Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2015-12-04 15:00
до  2015-12-04 19:00
Вікова категорія:
Від 10 до 18

!!! УВАГА - за кращі роботи учасники отримають призи від компанії Logitech!!!

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на  http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

Вихідні матеріали до завдань будуть надані в момент початку змагання.

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
10-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас ілюстрація до казки «Лисичка-сестричка і вовчик-бр  
1
7 клас вітальна листівка «З Новим роком»  
2
8 клас макет поштової марки «Рослинний світ України»  
3
9 клас макет обкладинки до книги «Легенди про Київ»  
4
10 клас афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»  
5
11 клас соціальний плакат «Ми українці - патриоти»  


Номінація: 6 клас - ілюстрація до казки «Лисичка-сестричка і вовчик-бр


Номінація: 7 клас - вітальна листівка «З Новим роком»


Номінація: 8 клас - макет поштової марки «Рослинний світ України»


Номінація: 9 клас - макет обкладинки до книги «Легенди про Київ»


Номінація: 10 клас - афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»


Номінація: 11 клас - соціальний плакат «Ми українці - патриоти»


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 10 до 18 років включно
1 Ілюстрація
Chibisov Egor ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єрьоменко Влада ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 Лисичка-сестричка і вовчик-братик
Іванченко Аліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Івахненко Ярослава ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Ігнатов Вадим ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 Лисичка-сестричка і вовчик-братик_
Алёшина Ио ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 ілюстрація до казки <<лисичка-сестричка і вовчик-братик>>
Афанасьев Илья ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 Лиса и Волк
Бабіч Олексій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Ганна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
10 Ілюстрація до казки "Лисичка-сестричка і вовчик-братик"
Бикова Анна, СЗШ №12, 6 клас ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Білостенко Георгій ( ZX-club )
  Комп`ютерна графіка 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валеева Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
13 казка
Валєєва Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
14 Казка
Васильковский Александр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Воробйов Андрій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
16 Ілюстрація до казки «Лисичка-сестричка і вовчик-братик»
Воробйова Екатерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 Лисичка- Сестричка і Вовчик-Братик
Віолетта Нгуен ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
19 Вовк
Гаврилко Олег ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гапановіч Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гейко Ірина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Глущенко Антон ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
23 Печаль
Гончарова Олександра ( Приватна школа "Афіни" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
24 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Горбулинська Вікторія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горобець Олександра ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
26 лисичка-сестричка та вовчик-братик
Грамма Ева ( Приватна школа "Афіни" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
27 Ілюстрація до казки "Лисичка-сестричка і вовчик-братик"
Грепечук Діана, СЗШ №12, 6 клас ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 Лисиця і вовк_
Гречка Артем ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Гуменюк Олеся ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 вовчик і лисичка
Давиденко Віктор ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Добриніна Настя ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Довбиш Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Довбонос Діана ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
34 Лисичка-сестричка і Вовчик-братик
Дремова Лідія ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 Вовчик-Братик
Дудко Андрій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяченко Жасміна ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Епихина Таня ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жданов Олександр ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жуковець Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Журавська Наталія ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
КЕРІМОВА АФСАНА ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 ,,Лисичка-сестричка та Вовчик-братик,,
Калюжко Матвей ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
44 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Катеринюк Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квас Илья ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
46 Лисичка і Вовчик
Коз`якова Софія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
47 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Корж Катерина ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корочкова Настя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
49 Зимова пригода вовка
Костадінова Кароліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривко Анастасия ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
51 Лисиця і Вовк
Крупинська Поліна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кудас Лида ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Люба ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
54 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Купченко Максим ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кухно Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ланда Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 Лисичка - сестричка та Вовчик - братик
Ласковенко Елизавета ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лебединець Максим ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Ликаренко Виктория ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 Зима з тваринками
Любомиська Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
61 ілюстрація до казки "Лисичка-сестричка і вовчик-братик"
Лясківській СЗШ №12 Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Вовчик-Братик і Лисичка-Сестричка
Максимчук Артем ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малевицька Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
64 лисичка сестричка и братиц волк.
Мандриченко Катерина ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Масло Микита ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 Лисичка и Волченок
Масляк Микита ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
67 Вовчик і Лисичка
Матика Ігор ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
68 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мокляк Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 Лисичка-сестричка
Наіста Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
70 Вовк і лисиця
Ніна Макарчук ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
71 Битий небитого везе
Остапчук Єва ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 Лисичка сестричка и Волчик братик
Павлова Ника ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
73 Лисичка
Патлаченко Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
74 ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК
Пащенко Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 Лисичка-Сестричка
Пономаренко Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Григорій ( )
  Комп`ютерна графіка 
77 Лисичка і Вовчик
Пунда Олена ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
78 ілюстрація до казки «Лисичка-сестричка і вовчик-братик»
Пупена Ксения ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
79 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
80 лисичка-сестричка
кравченко лиля ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
81 лисичка сестричка та вовчик братик
олейничук софия ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
82 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саргсян Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
83 Лисичка-сестричка
Світельский Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
84 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Сергєєва Васіліса ( )
  Комп`ютерна графіка 
85 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Слободчук Ольга ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
86 ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК
Соколова Валерия ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
87 Казка
Сологуб Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солонець Ліза ( )
  Комп`ютерна графіка 
89 Лисичка і вовчик
Степаненко Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
90 НАЗВА ПРОЕКТУ
Суліма Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
91 ілюстрація "вовчик-братик"
Сізон Дарина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
92 Вовк та лисиця
Типусяк Андрій ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
93 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Тищенко Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
94 ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК
Урсу Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
95 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Усачева Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
96 Казка
Федорова Ксения ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
97 Ілюстрація до казки "Лисичка-сестричка і Вовчик-братик``
Франк Олександра, СЗШ №12, 8 клас ( )
  Комп`ютерна графіка 
98 ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК
Філенко Ярослава ( )
  Комп`ютерна графіка 
99 ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВЧИК-БРАТИК»
Хафізов Олексій ( 1 )
  Комп`ютерна графіка 
100 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Хилевич Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
101 Вовчик рибачить
Чалий Денис ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
102 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чалий Денис ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
103 Вовчик-Братик
Чибісова Софія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
104 Лисичка-сестричка і вовчик-братик"
Чучковская Ия ( )
  Комп`ютерна графіка 
105 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шах Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
106 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Вероника ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
107 Лисичка і Вовчик
Шевчук Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
108 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шмуляр Паша ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
109 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шнурко Михайло ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
110 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юля Денисова ( )
  Комп`ютерна графіка 
111 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юсупов Михайло ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
112 лисичка-сестричка
Яворская Яна ( )
  Комп`ютерна графіка 
113 НАЗВА ПРОЕКТУ
ремез даша ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
114 Лисичка перемогла
шинкаренко анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
115 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна графіка 
116 Хитра лисичка та бідолашний вовк
Бібік Поліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
117 Вовчиковий обморожений хвіст
Жураківська Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
118 Лисичка і вовк
Корнієнко Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
119 Лисичка-сестричка та Вовчик-братик
Кузьміч Ілля ( )
  Комп`ютерна графіка 
120 Лисичка їде на вовчику
Петрущак Валерія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
121 НАЗВА ПРОЕКТУ
Росохата Катерина ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
122 Ілюстрація до казки "Лисичка сестричка і вовчик братик"
Швидун Тетяна ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, від 10 до 18 років включно
1 Happy christmas
klimenko anna ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Lichenko Denis ( CIT )
  Комп`ютерна графіка 
3 З Новим роком
Zhukovskaya Lisa ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 123
Іванова Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Абдулла Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
6 Листівка З Новим Роком!
Аджамко Саша ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексик Наталія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
8 Вітальна листівка _
Бальсанко Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
9 З новим роком!
Бойко Кирилл ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
11 Листівка з Новим Роком
Бондаренко Макс ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
12 З Новим роком
Ветер Вика ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Владислава Зинченко ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гаврилюк Екатерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 Новий рік
Головін Кирилл ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Новий рік
Голубєв Женя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
17 З Новим роком
Горбач В`ячеслав ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
18 З Новим роком
Дашкевич Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Добровольский Лука ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
21 Вітальна листівка "З Новим Роком"
Дідович Юлія ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 Новорічна листівка
Заболотня Марина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зинченко Антон ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
24 Новорічне свято
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА «З НОВИМ РОКОМ»
Караван Дар`я ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кебець Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Киреєва Влада ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 Новорічна листівка "Щастя є"
Козаківська Віра ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 КАЗКОВИЙ ОРАНГУТАНГ
Кокша Максим ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 Листівка
Костенко Катерина ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кочмарук Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 З Новим Роком
Кошовий Микола ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 Листівка " З новим роком!"
Купрієнко Оля ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
35 Happy new year!!!
Лапина Александра ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
36 ___
Левченко Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Максименко Поліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Маркевич Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михайлов Іван ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
40 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Мусієнко Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
41 З Новим роком
Мітленко Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Надашкевич Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 З Новим роком
Назаренко Іван ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
44 Аліса в зимовій казці
Олінеченко Діана ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко София ( CIT )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осипенко Ольга ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пенчук Егор ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
48 ВІТАЛЬНА ЛИСТІВКА «З НОВИМ РОКОМ»
Пиварь Полина ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
49 Новорічна листівка
Пилипенко Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
50 new year
Пионтковская Елизавета ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Побоченко Елеонора ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
52 Кошеня в твоїй скарбничці
Поліщук Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
53 З новим роком!
Прокопенко Софія ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
54 Вітальна листівка"З Новим Роком"
Пшеничная Мария ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
55 Зимонька Зима_
Раздоріна Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
56 Новорічна Листівка
Руссу Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
58 Зимова казка
Салан Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самойленко Дар`я ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Свирид Нікіта ( 1 )
  Комп`ютерна графіка 
61 Новорічна листівка
Середа Настя ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
62 Зимова ніч
Серицан Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стансков Володимир ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
64 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стожок Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
65 Новорічна листівка
Столярчук Єлизавета ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
66 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Стрелова Єлизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 Полум`яна Мавпочка
Суліма Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хребет Валентина ( )
  Комп`ютерна графіка 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чайкіна Єва ( )
  Комп`ютерна графіка 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черниш Володимир ( CIT )
  Комп`ютерна графіка 
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чудновська Дар*я ( )
  Комп`ютерна графіка 
72 Новорічна листівка
Чумак Елизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шатова Міра ( )
  Комп`ютерна графіка 
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шафранова Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
75 Листівка до Нового Року
Шевчук Вероника ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
76 открытка
Шидлик Софія ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шита Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
78 новорічна листівка
Шкурина Віка ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
79 Помічники Санти
Щеголєва Ніка ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
80 Новорічна листівка
Юнга Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
81 вітальна листівка «З Новим роком»
юлія біла ( )
  Комп`ютерна графіка 
82 НАЗВА ПРОЕКТУ
ільницький влад ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
83 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна графіка 
84 123
Даниил ( )
  Комп`ютерна графіка 
85 Листівка Левченко ліцей 142
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
86 happy new year 2016!
volodina polina ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
87 Новорічний ангел
Анна Перваннюк ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Роїк Андрій ( )
  Комп`ютерна графіка 
89 HAPPY NEW YEAR!
Сметана Майя ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна графіка 
90 Новорічна листівка
Яндола Наталія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
2 МАКЕТ ПОШТОВОЇ МАРКИ «РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ»
Zashipas Dmitry ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
3 Марка
Єршова Ліза ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 Марка України
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 Рослинний світ України
Агаєва Аіда ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
6 Марка "Рослинний світ України"
Андрущенко Аліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойченко Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 Марка "Рослинний світ України"
Бондаренко Вікторія ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бузакова Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 Соняшник і бджола
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Войнова Лена ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 Рослинний світ України
Гармаш Валерія ( Гімназія "Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
14 Марка "Нарцисс"
Годовікова Єлізавета ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончаренко Роксолана ( Гімназія "Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
16 Рослинний світ України
Городилова Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
17 МАКЕТ ПОШТОВОЇ МАРКИ «РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ»
Гриців Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 Макет поштової марки «Рослинний світ України»
Гівак Валерія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данилов Миша ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Жованик Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 Макет почтовой марки "Растительный мир Украины"
Кирильцев Кирилл ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
22 Рослинний світ
Клімчук Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Анна ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
24 Чарівна природа України
Коваленко Дар`я ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 Марка
Кір`янова Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ламитюгин Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ
Лебедєва Марина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
28 Лікарські трави України
Лихачева Полина ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
29 МАКЕТ ПОШТОВОЇ МАРКИ «РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ»
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мазко Вадим ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 Рослинний світ на карті України
Мачуха Ліза ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
32 Марка рослиність України
Машталяр Юра ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мендик Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 Марка: "Рослинний світ України"
Мирошник Миша ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
35 Рослинний світ України
Морозова Анастасія ( Гімназія "Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
36 Рослинний світ України_
Настаулова Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Нечипорук Александр ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 Макет марки "Рослинний світ України"
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
39 Mакет поштової марки «Рослинний світ України»
Ніконенко Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осьмак Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 Марка
Пінькевич Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Раздольская Анна ( 9А )
  Комп`ютерна графіка 
44 Рослинний світ України
Родічева Анна ( Гімназія "Ерудит" )
  Комп`ютерна графіка 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория ( )
  Комп`ютерна графіка 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Самченко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидорко Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скідкіна Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
49 Рослинний свiт Украины
Старинець Лера ( )
  Комп`ютерна графіка 
50 Рослини України
Старостенко Василь ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Струц Євгенія ( )
  Комп`ютерна графіка 
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тімошенко Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
53 Рослинний світ України
Ушакова Олеся ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
54 Макет поштової марки "Рослинний світ україни"
Хромець Сніжана ( )
  Комп`ютерна графіка 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чеботарьов Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
56 Марка
Чепчак Віка ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
57 РОСЛИННИЙ СВІТ УКРАЇНИ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
58 Марка
Шандер Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
59 Рослинний світ України
Швидченко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 Марка
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шушарин Андрей ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глєб ( )
  Комп`ютерна графіка 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щербатюк Алина ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
64 Marka
( )
  Комп`ютерна графіка 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
66 Рослини України
Володько Вікторія ( )
  Комп`ютерна графіка 
67 Рослинний світ України
Олександра Шарвадзе ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петухов Илья ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, від 10 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chemeris Alina ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana ( )
  Комп`ютерна графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Grabovoy Danya ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
4 Розовый кек
Ponomaryova Darina ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
5 Макет обкладинки до книги «Легенди про Київ»
Іванова Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Абдураманов Адиль ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Легенди Києва
Адаменко Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Олена ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 Легенди Києва Золоті Ворота
Бура Іванна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бутенко Костянтин ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
11 Видатне минуле
Білорус Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Врублевська Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Высочина Лада ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гавриленко Оля ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Легенди Києва
Гончарова Наталия ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ель Мансурі Сімон ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 Легенди про Київ
Захаренко Настя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 Обкладинка до книги "Легенди про КиЇв"
Зозуля Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
21 Легенди про Київ
Камінський Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 Легенди про Київ
Каплун Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козак Лена ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Легенди про Київ
Корнійчук Єгор ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 Легенди про Київ
Корнійчук Тетяна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 МАКЕТ ОБКЛАДИНКИ ДО КНИГИ «ЛЕГЕНДИ ПРО КИЇВ»
Корнієнко Денис ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Кошовий Богдан ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
28 Макет обкладинки до книги «Легенди про Київ»
Кравцова Поліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 Легенди про Київ
Кулініч Валерія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 Обкладинка книги
Курiленко Веронiка ( )
  Комп`ютерна графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ланда Вікторія ( CIT )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Логвинчук Олександра ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Музиченко Ева ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нерушева Валерия ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петренко Александра ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Виктория ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полов`яна Анжела ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
38 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Полоз Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУаавпва
потапнев павел ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сачко Вероника ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
41 Легенди Києва
Сердюк Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скідкіна Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
43 Легенди про Київ
Сыромолотный Миша ( )
  Комп`ютерна графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Тарасенко Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Терехова Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
47 Легенди Києва
Ткаченко Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
48 Легенди Києва
Тугай Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
49 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Харченко Олександра ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
50 легенди києва
Чемер Маргарита ( )
  Комп`ютерна графіка 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шейко Владислав ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
52 Легенди про Київ
Шинбіна Віка ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
53 Макет обкладинки до книги "Легенди про Київ"
Шинкарьова Надія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярич Олена ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
федорець дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
58 Легенди києва
Громницький Артем ( )
  Комп`ютерна графіка 
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макаренкова Дар’я ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10 клас, від 10 до 18 років включно
1 Афіша вистави шкільного театру "За двома зайцями"
Анатолій Санжаровський ( )
  Комп`ютерна графіка 
2 за двома зайцями
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
3 Шкільний театр ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ
Semenko Karina ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Tima Zubar ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Єрємєєв Вадим ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
6 "За двома зайцями"
Авер`янова Алла ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
7 Афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Аверіна Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
8 Афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Верхулевська Вiкторiя ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
9 ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ
Гуцало Діана ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
10 Афіша "За двома зайцями"
Давиденко Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашнёва Дарина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кива Алексей ( )
  Комп`ютерна графіка 
13 За двома зайцями
Костюк Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
14 Афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Криводуб Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кудрик Аня ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьменко Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 Афіша вистави шкільного театру "За двома зайцями"
Лавріненко Іван ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лихачев Артемий ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 Aфіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Мазан Ян ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 АФІША ВИСТАВИ ШКІЛЬНОГО ТЕАТРУ «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ»
Мироненко Лера ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
21 За двома зайцями
Новицька Анастасія ( Гімназія "Ерудит" )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
22 Aфіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Пасічний Петя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрова Вероника ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полов`яна Анжела ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 Афіша
Потапов Владислав ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Афіша вистави шкільного театру "За двома зайцями"
Разумовская Дария ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Oлексій ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ
Семерич Олена ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синякеич Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 "За двома зайцями"
Стрілець Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сухарєва Єлизавета ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
32 зА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ
Тафтай Анастасія ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  Комп`ютерна графіка 
33 Афіша вистави шкільного театру «За двома зайцями»
Ушаков Артур ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ
Чарковский Владислав ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
35 За двома зайцями
Шаламберідзе Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
36 АФІША ВИСТАВИ ШКІЛЬНОГО ТЕАТРУ «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ»
Шаленко Вікторія ( Команда ліцею "Престиж" )
  Комп`ютерна графіка 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шкапенко Олександра ( )
  Комп`ютерна графіка 
38 "ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ"
Шпак Андрей ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
Номінація 11 клас, від 10 до 18 років включно
1 СОЦІАЛЬНИЙ ПЛАКАТ «МИ УКРАЇНЦІ - ПАТРІОТИ»
Buinytski Tania ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 Cоціальний плакат «Ми українці - патріоти»
Ignatov Roman ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
3 Cоціальний плакат «Ми українці - патріоти»
Іванюк Олексій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Бондар Вікторія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
5 Ми українці - патріоти
Бурлука Максим ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Верещак Богдан ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Ми патріоти - українці
Гребенець Дарина ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 СОЦІАЛЬНИЙ ПЛАКАТ «МИ УКРАЇНЦІ - ПАТРІОТИ»
Деркач Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 я-українка
Зінченко Тетяна ( )
  Комп`ютерна графіка 
10 Плакат
Калатур Анастасія ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
11 Ми українці - патріоти
Калініна Олена ( Гімназія "Ерудит" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
12 Ми українці - патріоти
Караван Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Квоуд Сінін ( )
  Комп`ютерна графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Комарова Карина ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 І на оновленій землі...
Корень Віталій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
16 Ми українці - патріоти!
Кінайлюк Михайло ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
17 Ми Українці
Мартынюк Артём ( 11А )
  Комп`ютерна графіка 
18 Перед очима
Мелько Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Морозов Дмитро ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
20 Ми українці - патріоти
Мукомела Ярослава ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
21 МИ УКРАЇНЦІ - ПАТРІОТИ
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
22 СОЦІАЛЬНИЙ ПЛАКАТ «МИ УКРАЇНЦІ - ПАТРІОТИ»
Осадчая Есения ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Панченко Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Ми - українці патріоти
Підгорна Дарина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Радецьий Ігор ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Ми українці - патріоти
Розмаїтий Дмитро ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Семерич Олена ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонович Света ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соломенко Юлія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 Ми українці - патріоти
Стрешенець Вікторія ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Анна ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Трилисская Анастасия ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
33 Україна - то твоя земля
Урсул Владислав ( CIT )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна графіка  3
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фурто Юрий ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 МИ УКРАЇНЦІ - ПАТРІОТИ
Черевко Лідія ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Шалабаєва Інна ( )
  Комп`ютерна графіка 
37 Ми діти твої, Україно!
Щербакова Ксения ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
Номінація 11 клас, поза віковими категоріями
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Губар Анастасiя ( )
  Комп`ютерна графіка 
39 Ми українці - патріоти
Квас Лев ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Половина Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 

НОВА СТАТТЯ
2015-01-12 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2015-12-04 13:39 :
Добрый день, вопрос по программному обеспечению. Можно ли использовать в работе ПО "Blender 3D v2.75"?
2015-12-04 15:02 Антон Казновський:
помоему нельзя. Егор, привет
2015-12-04 15:11 біла юлія:
привіт антон
2015-12-04 15:23 Oлексій Руденко:
Добрый день, а как получить данные по заданию?
2015-12-04 15:28 Олександр Громовий:
Олексію, доброго дня! Зайдіть у свій проект http://it-arena.org/Проект/5024
2015-12-04 15:29 Олександр Громовий:
В завданні є лише тема, додаткових даних немає
2015-12-04 15:43 Марія Тімошенко:
Неможливо прикріпити проект
2015-12-04 15:44 Марія Тімошенко:
не висвічує статус "перейти до проекту"
2015-12-04 16:20 Олександр Громовий:
Маріє, доброго дня - дякуємо за повідомлення про цей баг, скоро його виправимо. А поки ви можете перейти до свого проекту через лінк http://joxi.ru/V2VeLQpsYY6Nmv
2015-12-04 16:32 Олександр Громовий:
Маріє, спробуйте зараз, кнопка "перейти до проекту" повинна запрацювати.
2015-12-04 16:34 Аліна Андрущенко:
Що це означає? Які файли прикріпляти? І що означає вихідний проект і з кінцевою графікою? image.jpg — файл з кінцевою графікою. Допустимі розширення файлу (.jpg, .png) source.xcf — вихідний графічний проект. Допустимі розширення вихідного файлу - розширення "рідних" форматів із списку допустимого програмного забезпечення (.xcf - GIMP і т.д.)
2015-12-04 16:47 Олександр Громовий:
Аліно, різні учасники працюють в різних програмах. В деяких програмах проект зберігається у вигляді декількох файлів. Тому постановили, що необхідно обов`язково згенерувати зображення image.jpg (для швидкого перегляду). А також обов`язково додати вихідні файли, адже лише через файли проекту можна переглядати структуру малюнку по шарам. Усе це разом треба заархівувати і прикріпити до свого проекту.
2015-12-04 16:48 Олександр Громовий:
Дехто працює в Paint - і в нього відразу файл зберігається у вигляді jpg. У цьому випадку додаткових файлів проекту не буде.
2015-12-04 16:55 Олександр Громовий:
Нагадую усім, що при завантаженні необхідно окрім архіву з проектом завантажувати jpg-файл для швидкого перегляду у проекті учасника. Ось наприклад, Марія Тимошенко не завантажила зображення http://joxi.ru/YmEkaRYiDDNGA6, а завантажила лише архів.
2015-12-04 16:58 Олександр Громовий:
http://joxi.ru/J2b5VMyfwwd5m6 - 1: натиснути кнопку Прикріпити файл, 2: Приєднати малюнок у форматі jgp 3: Приєднати архів з вихідними файлами.
2015-12-04 17:01 Елизавета Чумак:
да уж
2015-12-04 17:19 Діана Олінеченко:
Даша, я хочу кушать.
2015-12-04 18:16 Ніка Щеголєва:
Вибачте, коли я прикріпляю файл і натискаю підтвердити відправку пише "Выберите файл" і це віконце не закривається. Що мені робити?
2015-12-04 18:51 Анастасия Кривко:
:)
2015-12-04 18:51 лиля кравченко:
не можу відправити файл
2015-12-04 18:52 Матвей Калюжко:
Ніка вибери цей файл - це у тебе можуть бачити всі інші!
2015-12-04 18:53 Матвей Калюжко:
Лиля Спробуй ще.
2015-12-04 18:54 Олександр Громовий:
Спробуйте зараз відправити файли
2015-12-04 18:54 Матвей Калюжко:
Залишилось ще 5 хвилин
2015-12-04 18:55 лиля кравченко:
прикріпила, але зображення проеку та назву не виходить
2015-12-04 18:56 Матвей Калюжко:
натисни на назву та нажми стерти далі можеш написати свою назву
2015-12-04 18:57 Олександр Громовий:
Час здачі робіт продовжено на 30 хв у зв`язку з технічними труднощами. На жаль, багато учасників не дотримуються заданого макимального ліміту в 15 Мб на результуючий архів, що призвело до обмеження ресурсів.
2015-12-04 18:57 Матвей Калюжко:
А зображення там треба натиснути на олівець та вибрати малюнок
2015-12-04 18:57 Олександр Громовий:
Ми збільшили ліміт і зараз роботи повинні завантажуватися нормально.
2015-12-04 19:06 Олександр Громовий:
Щодо запитання: "Можно ли использовать в работе ПО "Blender 3D v2.75"- надійшла відповідь від організаторів - МОЖНА
2015-12-04 19:34 Олександра Логвинчук:
Не відправився архів, тілки .jpg
2015-12-05 22:34 юлия :
А що у вовчика з лапками?
2015-12-05 22:37 юлия :
А где же волк?
2015-12-05 22:41 юлия :
О, это авангардненько)
2015-12-10 18:21 Анна Раздоріна:
Де результати конкурсу?
2015-12-10 18:35 Анастасія Криводуб:
мене також цікавить, де результати?
2015-12-10 18:38 Анна Раздоріна:
????
2015-12-10 18:48 Аліна Андрущенко:
Вони вже мали бути, минулого разу теж так було.
2015-12-10 19:02 Анна Раздоріна:
О привет Алина)
2015-12-10 19:39 Аліна Андрущенко:
:) Привет
2015-12-11 19:29 Марія Салан:
Привіт)
2015-12-11 20:07 Анна Раздоріна:
Маша!))
2015-12-11 21:10 Анастасія Криводуб:
а чому час пішов знову?
2015-12-12 09:59 Олександр Громовий:
Результати оцінювання викладені!
2015-12-12 18:26 Анна Раздоріна:
Ура!У меня 3 место!
2015-12-12 18:59 Оля Купрієнко:
А коли будуть призи від компанії Logitech ? І які будуть призи, якщо зайняла 1 місце?