8 Активний учасник    1
21 Обкладинка книги
Малашенко Ангеліна ( )
34.60 34,6 Активний учасник    1
22 Дзвінка Матіяш "Марта з вулиці Святого Миколая"
Гіріч Софія ( ЦПР )
33.00 33 Активний учасник    1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карташов Вадим ( )
32.80 32,8 Активний учасник    1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Янковський Лев ( )
32.60 32,6 Активний учасник    1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Купрієнко Оля ( )
    
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
Номінація 2D графіка, від 15 до 18 років включно
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Незенко Оля ( )
48.00 42.86 90,86 1 місце    80
28 Alice in Wonderland
Зейдліць Тетяна ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
49.40 40.00 89,4 2 місце    40
29 Обложка к книге "Вой из глубины веков"
Шнурова Кароліна ( ЦПР "Web-дизайн" )
51.80 32.86 84,66 3 місце    20
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лошак Вікторія ( )
47.00 22.86 69,86 Переможець заочного етапу    10
31 Автостопом по галактиці
Іванова Катерина ( )
47.00 20.00 67 Переможець заочного етапу    10
32 Обкладинка книги
Юліана Шульга ( )
46.40 46,4 Активний учасник    1
33 The Minds of Billy Milligan
Берчук Катерина ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
45.20 45,2 Активний учасник    1
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бончак София ( )
45.00 45 Активний учасник    1
35 "12 стільців"
Ланда Вікторія ( CIT )
42.00 42 Активний учасник    1
36 Обкладинка улюбеної книжки С.Лук`яненко "Недотепа"
Павлюк Анастасія ( )
41.40 41,4 Активний учасник    1
37 "The Hobbit"
Василенко Катерина ( )
37.40 37,4 Активний учасник    1
38 Обкладинка до книги «Повість про справжню людину» автора Бориса Полєвого
Горленко Дмитро ( ЦНТТМ «Сфера» )
    
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зарудний Денис ( )
    
40 Обкладинка улюбленої книги
Рябоконь Соня ( )
    
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Анастасія ( )
    
Номінація 2D графіка, поза віковими категоріями
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Турук Назар ( )
48.00 36.67 84,67 Переможець заочного етапу    10
43 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Турук Назар ( )
41.50 40.00 81,5 Активний учасник 1
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єременко Антон ( )
30.00 30     
Номінація 2D анімація, від 15 до 18 років включно
1 Випадок на уроці
Крамар Євгеній ( сш№61 )
50.67 47.14 97,81 1 місце    80
2 YARE YARE DAZE!
Мордовін Костянтин ( сш№61 )
50.00 50 Переможець заочного етапу    10
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козак Максим ( )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лиштва Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Анастасія ( )
    
Номінація 2D анімація, від 7 до 14 років включно
6 Випадок на уроці_
Піщимуха Валерія ( )
48.00 44.29 92,29 2 місце    40
7 Випадок на уроці
Цуман Олексій ( ЦПР "Web-дизайн" )
42.50 35.71 78,21 3 місце    20
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Залевський Максим ( Пиксель )
34.00 34 Переможець заочного етапу    10
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурдейна Євгения ( )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мулярчук Даніїл ( ZX-club )
    
12 Обкладинка
Новікова Марія ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поліщук Марія ( )
    
Номінація 3D графіка, від 15 до 18 років включно
1 Дивимось, що відбувається на далекій планеті
Сапожник Олександер ( ЦНТТМ «Сфера» )
52.50 44.29 96,79 2 місце    40
2 Війна не потрібна!
Соломоденко Роман ( )
49.67 35.71 85,38 3 місце    20
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація 3D графіка, від 7 до 14 років включно
5 Життя на інших планетах
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
54.83 48.57 103,4 1 місце    80
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піщимуха Валерія ( )
    
Номінація 3D анімація, від 7 до 14 років включно
1 Школа майбутнього
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
56.33 48.57 104,9 1 місце    80
2 Нескінченний шлях
Ярмілко Ілля ( ЦНТТМ «Сфера» )
37.50 32.86 70,36 2 місце    40
3 Новый год в Зазеркалье
Піщимуха Валерія ( )
41.00 27.14 68,14 3 місце    20
4 Pac-Man (Пакку-ман)
Ярмілко Ілля ( ЦНТТМ «Сфера» )
41.00 15.71 56,71 Переможець заочного етапу    10
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ратушнюк Вася ( )
37.00 37 Переможець заочного етапу    10
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
Номінація 3D анімація, від 15 до 18 років включно
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козак Максим ( )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Кращий веб-сайт, від 7 до 14 років включно
1 Інноваційні технології в готельному бізнесі
Піщимуха Валерія ( )
53.67 45.00 98,67 1 місце    80
2 Інноваційні технології в IT-сфері
Черниш Володимир ( CIT )
51.33 40.00 91,33 2 місце    40
3 Інновації в технологіях
Свирид Никита ( )
49.67 35.00 84,67 3 місце    20
4 Інноваційні технології в побуті
Бабак Ірина ( ЦПР "Web-дизайн" )
46.67 26.00 72,67 Переможець заочного етапу    10
5 Інноваційні технології в Інтернеті.
Будкевич Володимир ( )
45.33 45,33 Переможець заочного етапу    10
6 Інформаційні технології в житті людини
Титов Роман ( )
42.00 42 Активний учасник    1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмін Даніїл ( )
41.00 41 Активний учасник    1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Григоренко Владислав ( )
41.00 41 Активний учасник    1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельник Мар`яна ( )
40.00 40 Активний учасник    1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шульгін Микита ( )
38.67 38,67 Активний учасник    1
11 Інноваційні технології та космос
Чернуха Влад ( )
38.33 38,33 Активний учасник    1
12 Іноваційні технології в автобудуванні
Залевський Максим ( Пиксель )
38.00 38 Активний учасник    1
13 "Земля"
Кірєєв Сергій ( )
38.00 38 Активний учасник    1
14 Інновації в комп`ютерній техніці
Markevich Egor ( )
35.33 35,33 Активний учасник    1
15 Інноваційні технології в автобудуванні
Степенный Игорь ( )
22.00 22 Активний учасник    1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юркевич Данило ( )
10.50 10,5 Активний учасник    1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Артеменко Вікторія ( ЦТТ"Юність" )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюченко Кіріл ( )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криволапов Гліб ( )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Кращий веб-сайт, поза віковими категоріями
22 ITSE
Pass Name ( CIT )
30.00 30 Активний учасник    1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Maksimenko Poseidon ( )
    
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сьянов Витя ( )
    
Номінація Кращий веб-сайт, від 15 до 18 років включно
25 Инновационные технологии в робототехнике. Бионические роботы
Стародуб Валентина ( ЦПР "Web-дизайн" )
56.33 44.29 100,62 1 місце    80
26 Інноваційні технології
Тесленко Демид ( )
51.33 41.43 92,76 2 місце    40
27 Інноваційні технології у видобуванні альтернативної енергії
Фролов Данил ( )
46.67 25.71 72,38 3 місце    20
28 Штучний інтелект
Ланда Вікторія ( CIT )
40.50 31.43 71,93 3 місце    20
29 Innovation in space
Фощан Іван ( )
50.33 14.29 64,62 Переможець заочного етапу    10
30 Інновації у ноутбуках і ПК
Грабчак Дима ( )
35.67 35,67 Активний учасник    1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Михайло ( )
15.00 15 Активний учасник    1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
    
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Подлєсних Сергій ( )
    
Номінація Краща комп’ютерна гра, від 7 до 14 років включно
1 The Laboratory of "Science Job"
Стецюк Мирослав ( )
43.00 38.57 81,57 2 місце    40
2 Пригоди козака
Равлик Олег ( )
28.50 27.14 55,64 2 місце    40
3 Comando Tech
Білостенко Георгій ( ZX-club )
30.00 22.86 52,86 3 місце    20
4 Інопланетні загарбники
Черниш Володимир ( CIT )
28.00 16.67 44,67 3 місце    20
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черниш Володимир ( )
35.00 35     
6 Башня
Рустамов Коля ( )
28.50 28,5 Переможець заочного етапу    10
7 Game on castle
Махиборода Антон ( ZX-club )
25.00 25 Активний учасник    1
8 танчики
Гаврилко Олег ( )
21.50 21,5 Активний учасник    1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мотора Павло ( )
21.50 21,5 Активний учасник    1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубовий Владислав ( )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Новіков Віктор ( )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скітський Владислав ( )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Краща комп’ютерна гра, від 15 до 18 років включно
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
16 Python_SNAKE
Morozov Ivan ( )
Активний учасник    1
Номінація Відеомонтаж, від 7 до 14 років включно
1 С.Есенин "Что это такое?"
Філіна Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
50.17 46.67 96,84 1 місце    80
2 "Щедрик" (СЮТ-ЦНТТМ)
Клепацький Олег ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
37.67 38.33 76 2 місце    40
3 Леся Українка: "Стояла я і слухала весну..."
Городок Богдана ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
36.17 31.67 67,84 3 місце    20
4 Леонід Глібов - Лебідь, Щука та Рак
Юрковський Денис ( )
26.00 12.00 38 Переможець заочного етапу    10
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шатило Павло ( )
    
Номінація Відеомонтаж, від 15 до 18 років включно
7 "Маски"
Кубрак Катерина ( ЦНТТМ «Сфера» )
56.67 50.00 106,67 1 місце    80
8 Ти віриш в випадковості?..
Шумейко Маргарита ( ЦНТТМ «Сфера» )
53.17 38.33 91,5 2 місце    40
9 "Прислушайтесь к сердцам"
Мамедов Артур ( ЦНТТМ «Сфера» )
55.50 31.67 87,17 3 місце    20
10 «Як дитиною, бувало…»
Харчук Назар ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
50.00 18.33 68,33 Переможець заочного етапу    10
11 "Forgive us" (СЮТ-ЦНТТМ)
Лиштва Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
37.17 20.00 57,17 Переможець заочного етапу    10
12 Франко "Чого являєшся мені у сні"
Гладченко Марія ( )
    
Номінація Відеомонтаж, поза віковими категоріями
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Наталія Речич ( )
    
Номінація Програмна розробка, від 15 до 18 років включно
1 ПЗ для перевірки учнівських робіт "Assesstant"
Божко Владислав ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
38.00 48.57 86,57 1 місце    80
2 C# guide DEMO
Makarenko Anton ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
31.00 34.29 65,29 3 місце    20
3 Team Fortress 2 Loadout Randomizer
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
21.50 21,5 Активний учасник    1
Номінація Програмна розробка, від 7 до 14 років включно
4 "Множини" навчально-ігрова програма
Шевчук Дар`я ( сш№61 )
40.00 38.57 78,57 2 місце    40
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
16.50 16,5 Активний учасник    1
Номінація Апаратно-програмна розробка, від 7 до 14 років включно
1 Кодовий замок з енкодером
Єрьомкін Віталій ( )
45.50 42.86 88,36 1 місце    80
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
10.00 10 Активний учасник    1
Номінація Апаратно-програмна розробка, від 15 до 18 років включно
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
М`яновський Віталій ( )
43.00 40.00 83 2 місце    40
Номінація Олімпіада програмістів, від 7 до 14 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єсаф`єв Євгеній ( ЦПР )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурдейний Артем ( ЦПР )
    
3 Visual Studio
Гоголь Антон ( КПДЮ )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Дмитро ( ЦТТ"Юність" )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ладигін Давид ( НВК )
    
6 олімпіада програмістів
Левчук Назар ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Музика Дмитро ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стопчатий Андрій ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тімофєєв Сергій ( «Інформаційні технології» ЦТТМ )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якубішін Анатолій ( ЦПР )
    
Номінація Олімпіада програмістів, від 15 до 18 років включно
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Катерина ( )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондар Максим ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ващевський Данило ( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Груз Генрих ( )
    
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ищенко Лиля ( ZX-club )
    
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнійчик Ілля ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корнійчик Илля ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крамар Євгеній ( сш№61 )
    
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тищенко Богдан ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    

Підсумки конкурсу!
2017-04-10 Автор: 1

Минулої неділі, 9-го квітня за підтримки ГУССМ м. Києва відбулося другий етап відкритого конкурсу м. Києва з інформаційних технологій. Більше 60 учнів шкіл та гуртків Києва, що перемогли на першому етапі захищали свої проекти у 10 номінаціях:

1. Краща презентація (молодша вікова група) - тема «Цікавинки світу».

2. Статична 2D графіка: тема «Обкладинка улюбленої книги».

3. Статична 3D графіка: тема «Життя на інших планетах».

4. 2D-анімація: тема «Випадок на уроці».

5. 3D-анімація: тема «вільна тема».

6. Кращий веб-сайт: тема «Інноваційні технології в …».

7. Краща комп’ютерна гра: вільна тема.

8. Відеомонтаж: тема «Відеопоезія».

9. Краща програмна розробка: вільна тема.

10. Краща апаратно-програмна розробка: тема «вільна тема».

Днем раніше закінчилась номінація “олімпіада програмістів”.

Основною метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, формування молодіжного кадрового резерву м. Києва, а також реалізація державної політики в сфері розвитку Інформаційних технологій.

Переможці отримали цінні подарунки – книжки, фітнес трекери та павербанки.

 

ОБГОВОРЕННЯ:
2017-03-03 13:25 Олег Клепацький:
СЮТ-ЦНТТМ, гурток "Сучасний світ технологій" "Щедрик" - патріотичне відео, що закликає усіх цінувати надбання своєї країни та цікавитись її історією. (https://www.youtube.com/watch?v=sA3nx2iKTqk)
2017-03-03 13:55 Андрій Лиштва:
СЮТ-ЦНТТМ, гурток "Сучасний світ технологій" "Forgive us" - це відеопоезія,яка присвячена загиблим іноземнцям та їх батькам,які віддали життя (життя власних дітей) у боротьбі за свободу українського народу, це - повчальне відео на тему: "Пробачення", що вчить кожного із нас якими б ми не були та що б не робили, любити наших батьків, не забувати просити в них пробачення, бо наше життя - лише мить (https://www.youtube.com/watch?v=A9Q00jYVUkc)
2017-03-06 16:07 Вася Ратушнюк:
https://www.youtube.com/watch?v=wevHbSV_rkg
2017-03-16 18:10 Дмитро Кобець:
Хочу прийняти
2017-03-17 09:26 Адміністратор:
По вопросам работы портала http://it-arena.org обращайтесь на официальную почту info@it-arena.org
2017-03-17 09:29 Адміністратор:
Софія Гіріч, сейчас архив загружен. Проблема была в большом размере загружаемого файла.
2017-03-18 09:02 Мирослав Стецюк:
Чому я не можу змінити назву проекту и опис роботи?
2017-03-18 09:29 Вікторія Ланда:
Приєднююсь до запитання.
2017-03-18 19:27 Владислав Божко:
Не можу завантажити архів з проектом (240 МБ)
2017-03-20 00:23 Мирослав Стецюк:
Не зміг завантажити архів. Вага: 180 МБ...
2017-03-20 08:04 Олександр Громовий:
За проханнями учасників дата термін прийому проектів продовжено до середи. Якщо якісь роботи не завантажуються (а можна завантажувати роботи розміром до 50 Мб), тоді їх потрібно зберігати на обміннику і лінк відправляти на пошту info@it-arena.org, щоб адміністратори їх прикріпили самостійно.
2017-03-24 19:54 Мирослав Стецюк:
Відправив лінк з архівом на пошту, так і не додали. Чи можу я залишити в описі роботи лінк на Google Drive?
2017-04-03 20:40 Микита Озеракін:
А где исходники сервера к Assesstant?
2017-04-04 16:15 Ольга Саприкіна:
Никита, позвоните мне, пожалйста 067 9536623
2017-04-04 18:20 Ольга Саприкіна:
Никита Озеракин, мне надо с Вами поговорить
2017-04-09 22:23 Вікторія Ярошенко:
Благодарю за интересно проведенный финал конкурса! К сожалению, очевидна необъективность оценивания работ участников (продвижение своих). Для сохранения престижа конкурса, вероятно, есть смысл подумать о независимом жюри. Особенно расстраивает факт явного несоответствия работ победителей (1 место) в отдельных номинациях непосредственно теме номинации. Например, в номинации 2D графика заявлена тема "Обкладинка улюбленої книги". По факту же, работы победителей можно расценивать как иллюстрацию к книге (Русалонька) и как рисунок самой книги (Дети капитана Гранта). Обложками это назвать нельзя: как минимум отсутсвует рисунок корешка и задней части обложки книги. Это что, некомпетентность жюри? Не думаю.... Отдельно хочу поблагодарить Александра Васильевича за прекрасное чувство юмора:)