Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2016-12-16 15:00
до  2016-12-16 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

Запаролений архів з вихідними матеріалами можна завантажити з цього лінка (Web2016). 

Пароль до архіву: 16zoo16

Також додатково можна скористатися таким набором фонів 

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 16 грудня 2016)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас    
1
7 клас    
2
8 клас    
3
9 клас    
4
10 клас    
5
11 клас    


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Noname ( )
  WEB-технології 
2 «Кращі зоопарки Європи»_
Георгій Пархоменко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Говядiн Кирило ( )
  WEB-технології 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Головко Аріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гречка Артем ( )
2 місце WEB-технології  2
6 Кращі Зоопарки Європи
Дубовий Владислав ( )
  WEB-технології 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  WEB-технології 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жеребко Кирил ( 6А )
  WEB-технології 
9 КРАЩІ ЗООПАРКИ ЄВРОПИ
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колесник Iлля ( )
1 місце WEB-технології  3
11 Кращі зоопарки Європи
Кравчук Максим ( )
  WEB-технології 
12 Кращі зоопарки європи
Ланда Анна ( НВК «Ерудит" )
  WEB-технології 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михальченко Дмитро ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мухопад Святослав ( )
  WEB-технології 
15 Кращі зоопарки Європи
Пьонушкин Володимир ( )
3 місце WEB-технології  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шагинян Ая ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  WEB-технології 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 Кращі зоопарки Європи
Водолазький Денис ( )
  WEB-технології 
2 Кращі зоопарки Європи
Гавриленко Ігор ( )
  WEB-технології 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Георгій Пархоменко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Годжен Каан ( )
2 місце WEB-технології  2
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Головко Аріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулеватая Вероника ( )
  WEB-технології 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  WEB-технології 
8 European Zoos
Дяченко Михайло ( )
1 місце WEB-технології  3
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ермоленко Максим ( )
2 місце WEB-технології  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
11 Кращі зоопарки Європи
Калюжко Матвей ( )
  WEB-технології 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірін Олег ( )
  WEB-технології 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Любомиська Катерина ( )
  WEB-технології 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михальченко Дмитро ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Моргунов Віталій ( )
  WEB-технології 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полухін Андрій ( )
  WEB-технології 
17 Кращі зоопарки Європи
Приходько Юрій ( )
  WEB-технології 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибак Іван ( )
  WEB-технології 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сокол Богдан ( )
  WEB-технології 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степаненко Настя ( )
  WEB-технології 
21 «Кращі зоопарки Європи»
Сіденко Олександр ( )
  WEB-технології 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Типусяк Андрій ( Приватна школа "Афіни" )
  WEB-технології 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данил Максимов ( )
  WEB-технології 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 
25 Обережно! Дикі звірі!
Нечипорук Ксенія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 Велика Панда
Бондарь Дмитрий ( )
  WEB-технології 
2 Велика панда
Будкевич Володимир ( )
  WEB-технології 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлак Даша ( )
  WEB-технології 
4 Великі панди
Вавілов Ілля ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика ( )
  WEB-технології 
6 Великі панди
Власенко Влад ( )
3 місце WEB-технології  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Войтюк Илья ( )
  WEB-технології 
8 Велика Панда
Гуров Данил ( )
2 місце WEB-технології  2
9 Велика Панда
Давиденко Валерія ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце WEB-технології  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дорошенко Михайло ( )
  WEB-технології 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дубенюк Ярослав ( Спеціалізована школа №173 )
  WEB-технології 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  WEB-технології 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло ( )
  WEB-технології 
14 Велика панда
Кротевіч Вова ( )
  WEB-технології 
15 Пандочки( ліцей №142)
Левченко Ольга ( )
  WEB-технології 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
  WEB-технології 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукашевич Марія ( )
  WEB-технології 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Любко Даниил ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макаров Іван ( )
3 місце WEB-технології  1
20 Велика панда
Назаренко Іван ( )
1 місце WEB-технології  3
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Негруб Артем ( )
  WEB-технології 
22 Велика панда
Окончук Віктор ( )
  WEB-технології 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олексевич Данило ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина ( )
  WEB-технології 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук Даниэль ( )
1 місце WEB-технології  3
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Раздоріна Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
  WEB-технології 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руссу Анна ( )
  WEB-технології 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Свирид Никита ( )
  WEB-технології 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Семенова Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Удовика Анастасия ( )
1 місце WEB-технології  3
31 Панди в світі
Чемерисов Андрій ( )
2 місце WEB-технології  2
32 Великі панди
Черниш Володимир ( CIT )
  WEB-технології 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якубов Микола ( )
  WEB-технології 
34 Велика панда
Якушевсвкий Илья ( )
2 місце WEB-технології  2
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
kuzmich kirilo ( )
  WEB-технології 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Adaykin Sasha ( )
  WEB-технології 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chub Illya ( )
  WEB-технології 
3 Kumedni-Zviriatka
Kazak Illia ( )
  WEB-технології 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Биленко Данил Биленко ( )
2 місце WEB-технології  2
5 Панда
Большаков Андрей ( 8А )
3 місце WEB-технології  1
6 Велика панда
Брухаль Влад ( )
3 місце WEB-технології  1
7 «Велика панда»
Войтюк Илья ( )
  WEB-технології 
8 Сайт
Гармаш Валерія ( НВК «Ерудит" )
  WEB-технології 
9 Велика Панда
Гриців Владислав ( )
  WEB-технології 
10 Любіть панд
Данило Брушко ( )
  WEB-технології 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворниченко Владимир ( )
3 місце WEB-технології  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  WEB-технології 
13 Великі Панди
Карауш Марк ( )
  WEB-технології 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваль Максим ( )
  WEB-технології 
15 ВЕЛИКА ПАНДА
Корецький Марк ( )
  WEB-технології 
16 «Велика панда»
Кравченко Микола ( )
  WEB-технології 
17 Великі панди
Куцевич Віктор ( )
  WEB-технології 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебідь Данило ( )
  WEB-технології 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля ( )
  WEB-технології 
20 Велика панда
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
  WEB-технології 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мишко Антон ( )
  WEB-технології 
22 Цікаві Пандочки
Нагорний Євген ( 9А )
  WEB-технології 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечипорук Александр ( )
1 місце WEB-технології  3
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
1 місце WEB-технології  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павліченко Аліна ( )
  WEB-технології 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поночевний Назар ( )
  WEB-технології 
27 Щастя панд
Попов Кирило ( )
  WEB-технології 
28 Велика Панда
Ремез Сергій ( Спеціалізована школа №52 )
  WEB-технології 
29 Великі панди
вадіс даниил ( 9А )
  WEB-технології 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хорьков Вадим ( )
  WEB-технології 
31 Пандочки
Цахло Єдуард ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
32 Велика панда
Черныш Дмитрий ( )
  WEB-технології 
33 Велика панда
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце WEB-технології  3
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шапенко Данило ( 10А )
  WEB-технології 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Владимир ( )
  WEB-технології 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шушарин Андрей ( )
1 місце WEB-технології  3
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ющенко Ярослав ( )
  WEB-технології 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якименко Андрiй ( )
2 місце WEB-технології  2
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  WEB-технології 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  WEB-технології 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Золотарьова Марина ( )
1 місце WEB-технології  3
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana ( )
  WEB-технології 
2 Могутні велетні океану
Novitsky Denis ( Команда ліцею "Престиж" )
  WEB-технології 
3 Кектята
Ponomaryova Darina ( )
2 місце WEB-технології  2
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Porokh Viktor ( )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бутенко Костянтин ( )
1 місце WEB-технології  3
6 The mighty giants of the ocean
Білецький Євгеній ( )
  WEB-технології 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Генки Профессор ( )
  WEB-технології 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  WEB-технології 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Зайцев Кирило ( )
1 місце WEB-технології  3
10 Могутні велетні океану
Ивахненко Сергій ( )
  WEB-технології 
11 Могутні велетні океану
Корнійчук Єгор ( )
3 місце WEB-технології  1
12 Могутні велетні океану
Корнійчук Тетяна ( )
  WEB-технології 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кучер Костя ( )
  WEB-технології 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лобанов Георій ( )
  WEB-технології 
15 «Могутні велетні океану»
Максимчук Володимир ( )
  WEB-технології 
16 Могутні велетні океану
Орлюк Христина ( )
  WEB-технології 
17 Кити
Паливода Ігор ( Команда ліцею "Престиж" )
  WEB-технології 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Первак Аліна ( )
  WEB-технології 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрик Ярослав ( )
  WEB-технології 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Потокі Ева ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пупкин Вася ( )
  WEB-технології 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рибак Таня ( )
  WEB-технології 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рунов Андрій ( )
  WEB-технології 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Рябоконь Максим ( )
  WEB-технології 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солов`янчик Олександр ( )
  WEB-технології 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степко Оля ( )
  WEB-технології 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Віктор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
28 Whales
Федоренко Олексій ( )
  WEB-технології 
29 Могутні велетні океану
Цепа Олексій ( )
  WEB-технології 
30 Whales
Чалий Олексій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
31 Могутні велетні океану
Шарий Егор ( )
  WEB-технології 
32 Кити
Шпитчук Діана ( )
2 місце WEB-технології  2
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Горин Дмитрий ( )
  WEB-технології 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Киричков Дмитро ( )
3 місце WEB-технології  1
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 Могутні велетні океану
Анатолій Санжаровський ( )
  WEB-технології 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Koloshmay Vitaliy ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вережак Ярослав ( )
1 місце WEB-технології  3
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Генки Профессор ( )
  WEB-технології 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Григорович Олександр ( )
1 місце WEB-технології  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Громенко Влад ( )
3 місце WEB-технології  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  WEB-технології 
8 Могутні велетні океану
Колошмай Віталій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
9 Кити-могутні велетні океану
Ласкавий Олександр ( )
  WEB-технології 
10 Могутні велетні океану
Мовчан Данило ( )
  WEB-технології 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остапенко Віка ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
12 Могутні велетні океану
Разумовская Дария ( )
1 місце WEB-технології  3
13 МОГУТНІ ВЕЛЕТНІ ОКЕАНУ
Сергеєв Ярослав ( )
  WEB-технології 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ставинський Андрій ( )
1 місце WEB-технології  3
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тафтай Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  WEB-технології 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фисун Елена ( Гімназія біотехнологій №177 )
  WEB-технології 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Фреган Катерина ( 11А )
  WEB-технології 
18 Могутні велетні океану
Чуб Глеб ( )
  WEB-технології 
19 Могутні велетні океану
Шаламберідзе Марія ( )
2 місце WEB-технології  2
20 Могутні велетні океану
Шатило Анатолій ( )
1 місце WEB-технології  3
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щур Олексій ( )
  WEB-технології 
22 «Могутні велетні океану»
Яргін Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце WEB-технології  3
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  WEB-технології 

НОВА СТАТТЯ
2015-11-21 Автор: 28
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2016-12-16 13:26 Віктор Ткаченко:
привет
2016-12-16 14:14 Адміністратор:
Привет.
2016-12-16 14:36 Олександр Громовий:
Усім учасникам доброго дня! Вітаю усіх учасників на олімпіаді з веб-технологій і сподіваюсь на якісні проекти!
2016-12-16 14:51 Ярослав Ющенко:
Які вимоги?
2016-12-16 14:52 Андрей Шушарин:
пять минут до начала
2016-12-16 14:53 Андрей Шушарин:
Привет?
2016-12-16 14:59 Марк Карауш:
привет
2016-12-16 15:01 Адміністратор:
Требования указаны в проекте каждого участника.
2016-12-16 15:02 Віктор Ткаченко:
Удачи всем
2016-12-16 15:03 Ая Шагинян:
Дратути
2016-12-16 15:14 Данил Биленко Биленко:
БОЙТЕСЬ МЕНЯ ДЕТИ
2016-12-16 15:14 Ярослав Сергеєв :
Где требования, где проэкты?
2016-12-16 15:15 Дмитрий Бондарь:
Можно ли пользоваться программой Sublime text 2?
2016-12-16 15:17 Сергій Ивахненко:
Удачи
2016-12-16 15:21 Сергій Ремез:
чи можна використовувати інші задні фони, окрім заданих?
2016-12-16 15:22 Адміністратор:
// Можно ли пользоваться программой Sublime text 2? - Да.
2016-12-16 15:22 Адміністратор:
// чи можна використовувати інші задні фони, окрім заданих? - Да
2016-12-16 15:23 Сергій Ремез:
дякую
2016-12-16 15:23 Адміністратор:
// Где требования, где проэкты? - В вашем случае вот http://it-arena.org/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82/5836/%D0%9D%D0%90%D0%97%D0%92%D0%90-%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%95%D0%9A%D0%A2%D0%A3
2016-12-16 15:34 Дмитрий Бондарь:
Чи можна використовувуати посилання на відео з ютуба?
2016-12-16 15:36 Адміністратор:
// Чи можна використовувуати посилання на відео з ютуба? - Використання будь-яких онлайн-ресурсів під час олімпіади, окрім порталу IT-Арена, ЗАБОРОНЕНО
2016-12-16 15:37 Адміністратор:
Значит нельзя.
2016-12-16 15:39 Дмитрий Бондарь:
Тобто не можно вставляти відео-ролики про життя панд?
2016-12-16 15:43 Адміністратор:
Можно, но только те которые ВЫ сняли во время олимпиады :-)
2016-12-16 15:47 Дмитрий Бондарь:
Вибачте що так багато запитань, тема сайту нам каже що ми маємо створити сайт про панд і їх життя?
2016-12-16 15:47 Речич Наталія:
будь ласка, не беріть ніяких сторонніх фотографій окрім наданих у завданні
2016-12-16 15:53 Дмитрий Бондарь:
// // чи можна використовувати інші задні фони, окрім заданих? - Да - З цього можно зробити висновок що можно брати інші малюнки та ілюстрації ^.^
2016-12-16 15:57 Вадим Хорьков:
можно использовать notpad++????
2016-12-16 16:05 Адміністратор:
// можно использовать notpad++???? - Да.
2016-12-16 16:22 Речич Наталія:
Ще раз повторюю, будь ласка, можна використовувати sublime и notepad++, але прошу не беріть інші фотографії, крім тих, що у вас в архівах, не давайте журі шансу дискваліфікувати вашу роботу
2016-12-16 16:28 Речич Наталія:
Дмитро, в завданні чітко вказано : великі панди, є багато фотографій і тексту - працюйте
2016-12-16 16:43 Дмитрий Бондарь:
А можно використати текст з ресурсу Вікіпедія?
2016-12-16 16:51 Речич Наталія:
ні Дмитро, ви можете заспокоїтись і спокійно працювати з тим, що у Вас є! Як у Вас часу вистачає і роботу зробити і питання увесь час задавати!
2016-12-16 16:58 Дмитрий Бондарь:
Я вже між іншим майже все що хотів, зробив, а запитання задаю аби не виникали розбіжностей у стандартах.
2016-12-16 17:35 Віктор Ткаченко:
А можна использовать vs code?
2016-12-16 17:35 Віктор Ткаченко:
можно*
2016-12-16 17:40 Illya Chub:
Доброго дня. У якому вигляді ми відправляємо результат? Де підписуємо роботу?
2016-12-16 17:40 Речич Наталія:
не раджу Ми орієнтуємось насамперед на стандарти міської олімпіади, де є сиблайм (і до речі немає нотпада) Мається на увазі, що ви відпрацьовуєте свій шаблон, з яким можете вийти на міський рівень, тому притримуйтесь правил
2016-12-16 17:41 Речич Наталія:
Архівуйте з вказанням школи - щоб було легшще потім вас ідентифікувати
2016-12-16 17:43 Віктор Ткаченко:
я з саблаймом тоже умею работать, просто интерфейс удобнее для меня у vs code, я с легкостью могу пересесть на саблайм.
2016-12-16 17:47 Речич Наталія:
ну мы же не стоим у Вас за спиной, работайте в чем Вам удобно
2016-12-16 17:47 Дмитрий Бондарь:
Саблайм не наворочен и прост в понимании в отличии от Вс коуд, но какой смысл в каком ты редакторе работаешь если все равно одно и то же выйдет?
2016-12-16 17:50 Дмитрий Бондарь:
А копирайт поставить можно, такой как у вас на сайте, красивенький?)
2016-12-16 17:53 Сергій Ремез:
чи обов_язково робити стор_нку адаптивною?
2016-12-16 18:01 Дмитрий Бондарь:
Що це означає? 3.1. JPG/PNG файл з результуючим графічним зображення
2016-12-16 18:11 Illya Chub:
Перегляд Frontend проводився в Internet Explorer 9, тому при написанні коду у мене відобразилися не всі елементи CSS3. На якому браузері проводитиметься перегляд сайту і чи підтримує він CSS3?
2016-12-16 18:12 Речич Наталія:
на файрфоксі та хромі підтримує не хвилюйтесь
2016-12-16 18:13 Речич Наталія:
щодо результуючого графічного зображення, мається на увазі, що ви можете прикріпити скріншот своєї головної сторінки, щоб вона відразу відображалася на сайті
2016-12-16 18:17 Дмитрий Бондарь:
Чи можливо відправити ще раз файл з сайтом?
2016-12-16 18:33 Віктор Ткаченко:
все надо в chrome
2016-12-16 18:33 Віктор Ткаченко:
Это на счет Frontend в интернет експлорере
2016-12-16 18:34 Віктор Ткаченко:
а уже все, или это не мне, ладно
2016-12-16 19:00 Олександр Громовий:
У зв`язку з технічними проблемами, термін прийому робіт збільшено на 30 хв.
2016-12-16 19:01 Сергій Ремез:
а до якого часу саме точно?
2016-12-16 19:02 Сергій Ремез:
до 19_30?
2016-12-16 19:02 Володимир Максимчук:
До закінчення конкурсу лишилось 00: днів 00: годин 57: хв
2016-12-16 19:03 Сергій Ремез:
напугали немного с временем
2016-12-16 19:03 Сергій Ремез:
ну ладно
2016-12-16 19:51 Сергій Ремез:
можна делать ссылку на сайт http://it-arena.org и только на неё везде
2016-12-16 19:51 Сергій Ремез:
???
2016-12-16 20:05 Сергій Ремез:
коли будуть результати?
2016-12-16 21:22 Дмитрий Бондарь:
Олексій Федоренко, скрипты из гугла использовать не совсем честно
2016-12-22 23:12 Вова Кротевіч:
Как можно было так оценивать? 1. Вы не учли, что вы в условии написали (а именно в сайтах проекта) сайт должен состоять из ГЛАВНОЙ и ДВУХ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫХ ВКЛАДОК. 2. Вы не учли, что вы в условии написали (а именно в сайтах проекта) директория сайта должна состоять из: 1)Папка для фотографий с названием image 2)Папка для .css файлов с названием style 3)Папка для скриптов .js с названием js 3. КАК? КАК вы смотрите на проекты? Посмотрите на сайт Черниша Володимира! Я этого человека не знаю, но теперь сравните его работу с работами, за которые вы дали ТРЕТЬЕ МЕСТО, я уже не говорю о ВТОРЫХ местах...
2016-12-23 12:18 Володимир Черниш:
Владимир, спасибо. Думаю подать апелляцию ибо работы которым присудили 2 - 3 места... Работа Никиты Свирида неменее стоющая и по каким причинам он не занял даже 3 места, мне не понятно. Хотелось бы услышать объяснения от судей, ведь даже их состав неизвестен)
2016-12-23 12:36 Никита Свирид:
Мне не понятна причина моей дисквалификации из конкурса . Почему так произошло , мне никто не ответил , мол ворованный сайт , пруфов мне не предоставили . Все контактные данные есть , готов повторить тоже самое и даже лучше непосредственно перед судьями !
2016-12-23 14:01 Єдуард Цахло:
Меня похоже тоже дисквалифицировали,сайт как по мне на фоне остальных далеко не худший.Хоть бы обьяснили в чём дело то.Согласен с комментарием выше.