Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2016-11-25 15:00
до  2016-11-25 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Для того щоб прийняти учать у конкурсі необхідно:

  • Бути зареестрованим на порталі http://it-arena.org/
  • Підтвердити свою участь  до початку конкурса (до 15:00 25 листопада 2016)
  • У випадку складнень звертатить на пошту info@it-arena.org

 

Завдання, розробити анімаційний ролік з теми:

6-7 класи:  «Пригоди в океанаріумі»
8-9 класи: «Зимові розваги»
10-11 класи: «Капелюх чарівника» (виступ фокусника-ілюзіоніста)

Рекомендована тривалість ролику:
(це не головний крітерій, а лише рекомендація при виконанні завдання)

6-7 класи:  10 секунд
8 клас: 15 секунд
9 клас: 20 секунд
10-11 класи: 25 секунд

 

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3. Blender — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. GIMPshop;
5. Inkscape;
6. Krita;
7. Pencil;
8. Vectorian Gotto.
 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення.
3. Плавність та гармонійність переходу кадрів
4. Перспектива
5. Техніка малюнку
6. Подання руху
7. Час
8. Володіння програмним засобом
9. Стиль
10. Розкриття теми

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас Пригоди в океанаріумі  
1
7 клас Пригоди в океанаріумі  
2
8 клас Зимові розваги  
3
9 клас Зимові розваги  
4
10 клас Капелюх чарівника  
5
11 клас Капелюх чарівника  


Номінація: 6 клас - Пригоди в океанаріумі


Номінація: 7 клас - Пригоди в океанаріумі


Номінація: 8 клас - Зимові розваги


Номінація: 9 клас - Зимові розваги


Номінація: 10 клас - Капелюх чарівника


Номінація: 11 клас - Капелюх чарівника


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
kerez akim ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 Пригоди в океанаріумі
klimenko anna ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
3 ОКЕАНАРИУМ -_-
volodina polina ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
4 Морські друзі
Анастасія Шагінян ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бойко Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
6 Печера з золотом
Валеева Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
7 З океану до океанаріуму
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилко Олег ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 Дитяча мрія
Горбач Лідія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
10 Гарний сон
Гречка Артем ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
11 Пригоди в океанаріумі
Денисова Юлия ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 Загублена рибка
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
13 Одного разу в акваріумумі
Замогильна Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зініч Даша ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
16 океанариум
Князєва Тася ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Александра ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ковтонюк Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 пригоди в океанаріумі
Костенко Катерина ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
20 Пригоди в океанаріумі
Красовський Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
21 Загадкова черепаха
Кроон Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
22 Новорічний океанаріум
Ланда Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лукаш Анита ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
24 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мамешева Мадина ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
25 Жадібна рибка
Матреніцька Александра ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мосолова Елизавета ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мініна Марія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нестеренко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нурмамедова Роя ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніколайчук Ніка ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олійник Ліза ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 В океанаріумі
Остапенко Віка ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Остапенко Алина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остролуцька Єва ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
35 Океан
Пионтковская Елизавета ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
36 Рибки в океанаріумі
Поляков Егор ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Політикін Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 Людина-Русалка ЦЕ можливо!
Прокопенко Софія ( Приватна школа "Афіни" )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Проценко Ксения ( )
  Комп`ютерна анімація 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Піщимуха Валерія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
41 В океанаріумі
Скуратович Роман ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
42 Пригода однієї рибки
Соколенко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Толстой Тимофій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хлопов Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цюпа Надя ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 Океанаріум
Швидун Тетяна ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
47 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Богущенко Саша ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
48 Пошук мами
Гейко Ірина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
49 Морські друзі
Семенець Ярослава ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 7 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Ганна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
2 Пригоди в океанаріумі
Булдакова Олеся ( )
  Комп`ютерна анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарова Олександра ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна анімація 
5 Рибки
Дар`я Куроченко ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
6 Пригоди в океанаріумі
Добриніна Настя ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кибенко Карина ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 Пригоди в океанаріумі
Корольов Ілля ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 Мешканець з глибини
Кравченко Лилия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Любов ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 плаваючі риби
Лисенко Вадим ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 Сумна історія
Любомиська Катерина ( )
  Комп`ютерна анімація 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мазуренко Влас ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
14 Морське кіно
Максимчук Артем ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
15 Привіт із глибини
Масляк Микита ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Наіста Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пащенко Поліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Григорій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидоренко Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
20 Зупинись мить
Скляренко Вікторія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
21 Світ риб
Сологуб Марія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
22 Пригоди в океанаріумі
Солонець Ліза ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
23 Пригоди в океанаріумі
Стахурський Антон ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степаненко Настя ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сушко Вероніка ( )
  Комп`ютерна анімація 
26 Океанаріум
Типусяк Андрій ( Приватна школа "Афіни" )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
27 Океанаріум
Федорова Ксения ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойко Карина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
30 Пригоди в океанаріумі
Жураківська Дар’я ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кочеткова Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечипорук Ксенія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Собченко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 8 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
12345 12345 ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 Зимові розваги
Lysin Sergii ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Mitlenko Mery ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Sviatoviets Masha ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
5 Снежный бой
Акімова Марія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Алексик Наталія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
7 Сніговик
Антоненко Макар ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Батраков Андрей ( )
  Комп`ютерна анімація 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Батхин Александр ( )
  Комп`ютерна анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 Буковель
Бут Артем ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
12 Зимові Розваги
Ветер Вика ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Висоцький Діма ( )
  Комп`ютерна анімація 
14 Зимняя горка
Вознюк Костя ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войтенко Никита ( )
  Комп`ютерна анімація 
16 snowboy
Волошина Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гнитецкий Кирилл ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
18 Зимові розваги
Голубєв Женя ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 Зимові розваги
Горбач В`ячеслав ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грабовська Олена ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гулай Анастасия ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
22 Зимові розваги
Данилов Роман ( )
  Комп`ютерна анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Добровольський Лука ( )
  Комп`ютерна анімація 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зинченко Антон ( )
  Комп`ютерна анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ивашкина Ирина ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 Зимові розваги
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
28 НАЗВА
Калинин Стас ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козаківскька Віра ( )
  Комп`ютерна анімація 
30 Зимові Роваги
Корженко Ян ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
31 Зимові розваги
Кочмарук Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 ЗИМОВІ РОЗВАГИ
Купрієнко Оля ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куцевич Олександр ( )
  Комп`ютерна анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маковський Олександр ( )
  Комп`ютерна анімація 
37 Зимові розваги
Михайлов Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мозговая Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
39 Зимові розваги
Муляр Ігор ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
40 Зимові розваги
Назаренко Іван ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко Cофия ( )
  Комп`ютерна анімація 
42 сніговик-патріот
Панасюк Влад ( )
  Комп`ютерна анімація 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Побейпеч Макар ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 3 Winter Days with Browny Kitty
Поліщук Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пшеничная Мария ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
47 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Савельєва Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
48 Киндер-Пингви
Семенова Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
49 Зимові розваги
Середа Настя ( )
  Комп`ютерна анімація 
50 Санчата
Серицан Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
51 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Соболевський Гліб ( )
  Комп`ютерна анімація 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стансков Володимир ( )
  Комп`ютерна анімація 
53 Зима - це круто!
Суліма Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
54 Cовеня
Терещенко Антоніна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
55 Зимові розваги
Хребет Валентина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
56 Зимові розваги
Чайкіна Єва ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
57 Зимові Пригоди
Шафранова Аліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
58 Зимові розваги
Шкурина Віка ( )
  Комп`ютерна анімація 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юнга Андрій ( )
  Комп`ютерна анімація 
60 Зимові розваги
яловський олександр ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прядка Андрій ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 9 клас, від 5 до 18 років включно
1 Winter adventures
Danylenko Kirill ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
2 Зимові розваги(Анімація)
Drahiliev Lev ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
3 Зимові розваги
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 Зимові розваги
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
5 Зимові розваги
Брухаль Влад ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
6 Зимові Ігри
Булава Олександр ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна анімація 
7 Новорічний танець
Глоба Илья ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гнитецкий Кирилл ( )
  Комп`ютерна анімація 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Городилова Анна ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гриців Владислав ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилов Михаил ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 ЗИМОВІ РОЗВАГИ
Карасик Сарра ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
13 "Зимовi розваги"
Кирильцев Кирилл ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
14 смішарики
Киричков Міша ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Дар`я ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
16 Зимові розваги
Коренева Светлана ( )
  Комп`ютерна анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебедєва Марина ( )
  Комп`ютерна анімація 
18 Зимові розваги
Лебедєва Марина ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лемешко Оля ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лихачева Полина ( )
  Комп`ютерна анімація 
21 ЗИМОВІ РОЗВАГИ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мазко Вадим ( )
  Комп`ютерна анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мирошник Миша ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 Зимові розваги
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орел Мария ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Потіха Антон ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 Танок сниговиків
Ратушнюк Вася ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синянськая Анастасия ( )
  Комп`ютерна анімація 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скринник Карина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
31 Зимові розваги
Старостенко Василь ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тицький Тимофій ( )
  Комп`ютерна анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тітов Генріх ( )
  Комп`ютерна анімація 
34 Візерунок на снігу
Тітов Генріх ( )
  Комп`ютерна анімація 
35 Зимові розваги
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шоханова Евгения ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шушарін Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
39 Шалене катання
Щегельський Глеб ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна анімація 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Lamtiugin Vladimir ( )
  Комп`ютерна анімація 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Shvachko Egor ( )
  Комп`ютерна анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Володько Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Золотарьова Марина ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Олександра Шарвадзе ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петухов Илья ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
Номінація 10 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chemeris Alina ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 Капелюх чарівника
Denysenko Yana ( )
  Комп`ютерна анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Musyol Eugene ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 любовь-морковь
Ponomaryova Darina ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
5 Vladislav Sh. Shlyapa
Sheyko Vladislav ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
6 Капелюх чарівника
Гавриленко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
7 Цирк! Цирк! Цирк!
Ганкевич Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
8 Капелюх чарівника
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
9 Mr. Ireland
Клиндух Даша ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
10 Капелюх чарівника
Козак Лена ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
11 Капелюх
Кононенко Юля ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
12 Капелюх чарівника
Кравцова Поліна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
13 Котя-волшебник
Курiленко Веронiка ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
14 Чарівник
Логвинчук Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малыгин Егор ( )
  Комп`ютерна анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Наумчук Максим ( )
  Комп`ютерна анімація 
17 Капелюх чарівника
Нерушева Валерия ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
18 Кролик Із Капелюха
Оніщук Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
19 Шахрай
Орлик Диана ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
20 Магічний капелюх
Очеретян Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
21 Капелюх чарівника
Санташов Олексій ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
22 Чарівниця
Степко Оля ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
23 Капелюх чарівника
Ткаченко Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 "Капелюх чарівника"
Шинбіна Віка ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
25 Чарівник
Шпитчук Діана ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
Номінація 11 клас, від 5 до 18 років включно
1 Капелюх чарівника
Анатолій Санжаровський ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 Капелюх чарівника
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Boyko Arseniy ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
4 «Капелюх чарівника» (виступ фокусника-ілюзіоніста)
Єрємєєв Вадим ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Авер`янова Алла ( )
  Комп`ютерна анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина ( 8Б )
  Комп`ютерна анімація 
7 Фокус-покус і БАБАХ!
Гайворонська Крістіна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
8 Фокусник
Коробейникова Аліна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
9 капелюх чарівника
Костюк Анна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Махринская Анастасия ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
11 Чарівний капелюх
Потапов Владислав ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
12 Капелюх чарівника
Разумовская Дария ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Семерич О ( )
  Комп`ютерна анімація 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синякеич Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тирусь Вікторія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фисун Елена ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 ФОКУС
Чарковский Владислав ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
18 Капелюх чарівника_
Шаламберідзе Марія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
19 KAPELUHCHARIVNIKA
Шпак Андрей ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна анімація 

НОВА СТАТТЯ
2015-01-12 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2016-11-14 09:05 Олександр Куцевич:
Добрый день
2016-11-14 09:07 Лука Добровольський:
Добрий ранок Олександе
2016-11-17 13:20 Илья Глоба:
Добрый день
2016-11-18 08:40 Kirill Danylenko:
День добрый, украинцы.
2016-11-21 13:24 Єва Чайкіна:
Доброго дня.
2016-11-22 11:07 Александра Коваленко:
привет друзья
2016-11-24 18:04 Вадим Лисенко:
Нехай щастить
2016-11-25 14:17 Олександр Громовий:
Усім учасникам доброго дня! Вітаю на першій у цьому році районній олімпіаді, що проходить на IT-Арені! Бажаю якнайкраще виконати конкурсні завдання. Якщо будуть якісь технічні запитання - пишіть у цю стрічку єдиного чату.
2016-11-25 14:25 Sergii Lysin:
HELLO WORLD
2016-11-25 14:26 Антон Казновський:
HI Sirozha
2016-11-25 14:45 Олександр Громовий:
Маріє, спробуйте підтвердити участь ось тут http://joxi.ru/krD9lZ4tke9Xmp Напишіть про результати.
2016-11-25 15:08 Макар Побейпеч:
Добрый день!Скажите,пожалуйста,размер произвольный?
2016-11-25 15:16 Олександр Громовий:
По тривалості ролику - 6-7 класи: 10 секунд, 8 клас: 15 секунд, 9 клас: 20 секунд, 10-11 класи: 25 секунд. По розміру - не більше 15 Мб.
2016-11-25 16:51 Марина Золотарьова:
Тривалість ролику - це останнє, на що журі буде звертати увагу, якщо у Вас гарний сценарій, Ви добре малюєте і знаєтесь на інструментах графічного редактора, Ви вже є претендентом на призове місце
2016-11-25 18:49 Вася Пупкин:
Что я делаю не так? http://vkanon.cf/XD/1.mp4
2016-11-25 18:56 Костя Вознюк:
Всё было с текстурами но при рендере они промаби класс
2016-11-25 19:15 Адміністратор:
Если у кого-то из учасников есть проблемы выкладыванием работ или интернетом, можете присылать свои работы на почту info@it-arena.org. В письме обязательно указать: 1. проблему или её причину 2. свой логин на http://it-arena.org/ 3. скриншот со СВОЕЙ страницы на http://it-arena.org/ и скриншот со своего
2016-11-25 19:16 Адміністратор:
Ни надо присылать свои пароли ни нам, ни на каком-то другом сайте. Никогда не сообщайте своих паролей!
2016-11-25 19:28 Профессор Генки:
Адміністратор, 1 Я не хочу делать как-то по другому я хочу как все("можете присылать свои работы на почту info@it-arena.org") 2 Я Проверял на 5 Устройствах (macbook,win10 копмютер,win7 ноутбук,андриод,и ios) ("проблемы выкладыванием работ или интернетом") 3 Я уверен что проблемы с вашей стороны и вы их создали намерено!!! 4 видео пруфы http://vkanon.cf/XD/3.mp4
2016-11-28 20:03 Антон Потіха:
однако
2016-11-29 10:59 Іван Михайлов:
Доброго дня, шановне жюрі, коли буде відбуватися проведення апіляції(щодо дизкваліфікації моєї роботи на олімпіаду з анімації).. Чи можливе подання апіляції, якщо так, то де і коли вона буде проводитись)
2016-11-29 11:00 олександр яловський:
вибачте чи можна подати на апіляцію якщо так то коли і де
2016-12-03 11:56 Оля Купрієнко:
Где результаты?
2016-12-04 00:02 Оля Купрієнко:
Когда будут результаты;
2016-12-04 19:47 Оля Купрієнко:
Вот вот. Где результатыыыы?
2016-12-05 20:49 Назар Левчук:
будут через 3 дня
2016-12-05 20:50 Назар Левчук:
через 1 день и 3 часа
2016-12-09 13:38 Sergii Lysin:
и где они?