Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2015-11-27 15:00
до  2015-11-27 18:30
Вікова категорія:
Від 10 до 18

!!! УВАГА - за кращі роботи учасники отримають призи від компанії Logitech!!!

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Допустиме програмне забезпечення:

1.  GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2.   Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3.   Blender 2.59 — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. Windows Movie Maker
5. Microsoft Office PowerPoint

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення.
3. Плавність та гармонійність переходу кадрів
4. Перспектива
5. Техніка малюнку
6. Подання руху
7. Час
8. Володіння програмним засобом
9. Стиль
10. Розкриття теми

Вихідні матеріали до завдань будуть надані в момент початку змагання.

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6-7 класи Підводний світ  
1
8-9 класи Дививижний світ комах  
2
10-11 класи 2016 рік - рік вогняної мавпи  


Номінація: 6-7 класи - Підводний світ


Номінація: 8-9 класи - Дививижний світ комах


Номінація: 10-11 класи - 2016 рік - рік вогняної мавпи


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6-7 класи, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Barabukha Hanna ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
2 НАЗВА ПРОЕКТ
Іванова Валерія ( )
  Комп`ютерна анімація 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Івахненко Ярослава ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алексик Наталія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабіч Олексій ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойко Карина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
7 риба
Бойко Кирилл ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна анімація 
8 Подводный мир
Бондаренко Варвара ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТ
Білицька Валерія ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валеева Каріна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Васильковский Александр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
13 Море
Ветер Вика ( )
  Комп`ютерна анімація 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Висоцький Дмітрій ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 Рыбка в поисках еды
Вознюк Костя ( )
  Комп`ютерна анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вінцик Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гейко Ірина ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
18 ПОДВОДНЫЙ МИР
Глущенко Антон ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 Підводний світ
Головін Кирилл ( )
  Комп`ютерна анімація 
20 Подводный мир
Голуб Саша ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
21 Спончь против
Гончарова Олександра ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горбач В`ячеслав ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
23 Підводний світ
Гречка Артем ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Димарчук Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
25 Русалочка
Дремова Лідія ( )
  Комп`ютерна анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудчак Андрей ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дяченко Жасміна ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зайцева Вікторія ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зозуля Данііл ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
КЕРІМОВА АФСАНА ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кагарлицький Євген ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 ПІдводний світ
Казновський Антон ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калинин Стас ( )
  Комп`ютерна анімація 
34 "Підводний світ"
Канаева Маргарита ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Касіч Даріна ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 6 Класс подводный мир (:
Квас Илья ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
37 Риби у морі
Козаківська Віра ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 НАЗВА ПРОЕКТ
Костадінова Кароліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
39 Життя Рибок Під Водою
Костенко Катерина ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кочмарук Вікторія ( )
  Комп`ютерна анімація 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кривко Анастасия ( )
  Комп`ютерна анімація 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кривоус Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Криницька Дар’я ( )
  Комп`ютерна анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крупинська Поліна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузовкіна Люба ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 Удевительный мир морских существ
Купрієнко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
47 ПОДВОДНЫЙ МИР
Купченко Максим ( )
  Комп`ютерна анімація 
48 Підводний світ
Кучин Олесь ( )
  Комп`ютерна анімація 
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лапина Александра ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна анімація 
50 подводный мир
Ласковенко Елизавета ( )
  Комп`ютерна анімація 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левчук Назар ( )
  Комп`ютерна анімація 
52 Рибка
Любомиська Катерина ( )
  Комп`ютерна анімація 
53 "Підводний світ"
Люлевич Лера ( )
  Комп`ютерна анімація 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Максименко Дар`я ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
55 НАЗВА ПРОЕКТ
Максимчук Артем ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
56 подводный мир
Мандриченко Катерина ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Маркевич Аліна ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михайлов Іван ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Міняйло Максим ( )
  Комп`ютерна анімація 
60 Рибки у океані
Мітленко Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
61 Перегони
Назаренко Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
62 Хижа акула
Назаренко Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
63 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Олексевич Данило ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко София ( CIT )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остапчук Єва ( )
  Комп`ютерна анімація 
66 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остапчук Анастасия ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Остролуцька Єва ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Патлаченко Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пенчук Егор ( )
  Комп`ютерна анімація 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
71 Анімація "Друг не засміє"
Поліщук Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пономаренко Григорій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
74 Світ Спанч боба
Прокопенко Софія ( Приватна школа "Афіни" )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
75 Подводный мир
Пшеничная Мария ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руденко Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
77 Pidvodnii mir
дидур алла ( )
  Комп`ютерна анімація 
78 НАЗВА ПРОЕКТУ
неводовська світлана ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
79 подводный мир
олейничук софия ( )
  Комп`ютерна анімація 
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Савельєва Анастасія ( )
  Комп`ютерна анімація 
81 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саргсян Валерія ( )
  Комп`ютерна анімація 
82 Підводний світ
Середа Настя ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
83 Будь уважний
Серицан Анастасія ( )
  Комп`ютерна анімація 
84 НАЗВА ПРОЕКТУ
Скляренко Вика ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
85 Риба яка пливе
Соболевський Гліб ( )
  Комп`ютерна анімація 
86 Підводний світ
Сокол Богдан ( )
  Комп`ютерна анімація 
87 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соколенко Настя ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
88 НАЗВА ПРОЕКТУ
Солонець Ліза ( )
  Комп`ютерна анімація 
89 Підводний світ
Степаненко Настя ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
90 Підводний світ
Степанець Єлизавета ( )
  Комп`ютерна анімація 
91 Підводний світ
Сушко Вероніка ( )
  Комп`ютерна анімація 
92 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тимошенко Настя ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
93 Підводний світ
Типусяк Андрій ( Приватна школа "Афіни" )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
94 ПОДВОДНЫЙ МИР
Фадеева Вероника ( )
  Комп`ютерна анімація 
95 Підводний світ
Федорова Ксения ( )
  Комп`ютерна анімація 
96 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Даша ( )
  Комп`ютерна анімація 
97 Підводний світ
Хребет Валентина ( )
  Комп`ютерна анімація 
98 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хулап Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
99 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ціпоренко Єлизавета ( )
  Комп`ютерна анімація 
100 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чайкіна Єва ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
101 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черниш Володимир ( CIT )
  Комп`ютерна анімація 
102 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шах Марія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
103 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Вероника ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
104 Море
Шидлик Софія ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна анімація 
105 Підводний світ
Шита Анастасія ( )
  Комп`ютерна анімація 
106 Підводний світ
Шкурина Віка ( )
  Комп`ютерна анімація 
107 Подводный мир
Яворская Яна ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 6-7 класи, поза віковими категоріями
108 Подвойдный мир!
Даниил ( )
  Комп`ютерна анімація 
109 Підводний світ
Кочеткова Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
110 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харлан Александра ( )
  Комп`ютерна анімація 
111 подводный мир
Шишанова Даша ( )
  Комп`ютерна анімація 
112 РИБА
шль влад ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 8-9 класи, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chemeris Alina ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
3 Дивовижний світ комах
Grabovoy Danya ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
4 Таракекчики
Ponomaryova Darina ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
5 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Гавриленко Ігор ( )
  Комп`ютерна анімація 
6 Дививижний світ комах
Zashipas Dmitry ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
7 Світ комах
Єршова Ліза ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
8 Дивовижний світ комах
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна анімація 
9 Чарівний світ комах
Абдул Рахман Марйам ( )
  Комп`ютерна анімація 
10 Удивительный мир насекомых
Агаєва Аіда ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Балабаш Дмитро ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
13 Бджілка
Бойченко Софія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
14 Дивовижний світ комах
Бондаренко Вікторія ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 Дивовижний світ комах
Брухаль Влад ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
16 Весела гусінь
Білорус Катерина ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Василенко Іван ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
18 Ant-Bloger
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Врублевська Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
20 Дивовижний світ комах
Вітошкін Максим ( Приватна школа "Афіни" )
  Комп`ютерна анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гавриленко Оля ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
22 Удивительный мир насекомых
Годовікова Єлізавета ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
23 Удивительный мир насекомых
Городилова Анна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
24 Дивовижний світ комах
Гриців Владислав ( )
  Комп`ютерна анімація 
25 Світ комах
Жиліна Анна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
27 Світ комах
Каплун Михайло ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
28 Світ комах
Карасик Сарра ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
29 Мир насекомых
Кирильцев Кирилл ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
30 Дивовижна бабка
Коваленко Дар`я ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козак Лена ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
32 Дивовижний світ комах
Кравцова Поліна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
33 Світ комах
Кулініч Валерія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
34 Мир насекомых
Курiленко Веронiка ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
35 _НАЗВА ПРОЕКТУ_
Кір`янова Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 Дивовижний світ комах
Лебедєва Марина ( )
  Комп`ютерна анімація 
37 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Литвин Дарина ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 "зис ис лав"
Лихачева Полина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
39 ДИВОВИЖНИЙ СВІТ КОМАХ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
40 Дивовижний мир комах
Мирошник Миша ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
41 Дивовижний світ комах
Нерушева Валерия ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
42 Сонечко і метелик
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
44 Непомітне життя на дереві
Олійник Діана ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орел Мария ( )
  Комп`ютерна анімація 
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Виктория ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
47 Дивовижний світ комах
Раздольская Анна ( 9А )
  Комп`ютерна анімація 
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
потапнев павел ( )
  Комп`ютерна анімація 
49 Світ комах
Старостенко Василь ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна анімація  3
51 Дивовижний світ комах
Ткаченко Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
52 НАЗВА ПРОЕКТУ__
Хорьков Вадим ( )
  Комп`ютерна анімація 
53 Дивовижний світ комах
Чемер Маргарита ( )
  Комп`ютерна анімація 
54 Дивовижний світ комах
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна анімація  3
55 Вечір у світі комах
Шандер Андрій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швидченко Анна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
57 Я пчілка, пчілка, пчілка...
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шейко Владислав ( )
  Комп`ютерна анімація 
59 Світ комах
Шинбіна Віка ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
60 Сонечко
Шинкарьова Надія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шоханова Евгения ( )
  Комп`ютерна анімація 
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шпитчук Діана ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щегельський Глєб ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярич Олена ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
Номінація 8-9 класи, поза віковими категоріями
65 Welcome to wonderful world insects
( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
66 НАЗВА ПРОЕКТУ__
xmskylmh xmskylmh ( )
  Комп`ютерна анімація 
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
канючка александра ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 10-11 класи, від 5 до 18 років включно
1 Вогняна Мавпа
Анатолій Санжаровський ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 2016 рік - рік вогняної мавпи
Ignatov Roman ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Yirgu Gabriel ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 2016 рік- рік вогняної мавпи
Єрємєєв Вадим ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
5 2016 рік - рік вогняної мавпи
Іванюк Олексій ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
6 Вогняна мавпа
Абдал-Бакі Аміна ( )
  Комп`ютерна анімація 
7 Вогняна мавпа
Авер`янова Алла ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлука Максим ( )
  Комп`ютерна анімація 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вінцик Дима ( )
  Комп`ютерна анімація 
10 НАЗВА ПРОЕКТ
Гавриленко Ігор ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ_
Журигора Владислав ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зінченко Єлизавета ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
13 2016 рік - рік мавпи
Зінченко Тетяна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
14 Рік мавпи
Комарова Карина ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 Рік вогняної мавпи
Костюк Анна ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна анімація  3
16 Проект 2016
Логвин Кирило ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
17 16 - РІК ВОГНЯНОЇ МАВПИ
Мартынюк Артём ( 11А )
  Комп`ютерна анімація 
18 У полум`ї
Мелько Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
19 Вогняна мавпа
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Омельченко Антон ( )
  Комп`ютерна анімація 
21 2016 рік - рік вогняної мавпи
Потапнева Мария ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна анімація  3
22 2016 рік - рік вогняної мавпи
Потапов Владислав ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
23 Новрічна гіфка
Радецьий Ігор ( )
  Комп`ютерна анімація 
24 2016 рік - рік вогняної мавпи.
Разумовская Дария ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
25 Вогняна мавпа
Семерич Олена ( )
  Комп`ютерна анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонович Света ( )
  Комп`ютерна анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Синякеич Марія ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Станимир Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тирусь Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Трилисская Анастасия ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Фартушна Тоня ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чайковська Дарія ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
33 2016
Чарковский Владислав ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
34 2016 рік - рік вогняної мавпи
Шаламберідзе Марія ( )
1 місце + приз Logitech Комп`ютерна анімація  3
35 Вогняна мавпа
Шкапенко Олександра ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 Рік вогняної мавпи 2016
Шпак Андрей ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щербакова Ксения ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 10-11 класи, поза віковими категоріями
38 НАЗВА ПРОЕКТ
xmskylmh xmskylmh ( )
  Комп`ютерна анімація 
39 Огненная Обезьяна
Квас Лев ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3

НОВА СТАТТЯ
2015-01-12 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2015-11-27 16:20 Миша Мирошник:
Хорошая анимация)
2015-11-27 16:53 влад шль:
риба плаває
2015-11-27 18:41 Володимир Черниш:
сш173 Черниш
2015-11-27 19:03 Александра Лапина:
Зависнув iнтернет, що можна зробити???
2015-11-27 19:04 Александра Лапина:
Роботу не встигла прикрiпити
2015-11-27 19:48 Евгения Пироженко:
спасибо) сделала на быструю руку не было столько времени)
2015-11-28 13:36 Кирилл Бойко:
Дякую
2015-11-28 13:41 Кирилл Бойко:
йццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццц
2015-11-29 14:18 Нікіта Нечитайло:
Всем удачи :3
2015-12-03 09:59 Олесь Кучин:
ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПІДТРИМКУ
2015-12-04 09:50 Олександр Громовий:
Будь-ласка, звертайтесь )