Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2015-12-11 15:00
до  2015-12-11 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

!!! УВАГА - за кращі роботи учасники отримають призи від компанії Logitech!!!

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Запаролений архів з вихідними матеріалами до змагання можна завантажити з цього лінка (Web2015).

Пароль до архіву: e1fg5M7ps

 

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6-7 клас Сайт туристичної фірми "Подорож до Лондона"  
1
8-9 клас Сайт присвячений музеям Ліверпуля "Ліверпуль- куль  
2
10-11 клас Сайт презентації Великої Британії "Велика Британія  


Номінація: 6-7 клас - Сайт туристичної фірми "Подорож до Лондона"


Номінація: 8-9 клас - Сайт присвячений музеям Ліверпуля "Ліверпуль- куль


Номінація: 10-11 клас - Сайт презентації Великої Британії "Велика Британія


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6-7 клас, від 10 до 18 років включно
1 London Creatures
Victor Oliinyk Віктор Олійник ( )
  HTML + CSS 
2 Подорож до Лондана
Івасюк Олександра ( )
  HTML + CSS 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Іллюченко Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце HTML + CSS  1
4 LONDON - CITY OF LIFE
Артем Кущ ( )
  HTML + CSS 
5 Лондон
Атабеков Давид ( )
  HTML + CSS 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
1 місце HTML + CSS  3
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондаренко Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
8 Подорож до Лонода
Будкевич Володимир ( )
3 місце HTML + CSS  1
9 Подорож до Лондона
Бурлак Даша ( )
2 місце HTML + CSS  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Вавілов Ілля ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце HTML + CSS  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Владислава Зинченко ( )
3 місце HTML + CSS  1
12 Londor tour
Гончарова Олександра ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце HTML + CSS  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гречка Артем ( )
  HTML + CSS 
14 Подорож до Лондону
Добровольский Лука ( )
  HTML + CSS 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяченко Михайло ( )
1 місце HTML + CSS  3
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ермоленко Максим ( )
3 місце HTML + CSS  1
17 Подорож до Лондону
Заєц Марія ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце HTML + CSS  1
18 Подорож до Лондона
Калашник Михайло ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце HTML + CSS  1
19 "ПОДОРОЖ ДО ЛОНДОНА"
Калюжко Матвей ( )
  HTML + CSS 
20 Подорож до Лондону
Коба Павло ( ЦТТ"Юність" )
  HTML + CSS 
21 Подорож до Лондону
Корженко Ян ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце HTML + CSS  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костишин Даніл ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце HTML + CSS  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крилов Михайло ( )
  HTML + CSS 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кротевіч Вова ( )
  HTML + CSS 
25 Подорож до Лондона
Куцевич Саша ( )
  HTML + CSS 
26 Сайт
Кірілл Нікішев ( Приватна школа "Афіни" )
  HTML + CSS 
27 Сайт по темі "Подорож до Лондона"
Лавринчук Юлія ( Приватна школа "Афіни" )
  HTML + CSS 
28 Подорож до Лондону
Левчук Назар ( )
  HTML + CSS 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ленок Сергій ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце HTML + CSS  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лисенко Анастасія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
31 Подорож до Лондона
Лукашевич Марія ( )
  HTML + CSS 
32 Подорож до Лондона
Ліпатов Михайло ( )
  HTML + CSS 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маканов Егор ( )
  HTML + CSS 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макаров Іван ( )
  HTML + CSS 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макітрук Максим ( )
  HTML + CSS 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малый Вячеслав ( )
  HTML + CSS 
37 ЛоНдоН
Мартинчук Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
38 Подорож до Лондону
Моргунов Віталій ( )
  HTML + CSS 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Муха Богдан ( )
  HTML + CSS 
40 Подорож до Лондона
Назаренко Іван ( )
  HTML + CSS 
41 Подорож до Лондона
Окончук Віктор ( )
3 місце HTML + CSS  1
42 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Олексевич Данило ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Омельченко Катерина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Омельченко Поліна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко София ( CIT )
  HTML + CSS 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пенчук Егор ( )
  HTML + CSS 
47 Подорож до Лондона
Передерій Максим ( )
  HTML + CSS 
48 ПОДОРОЖ ДО ЛОНДОНА
Пиварь Полина ( )
  HTML + CSS 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пинчук Даниэль ( )
  HTML + CSS 
50 Подорож до Лондона
Приходько Юрій ( )
3 місце HTML + CSS  1
51 Подорож до Лондону
Пшеничная Мария ( )
  HTML + CSS 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Раздоріна Анна ( )
  HTML + CSS 
53 Сайт
Роговский Илья ( Приватна школа "Афіни" )
  HTML + CSS 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савчук Артем ( )
  HTML + CSS 
55 Подорож до Лондону
Салов Василь ( )
  HTML + CSS 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сиволожский Владислав ( )
  HTML + CSS 
57 Тур.сайт "Лондон"
Стецюк Мирослав ( )
  HTML + CSS 
58 Подорож до Лондона
Сіденко Олександр ( )
  HTML + CSS 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Телятников Илья ( Приватна школа "Афіни" )
  HTML + CSS 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Удовика Анастасия ( )
  HTML + CSS 
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Філенко Ярослава ( )
  HTML + CSS 
62 Подорож до Лонод
Хулап Олександра ( )
  HTML + CSS 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чемерисов Андрій ( )
  HTML + CSS 
64 Подорож до Лондона
Якубов Микола ( )
2 місце HTML + CSS  2
Номінація 6-7 клас, поза віковими категоріями
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  HTML + CSS 
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
тітов влад ( )
  HTML + CSS 
Номінація 8-9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Grabovoy Danya ( )
3 місце HTML + CSS  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ_
lebed danil ( )
  HTML + CSS 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Novitsky Denis ( Команда ліцею "Престиж" )
  HTML + CSS 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ponomaryova Darina ( )
  HTML + CSS 
5 Museum of Liverpool
Potapenko Artem ( Команда СЗШ№74 та СЗШ№54 м. Києва )
  HTML + CSS 
6 ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ
Абдураманов Адиль ( )
  HTML + CSS 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Большаков Андрей ( 8А )
  HTML + CSS 
8 Liverpool
Бонковский Алексей ( )
  HTML + CSS 
9 Лівеверпуль
Брухаль Влад ( )
3 місце HTML + CSS  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Булгаков Олег ( )
3 місце HTML + CSS  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бутенко Костянтин ( )
3 місце HTML + CSS  1
12 Ліверпуль
Білорус Катерина ( )
3 місце HTML + CSS  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
14 Ліверпуль
Газізуллін Марат ( )
  HTML + CSS 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гергало Федір ( )
3 місце HTML + CSS  1
16 Ліверпуль-місто мрій
Горовий Владислав ( )
  HTML + CSS 
17 Ліверпуль
Горохов Георгій ( )
  HTML + CSS 
18 Ліверпуль - культурна столиця Європи
Гриців Владислав ( )
  HTML + CSS 
19 ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ
Данило Брушко ( )
  HTML + CSS 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворниченко Владимир ( )
  HTML + CSS 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцев Кирило ( )
1 місце + приз Logitech HTML + CSS  3
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
  HTML + CSS 
23 Ліверпуль
Камінський Андрій ( )
3 місце HTML + CSS  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Капранов Левко ( Команда ліцею "Престиж" )
  HTML + CSS 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карауш Марк ( )
  HTML + CSS 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кашперский Никита ( )
  HTML + CSS 
27 Ліверпуль
Корнійчук Єгор ( )
  HTML + CSS 
28 Ліверпуль
Корнійчук Тетяна ( )
  HTML + CSS 
29 Ліверпуль
Косенко Настя ( )
  HTML + CSS 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кошовий Богдан ( )
  HTML + CSS 
31 Ліверпуль
Кулініч Валерія ( )
  HTML + CSS 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кучер Костя ( )
3 місце HTML + CSS  1
33 ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ
Логвинчук Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце HTML + CSS  2
34 Ліверпуль- культурна столиця Європи
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
  HTML + CSS 
35 Ліверпуль
Максимчук Володимир ( )
  HTML + CSS 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нгієм Лонг ( )
3 місце HTML + CSS  1
37 Музей "Beatles" у Ліверпулі
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
  HTML + CSS 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
3 місце HTML + CSS  1
39 Ліверпуль: культурна столиця Європи
Оніщук Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  HTML + CSS 
40 Ліверпуль
Орлюк Христина ( )
  HTML + CSS 
41 Ліверпуль
Павліченко Аліна ( )
  HTML + CSS 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пагарський Олексій ( )
  HTML + CSS 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Паливода Ігор ( Команда ліцею "Престиж" )
  HTML + CSS 
44 Ліверпуль-гарне місто
Пастушенко Максим ( )
  HTML + CSS 
45 Ліверпуль
Первак Аліна ( )
  HTML + CSS 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрик Ярослав ( )
  HTML + CSS 
47 Сайт про Ліверпуль
Подлесний Ігор ( )
  HTML + CSS 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Попов Кирило ( )
  HTML + CSS 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Процюк Остап ( )
  HTML + CSS 
50 Проект Ліверпуль
Пульняшенко Владимир ( )
  HTML + CSS 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Романкевич Алексей ( )
3 місце HTML + CSS  1
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
петруха Арсений ( )
  HTML + CSS 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сахно Катерина ( )
  HTML + CSS 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Снiгiр Андрiй ( )
3 місце HTML + CSS  1
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ставропольцев Іван ( Команда ліцею "Престиж" )
  HTML + CSS 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Старосельський Андрій ( )
  HTML + CSS 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Степко Оля ( )
  HTML + CSS 
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стукин Виталий ( )
  HTML + CSS 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя ( )
1 місце + приз Logitech HTML + CSS  3
60 Ліверпуль-культурний центр Європи
Тесленко Демид ( )
1 місце HTML + CSS  3
61 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Черниш Володимир ( CIT )
  HTML + CSS 
62 ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ
Черныш Дмитрий ( )
  HTML + CSS 
63 Четвірка з Ліверпуля
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце HTML + CSS  2
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чуприна Богдан ( )
  HTML + CSS 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шапенко Данило ( 10А )
  HTML + CSS 
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Владимир ( )
3 місце HTML + CSS  1
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана ( )
3 місце HTML + CSS  1
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шушарин Андрей ( )
3 місце HTML + CSS  1
69 The Beatles
Ющенко Ярослав ( )
  HTML + CSS 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Якименко Андрiй ( )
  HTML + CSS 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яшин Олег ( )
  HTML + CSS 
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яшин Олег ( )
  HTML + CSS 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
слободяник олександр ( )
  HTML + CSS 
Номінація 8-9 клас, поза віковими категоріями
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Pass Name ( CIT )
  HTML + CSS 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Грабовий Вадим ( )
  HTML + CSS 
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Золотарьова Марина ( )
3 місце HTML + CSS  1
77 «Ліверпуль- культурна столиця Європи»
Киричков Дмитро ( )
3 місце HTML + CSS  1
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябоконь Максим ( )
  HTML + CSS 
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сухоручкина Даша ( )
  HTML + CSS 
Номінація 10-11 клас, від 10 до 18 років включно
1 Сайт презентації Великої Британії
Анатолій Санжаровський ( )
3 місце HTML + CSS  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нет имени ( )
  HTML + CSS 
3 Велика Британія
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
  HTML + CSS 
4 United Kindom
Fedotov Max ( CIT )
3 місце HTML + CSS  1
5 Сайт-презентація Велика Британія
Абу Шамала Амір ( Команда ліцею "Престиж" )
3 місце HTML + CSS  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Аверіна Анастасія ( )
  HTML + CSS 
7 Велика Британія
Альохін Микита ( )
  HTML + CSS 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Беляк Андрій ( )
  HTML + CSS 
9 Велика Британія
Василенко Денис ( )
  HTML + CSS 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вережак Ярослав ( )
3 місце HTML + CSS  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Григорович Олександр ( )
3 місце HTML + CSS  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Громенко Влад ( )
3 місце HTML + CSS  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гріценко Анастасія ( CIT )
  HTML + CSS 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данильчук Максим ( )
  HTML + CSS 
15 Great Britain
Денисюк Владислав ( )
  HTML + CSS 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дюкарев Олександр ( )
  HTML + CSS 
17 «Велика Британія»
Екатерина Миловидова ( Приватна школа "Афіни" )
  HTML + CSS 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Желєзнова Емілія ( )
3 місце HTML + CSS  1
19 Great Britain
Замалдінов Олексій ( )
  HTML + CSS 
20 Велика Британія
Кирнос Анна ( )
  HTML + CSS 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Колесник Іван ( )
1 місце + приз Logitech HTML + CSS  3
22 Велика Британія
Кочерженко Анна ( )
3 місце HTML + CSS  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лавріненко Іван ( )
  HTML + CSS 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ласкавий Олександр ( )
2 місце HTML + CSS  2
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лозовой Олексій ( )
  HTML + CSS 
26 Велика Британія
Майстренко Олександр ( )
  HTML + CSS 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мартинюк Артем ( )
  HTML + CSS 
28 Great Britain
Мартынюк Артём ( 11А )
  HTML + CSS 
29 Велика Британія
Медведкова Юлія ( )
  HTML + CSS 
30 Велика Британія
Микола Мединський ( )
  HTML + CSS 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Миськів Сергій ( )
  HTML + CSS 
32 Велика Британiя
Мороз Федор ( )
  HTML + CSS 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мукомела Ярослава ( )
1 місце + приз Logitech HTML + CSS  3
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нгуєн Сан ( )
  HTML + CSS 
35 Велика Британія
Ніділько В`ячеслав ( )
1 місце + приз Logitech HTML + CSS  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пастухов Олексій ( )
3 місце HTML + CSS  1
37 Сайт учня про Британію
Петухов Ілля ( )
  HTML + CSS 
38 Сайт презентації Великої Британії "Велика Британія"
Разумовская Дария ( )
1 місце HTML + CSS  3
39 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Розмаїтий Дмитро ( )
  HTML + CSS 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романов Дмитрий ( )
  HTML + CSS 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романюк Катерина ( 8А )
  HTML + CSS 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саенко Артем ( )
  HTML + CSS 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скрипка Максим ( )
  HTML + CSS 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соломенко Юлія ( )
  HTML + CSS 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ставинський Андрій ( )
1 місце HTML + CSS  3
46 велика британія
Тафтай Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  HTML + CSS 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тирусь Вікторія ( )
  HTML + CSS 
48 Велика Британія
Торжевський Максим ( )
  HTML + CSS 
49 Велика Британія
Ульянов Владимир ( )
  HTML + CSS 
50 Урсул
Урсул Владислав ( CIT )
1 місце + приз Logitech HTML + CSS  3
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фреган Катя ( )
  HTML + CSS 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Чуб Глеб ( )
  HTML + CSS 
53 Велика Британія
Шаламберідзе Марія ( )
2 місце HTML + CSS  2
54 Велика Британія
Шатило Анатолій ( )
1 місце HTML + CSS  3
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевцова Татьяна ( )
  HTML + CSS 
56 Велика Британія_
Шекера Ольга ( )
  HTML + CSS 
57 Mihail company
Язенок Михайло ( )
1 місце HTML + CSS  3
Номінація 10-11 клас, поза віковими категоріями
58 Велика Британія
Абдулла Муслім ( )
3 місце HTML + CSS  1
59 ВЕЛИКА БРИТАНІЯ
Манжуленко Інга ( )
  HTML + CSS 
60 Велика Британія
Мельников Дмитрий ( )
  HTML + CSS 
61 GB
Стройванс Ольвія ( ЦНТТМ «Сфера» )
  HTML + CSS 

НОВА СТАТТЯ
2015-01-12 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2015-12-11 14:03 Олександр Громовий:
Доброго дня! Для цього конкурсу тема не оголошується до початку конкурсу, аджже при створенні сайтів критичним є час виконання. Те, що ви можете зробити за 1 день може дуже відрізнятися від того, що ви зробите за 4 години. А на міські змагання необхідно відібрати тих, хто робить гарно, якісно і швидко. А для тренувань можна взяти будь-яку тему )
2015-12-11 14:42 Олександр Громовий:
Пароль до архіву з завданнями опубліковано в загальному описі конкурса (зверху на сторінці)
2015-12-11 15:14 Федор Мороз:
"тека" это папка?
2015-12-11 15:16 Речич Наталія:
Доброго дня, шановні учасники олімпіади з веб-дизайну!
2015-12-11 15:16 Речич Наталія:
тека українською -- папка
2015-12-11 15:16 Федор Мороз:
дякую)
2015-12-11 15:21 Ольвія Стройванс:
Добрий день. Я є учнем 11 класу, при реєстрації видно відбулась помилка і відкриті матеріяли 8-9 класів. Що робити?
2015-12-11 15:22 Ольвія Стройванс:
Помилка знайдена, ліквідована. Прошу вибачення
2015-12-11 17:32 Левко Капранов:
не дуже вийшло
2015-12-11 17:33 Володимир Максимчук:
Та й у мене не дуже, якщо б дали завдання раніше, то може краще б вийшло.
2015-12-11 18:35 Максим Передерій:
Жури вы ДАЛБАЕБЫ
2015-12-11 18:47 Федор Мороз:
У меня нет архиватора! что мне делать?
2015-12-11 18:49 Максим Бондаренко:
не прикріпляються роботи!!!
2015-12-11 18:58 Андрей Большаков:
не получаеться прикріпити файл и взагалі редагувати роботу
2015-12-11 18:58 Владислав Гриців:
роботи не прикріплюються
2015-12-11 19:00 В`ячеслав Ніділько:
Не мае різниці я називаеться тека для зображення image чи img?
2015-12-11 19:02 Денис Ляшенко :
Не смог прикрепить роботу, только аватар и описание
2015-12-11 19:04 Олександр Громовий:
Доброго вечора! Додано 20 хв для завантаження робіт
2015-12-11 19:07 Владислав Гриців:
Олександр Громовий, не виходить прикріпити роботу.
2015-12-11 19:12 Денис Василенко:
НЕ прикріплюється робота
2015-12-11 19:12 Олександр Громовий:
Спробуйте зараз
2015-12-11 19:14 Владислав Гриців:
В мене вийшло
2015-12-11 19:14 Федор Мороз:
теж саме(
2015-12-11 19:14 Андрей Большаков:
закачка доходить до 99% і все, ні файлу прикріпленого, нічого
2015-12-11 19:15 Денис Ляшенко :
я не могу прикрепить роботу
2015-12-11 19:17 Федор Мороз:
мне помогло изменение режима редактирования (сверху справа синий кружок)
2015-12-11 19:17 Олександр Громовий:
спробуйте ще
2015-12-11 19:18 Владислав Урсул:
Не кріпить.
2015-12-11 19:19 Денис Ляшенко :
не получается
2015-12-11 19:20 Федор Мороз:
там 3 режима
2015-12-11 19:21 Владислав Урсул:
Відправив роботу пошою
2015-12-11 19:23 Олександр Громовий:
У кого не вийшло прикріпити роботу - відправляйте на пошту info@it-arena.org
2015-12-11 19:24 Андрей Большаков:
уже до 9 КБ заробрал файл (отдельно картинки отдельно сайт) всеравно ничего
2015-12-11 19:24 Андрей Большаков:
надо до байтов разбирать?
2015-12-11 19:37 Адиль Абдураманов:
Спеціалізована школа №173. Відправили дві роботи поштою (Василенко 11-Б, Абдураманов 9-В).
2015-12-11 21:12 Ярослав Ющенко:
Фотка вигрузелась а робота нет!
2015-12-11 21:12 Ярослав Ющенко:
info@it-arena.org СПС отправил
2015-12-16 18:32 Мирослав Стецюк:
Залишився 1 день!
2015-12-17 16:00 Артем Савчук:
До опублікації результатів 1 година!
2015-12-17 18:26 Олександр Дюкарев:
можна дізнатися, з якої причини у мене навіть 3 місця нема?
2015-12-17 18:29 Олександр Дюкарев:
це якось пов`язано з тим, що я не підтвердив участь?
2015-12-17 19:39 Мирослав Стецюк:
А чому нема результатів?
2015-12-17 22:54 Демид Тесленко:
Вітаю всіх переможців!!!))
2015-12-17 23:31 Федор Мороз:
Можно узнать причину отсутствия места?Чем сайт не удовлетворил судей?
2015-12-18 21:51 Мирослав Стецюк:
Тоже саме! Я так зрозумі хто використав CSS тот й виграв!
2015-12-19 14:47 Федор Мороз:
Ок, ладно, спасибо за лаконичный ответ)