Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2016
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2016-12-09 15:00
до  2016-12-09 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 9 грудня 2016)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

Завдання, розробити роботу на тему:

6-7 клас: ілюстрація до казки Франка «Фарбований лис».
8 клас: макет вітальної листівки «З Різдвом!».
9 клас: макет поштової марки України «Дослідження космосу»
10 клас: макет обкладинки до книжки І.С.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».
11 клас: макет соціального плакату «Європа починається з тебе».

 

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 
6. Blender
 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Фарбований лис  
1
7 клас Фарбований лис  
2
8 клас З Різдвом!  
3
9 клас Дослідження космосу  
4
10 клас Кайдашева сім’я  
5
11 клас Європа починається з тебе  


Номінація: 6 клас - Фарбований лис


Номінація: 7 клас - Фарбований лис


Номінація: 8 клас - З Різдвом!


Номінація: 9 клас - Дослідження космосу


Номінація: 10 клас - Кайдашева сім’я


Номінація: 11 клас - Європа починається з тебе


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
kerez akim ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 фарбований лис
klimenko anna ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
3 Фарбований лис
Kotov Nikola ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Petrenko Emir ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Tron Ann ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 фарбований лис
volodina polina ( Приватна школа "Афіни" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфименко Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Альошина Іоланта ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 фарбований лис
Бовсуновська Поліна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Богушенко Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойко Анна ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валеева Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 Фарбований лис
Ватулина Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 Лиса пофарбовано!
Вознякевич Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробьёва Света ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 фарбованний лис
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилко Олег ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 Фарбованний лис
Георгій Пархоменко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
19 UNDERGROUND FOX
Головко Аріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
20 Фарбований лис
Горбач Лідія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
21 Фарбований лис
Гречка Артем ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Ілюстрація
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 Фарбований лис З
Замогильна Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
26 Фарбований лис
Иващенко Арина ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казимірова Марія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Катрук Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 iлюстрацiя до казки "фарбований лис"
Квас Илья ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Климчук Алиса ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
31 лис
Коваленко Александра ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 Фарбований Лис
Козачук Ілля ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колодий Янис ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 Супер фарбований лис
Костенко Катерина ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
35 Фарбований лис
Красовський Андрій ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Красовський Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 Фарбований лис
Ланда Анна ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ликаренко Виктория ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукаш Анита ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лупачова Маргарита ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Максимчук Артем ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамешева Мадина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамиконян Астхик ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мамиконян Нуне ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
45 Будні фарбованого Лиса
Михальченко Дмитро ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мосолова Елизавета ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
47 Фарбований лис
Мініна Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 Фарбований лис
Міхновська Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
49 «Фарбований лис»
Негря Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 Лис
Никитяк Илля ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нурмамедова Роя ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 Фарбований лис
Олійник Ліза ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 Фарбований лис
Пащенко Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петренко Эмир ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук София ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 Фарбований лис
Пионтковская Елизавета ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
57 Лис
Плотнікова Настя ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
58 «Фарбований лис»
Подлужна Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Позднякова Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 Лис
Поспішний Ярослав ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
61 Фарбований Лис
Прокопенко Софія ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Проценко Ксения ( )
  Комп`ютерна графіка 
63 Фарбований лис
Пшеннікова Марія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
64 Фарбований лис
Піщимуха Валерія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
65 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Саковська Юля ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
66 Фарбований лис
Скуратович Роман ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
67 Фарбований Лис
Скуратівська Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
68 ФАРБОВАНИЙ ЛИС
Сметана Майя ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
69 Фарбований лис
Соколенко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
70 фарбований лис
Старикова Уляна ( )
  Комп`ютерна графіка 
71 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ "ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Стахурський Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степенко Олексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Титарчук Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
74 Фарбований лис
Ткачевська Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Толстой Тимофій ( )
  Комп`ютерна графіка 
76 Фарбований лис
Цюпа Надя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
77 Лис
Шагінян Ая ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
78 Фарбований лис
Швидун Тетяна ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Даша ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
80 Фарбований король лісу
Шпак Олексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щипилова Анастасия ( )
  Комп`ютерна графіка 
82 Ілюстрація "Фарбований лис"
Юрчук Іра ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
83 Фарбований лис
Якунін Владислав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
84 Фарбований Лис
Яременко Дмитро ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
85 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
86 Лис
Іскендеров Бахруз ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
87 Фарбований лис
Богущенко Саша ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
88 Лис у фарбі
Буздіжан Олексій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
89 НАЗВА ПРОЕКТУ
Клепець Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
90 "Фарбований лис"
Кібрик Євгенія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
91 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
92 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юхимец Ваня ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
93 Лис Даньчик
Яковенко Дініїл ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Krivenko Andrey ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Євгеній Чупровський ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванченко Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 Фарбований лис
Івахненко Ярослава ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ігнатено Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Фарбований Лис
Бабіч Олексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Ганна ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 Фарбований Лис
Булдакова Олеся ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 Фарбований Лис
Віолетта Нгуен ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
11 "Фарбований лис"
Гапанович Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 просто лис
Грамма Ева ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 Фарбований лис
Гура Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 Фарбований лис в полі
Дар`я Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
15 Фарбований лис
Денисова Юлия ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 "ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Добриніна Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жуковець Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зажицький Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Иванова Саша ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Казимірова Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 Фарбований Лис
Катеринюк Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
23 Фарбований лис
Керімова Афсана ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кибенко Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кобець Дар"я ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коз`якова Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 Фарбованний лис
Колпакова Софія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
28 Ілюстрація "Фарбований Лис"
Корж Катерина ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корочкова Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 «Фарбований лис»
Костенко Дар’я ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лилия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
32 Фарбований лис
Кузовкіна Любов ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Курін Олексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 Фарбований лис
Ласковенко Елизавета ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
35 Фарбований лис
Любомиська Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 Фарбований лис
Лясківській СЗШ №12 Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макарова Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 "ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Масло Микита ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 Фарбований лис
Масляк Микита ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
40 Фарбований лис
Мельник Марк ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
41 Фарбований лис
Миніч Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мислицька Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михальченко Дмитро ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
44 Лис
Мокляк Єлизавета ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
45 Фарбований лис
Наіста Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 Фарбований лис
Ніна Макарчук ( )
  Комп`ютерна графіка 
47 Фарбований лис
Павлова Ника ( Приватна школа "Афіни" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
48 Фарбований лис
Пащенко Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 Втеча - ілюстрація до казки "Фарбований лис"
Процюк Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Расніцька Олена ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
дидур алла ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ_
клименко максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
олейничук софия ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 Фарбований лис
Саргсян Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 Фарбований лис
Складний Илья ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
56 Фарбований лис
Скляренко Вікторія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соколенко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
58 Фарбований Лис
Соколова Валерия ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ "ФАРБОВАНИЙ ЛИС"
Солонець Ліза ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 Фарбований лис
Степаненко Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 Фарбований лис
Степанець Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Фарбований лис
Сушко Вероніка ( )
  Комп`ютерна графіка 
63 Синій Лис)
Типусяк Андрій ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
64 Лисові мрії
Федорова Ксения ( )
  Комп`ютерна графіка 
65 Ілюстрація "Фарбований лис"
Флінт Настя ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
66 Фарбований лис
Франк Олександра, СЗШ №12, 8 клас ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 Фарбований лис
Хулап Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чернишов Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ_
тищенко олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
фещенко Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
72 Синя халепа
Бібік Поліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
73 Лис
Жураківська Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
74 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Каменкова Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кочеткова Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Софія Лисенко ( )
  Комп`ютерна графіка 
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юхимец Ваня ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 З різдвом. Хо хо хо!!!
Chumack Liza ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 З РІЗДВОМ!
Gapko Gleb ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Lysin Sergii ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
4 З Різдвом
Mitlenko Mery ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Абдулла Софія ( 8А )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бальсанко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Батхин Александр ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Бурак Олександр ( 8А )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Варійчук Анастасія ( 8А )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
12 МАКЕТ ВІТАЛЬНОЇ ЛИСТІВКИ «З РІЗДВОМ!»
Ветер Вика ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войтенко Никита ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 Різдвяна листівка
Волкова Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилюк Екатерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 З Різдвом!
Голубєв Женя ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 З Різдвом!
Горбач В`ячеслав ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасия ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 Різдвяна ніч
Диана Олинеченко ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Добровольський Лука ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 Вітальна листівка "З Різдвом!"
Дідович Юлія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зинченко Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Різдвяна листівка
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 З Різдвом
Калинин Стас ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 З Різдвом
Кебець Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 З Різдвом Хрестовим !
Кокша Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 З Різдвом!
Корженко Ян ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
30 «З РІЗДВОМ!»
Кочмарук Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 Різдво янголів
Кошовий Микола ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 З РІЗДВОМ!!!!!
Купрієнко Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куцевич Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 «З РІЗДВОМ!»
Ляпунова Олександра ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маковський Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мельник Ольга ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
39 «З Різдвом!»
Мельник Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 МАКЕТ ВІТАЛЬНОЇ ЛИСТІВКИ «З РІЗДВОМ!»
Михайлов Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мозговая Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 З різдвом!
Муляр Ігор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Навоєва Таісія ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 З Різдвом!
Назаренко Іван ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
45 З Різдвом!
Наконечна Ангелина ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко Cофия ( )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипенко Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Побейпеч Макар ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Поболов Тімур ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
51 Листівка "Merry Christmas!"
Побоченко Елеонора ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 Merry X`Mas!
Поліщук Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
  Комп`ютерна графіка 
54 Вітальна листівка "З Різдвом !"
Раздоріна Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
55 Вітальна Листівка "З Різдвом!"
Руссу Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
олейничук софия ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самойленко Дар`я ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
59 Різдво
Середа Настя ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
60 Різдвяний вечір
Серицан Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стансков Володимир ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стожок Анастасія ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Столярчук Єлизавета ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
64 Народження Христа
Фріаф Каріна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
65 З Різдвом!
Ходак Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 Милостиві ангели
Хребет Валентина ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 ГрафікаЦ
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чекан Софія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
69 Різдво
Шкурина Віка ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 З Різдвом!
Щеголєва Ніка ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
яловський олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zinchenko Anton ( )
  Комп`ютерна графіка 
74 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ільницький Влад ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
75 Різдво
Анна Перваннюк ( )
  Комп`ютерна графіка 
76 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Петухов Илья ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Cиз Олександра ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
2 Марка "Дослідження космосу"
Chepchak Victoria ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Korneyko Ann ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 Контакт
Valia Smahliuk ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
6 Марка України
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Дослідження космосу
Абдул Рахман Марйам ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрущенко Аліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
10 Космічний корабель
Бойченко Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 Космос
Брухаль Влад ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вергазова Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
14 Макет марки космос
Годовікова Єлізавета ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Городилова Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
16 Дослідження космосу
Гриців Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 макет поштової марки України «Дослідження космосу»
Гівак Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 ДОСЛІДЖЕННЯ КОСМОСУ
Давиденко Егор ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 Марка Космос Україна
Еханурова Тетяна ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 Марка
Згалат-Лозинська Наталія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
21 Макет поштової марки України "Дослідження космосу"
Кирильцев Кирилл ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 Дослідження космосу
Коваленко Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебедєва Марина ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 Марка
Лихачева Полина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
26 ДОСЛІДЖЕННЯ КОСМОСУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
27 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Лісовик Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мазко Вадим ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Машталяр Юра ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мендик Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 МАКЕТ ПОШТОВОЇ МАРКИ УКРАЇНИ «ДОСЛІДЖЕННЯ КОСМОСУ»
Мирошник Миша ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
32 Дослідження космосу
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
34 Марка поштової марки "Дослідження космосу"
Процюк Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 Марка "Дослідження космосу"
Пінькевич Анастасія ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 "Січ-1"
Самченко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сергийчук Игорь ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
39 макет поштової марки України «Дослідження космосу»
Сергєєва Діана ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сидорко Ольга ( 9А )
  Комп`ютерна графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синянськая Анастасия ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 Дослідження космосу
Ситніков Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скринник Карина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
44 дослідження космосу
Старостенко Василь ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Струц Євгенія ( 10А )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сухомлин Дмитро ( 9А )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тимошенко Евгения ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
48 Живі істоти
Філіна Анна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ходак Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 Макет поштової марки України «Дослідження космосу»
Хромець Сніжана ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 4:20 UFO
Чабан Яна ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
53 Марка "Дослідження космосу"
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шоханова Евгения ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Щербатюк Алина ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна графіка 
57 Марка "Космос"
Володько Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
58 Марка
Кирьянова Аня ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
59 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олександра Шарвадзе ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Chemeris Alina ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 КЕКОНАФТЫ
Ponomaryova Darina ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
3 Кайдашева сім`я
Іванова Катерина ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
4 «Кайдашева сім’я»
Ілющенко Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антонюк Даша ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Арентова Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бура Іванна ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ваврик Женя ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Василенко Марія ( 11А )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
11 «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Гавриленко Оля ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ганкевич Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зозуля Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
16 Кайдашева сім`я
Камінський Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
17 Кайдашева сім`я
Козак Лена ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
18 Кайдашева сім`я
Кононенко Юля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 Кайдашева сім`я
Корнійчук Єгор ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
20 «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Корнійчук Тетяна ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
21 МАКЕТ ОБКЛАДИНКИ ДО КНИЖКИ І.С.НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Кравцова Поліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 Кайдашева сім`я
Курiленко Веронiка ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кухарев Микола ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ланда Вікторія ( CIT )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангелина ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Наумчук Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нерушева Валерия ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 Кайдашева сім`я
Очеретян Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 обкладинка «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Павлюк Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Виктория ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пискун Валерій ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
33 Груша
Потокі Ева ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пінькевич Анастасія ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Скідкіна Дар’я ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степаненко Николай ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сыромолотный Миша ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Ольга ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
40 Ілюстрація "Кайдашева Сім`я
Ткаченко Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тугай Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
Шинбіна Віка ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
44 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шушарин Андрей ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10 клас, поза віковими категоріями
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Громницький Артем ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 Європа починається з тебе
Анатолій Санжаровський ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 Європа починається з тебе
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Boyko Arseniy ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 пакет соціального самокату «Європа починається з тебе»
Єрємєєв Вадим ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 Європа починається з тебе
Авер`янова Алла ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
6 «Європа починається з тебе» Завдання:
Верхулевська Вiкторiя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ветер Вика ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 Європа починається з тебе
Дорошук Маша ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Завітайло Валерія ( 11А )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Калашнёва Дарина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Камашева Вероника ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
12 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кириленко Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
13 Європа починається з тебе
Костюк Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
14 «ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»
Криводуб Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
15 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудрик Анна ( 11А )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьменко Влад ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 «ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»
Кір`якова Дар`я ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Махринская Анастасия ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 Європа починається з тебе
Мироненко Лера ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
20 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мусієнко Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Незенко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 Європа починається з тебе
Пасічний Петро ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Порошинська Аміна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
24 Європа починається з тебе
Потапов Владислав ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
25 Європа починається з тебе
Разумовская Дария ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синякеич Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
27 Європа починається з тебе
Стрілець Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
28 Європа починається з тебе
Тафтай Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
29 Разом ми сила!
Фисун Елена ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хильченко Наташа ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 Хочешь до ЄС?Зміни себе.
Чарковский Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чорна Ольга ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
33 Європа починається з тебе
Шаламберідзе Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
34 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шемет Олег ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 EUROPE STARTS WITH YOU
Шпак Андрей ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2

НОВА СТАТТЯ
2015-01-12 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2016-12-09 11:03 Mery Mitlenko:
Добрий день Якщо ти хворий можна брати участь в олімпіаді з дому ?
2016-12-09 14:37 Речич Наталія:
можна
2016-12-09 15:02 Вікторія Ілющенко:
А де завдання???
2016-12-09 15:02 Марія Синякеич:
Я не бачу свого завдання
2016-12-09 15:03 Владислав Чарковский:
завдань нема. гарно.
2016-12-09 15:04 Mery Mitlenko:
Завдання не має і вимог
2016-12-09 15:06 Поліна Кравцова:
а що робити,якщо вимоги відсутні?
2016-12-09 15:07 Mery Mitlenko:
Який розмір роботи ?
2016-12-09 15:08 Sergii Lysin:
всем привет
2016-12-09 15:09 Mery Mitlenko:
У когось є вимоги ?
2016-12-09 15:09 Єлізавета Годовікова:
Нету задания
2016-12-09 15:09 Марія Скуратівська:
немає завдання
2016-12-09 15:09 Дмитро Яременко:
дратути
2016-12-09 15:09 Тетяна Еханурова:
Відсутнє завдання
2016-12-09 15:09 Марина Лебедєва:
Немає завдання. Все розраховано на мою фантазію?
2016-12-09 15:10 Анна Костюк:
Не бачу завдання!
2016-12-09 15:10 Уляна Старикова:
немае жодного завдання!!!
2016-12-09 15:10 Анастасія Серицан:
немає завдання
2016-12-09 15:10 Марія Скуратівська:
!!!
2016-12-09 15:10 Уляна Старикова:
?
2016-12-09 15:11 Mery Mitlenko:
Адміністратори ауууу
2016-12-09 15:16 Mery Mitlenko:
Час іде , а ніхто нічого робити не може
2016-12-09 15:20 Mery Mitlenko:
Ауууууууууууууууууу
2016-12-09 15:25 Mery Mitlenko:
У когось є завдання
2016-12-09 15:33 Mery Mitlenko:
Я так розумію олімпіади не буде ?
2016-12-09 15:38 Mery Mitlenko:
Є у кого вимоги ? Розмір роботи ?
2016-12-09 15:38 Анастасія Процюк:
Доброго дня! я зареєстрована та подала заявку на участь у 2 номінаціях, однак теж нічого не можу зробити. Чому?
2016-12-09 15:43 Василь Старостенко:
лол
2016-12-09 15:44 Sergii Lysin:
вообще ничего не ясно
2016-12-09 15:46 Mery Mitlenko:
Як приймати участь у олімпіаді без завдання ?
2016-12-09 15:46 Уляна Старикова:
ниукого заданий нету!!!???
2016-12-09 15:47 Mery Mitlenko:
ні
2016-12-09 15:54 Юлія Саковська:
Доброго дня! Не вдається здати роботу, що робити?
2016-12-09 16:01 Уляна Старикова:
сама не в курсе((( печалька!!!
2016-12-09 16:06 Валерия Соколова:
А вимоги є????
2016-12-09 16:11 Mery Mitlenko:
Де завдання і вимоги? Втрачаємочас! Це така олімпіада? Не серйозно(((((
2016-12-09 16:12 Адміністратор:
Дорий день, все задания написаны неделю назад на титульной странице конкурса http://it-arena.org/%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5/128/%D0%9E%D0%BB%D1%96%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D1%83-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B0-2016
2016-12-09 16:12 Адміністратор:
http://it-arena.org/%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5/128
2016-12-09 16:14 Mery Mitlenko:
Тут не має розміру роботи і того як варто підписувати
2016-12-09 16:14 Mery Mitlenko:
Чи це на власний розсуд?
2016-12-09 16:16 Адміністратор:
Размер работы - стандартные ограницения ит-арены 20 МБ. Название - любое.
2016-12-09 16:17 Mery Mitlenko:
Розміри у пікселях
2016-12-09 16:21 Ксения Федорова:
А якщо я напишу на ілюстрації слова "Фарбований Лис. Іван Франко", це не зменшить ціну моєї роботи чи це матиме значення титульної сторінки?
2016-12-09 16:29 Адміністратор:
Название работы жюри не оценивает.
2016-12-09 16:30 Адміністратор:
"Розміри у пікселях" - на ваше усмотрение.
2016-12-09 18:54 Сніжана Хромець:
Чомусь не вдається прикріпити зображення на обкладинку (воно є в архіві)
2016-12-09 18:59 Лука Добровольський:
Як малюнов в .png .jpg формат перевести ?
2016-12-09 19:01 Софія Лісовик:
НЕ СМОГЛА ПРИКРЕПИТЬ!! ЧТО ДЕЛАТЬ??
2016-12-09 19:05 Софія Лісовик:
могу еще как то отправить?
2016-12-09 19:07 Олеся Булдакова:
Уже нет.
2016-12-09 19:08 Софія Лісовик:
отлично)))
2016-12-09 19:28 Адміністратор:
Если у кого-то проблемы с отправкой работы. пишите на info@it-arena.org
2016-12-09 19:29 Адміністратор:
"Як малюнов в .png .jpg формат перевести ?" Попробуйте нажать "сохранить как" и выбрать нужный формат.
2016-12-11 10:33 Дмитро Яременко:
cegehvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
2016-12-16 18:34 Оля Купрієнко:
почему у девочки у которой даже работы нету.. заняла 1 место?
2016-12-16 18:48 Оля Купрієнко:
почему хорошие работы не получили призовых мест? зато не очень красивые получили 3, вторые места
2016-12-16 19:08 Оля Купрієнко:
э.Пожалуйта ответьте на вопрос
2017-04-08 17:48 Маргарита Фучкіна:
Я солидарна с Вами, Оля, это мы узнаем 9 апреля.