Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2015-03-01 00:02
до  2015-04-05 18:00
Вікова категорія:
Від 7 до 18

Конкурс проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет та публікації кращих робіт на сайті конкурсу http://it-arena.org

Вікові обмеження – від 7 до 18 років включно.

Номінації:

  • Краща презентація (молодша вікова група) - тема «Сучасний герой України».
  • Статична 2D графіка:
    • (молодша вікова група) - тема «Дизайн магнітного сувеніру»;
    • (старша вікова група) - тема «Дизайн українського сувеніру».
  • Статична 3D графіка: тема «Місто майбутнього»;
  • 2D-анімація: (старша та молодша вікова група) вільна тема.
  • 3D-анімація: (старша та молодша вікова група)  вільна тема.
  • Кращий веб-сайт: (старша та молодша вікова група)  вільна тема.
  • Краща комп’ютерна гра: (старша та молодша вікова група)  вільна тема.
  • Відеомонтаж: (старша та молодша вікова група)  тема «Герої поряд»
  • Олімпіада програмістів : (старша та молодша вікова група) . Кожен учасник протягом 2 годин розв‘язує 3 завдання, які обираються жеребкуванням представниками команд-учасниць із банку завдань Конкурсу. Завдання готуються оргкомітетом і відповідають вимогам шкільної програми з математики та інформатики згідно віковим групам.
  • Краща програмна та апаратно-програмна розробка: (старша та молодша вікова група) - вільна тема.

Усі номінації, окрім олімпіади програмістів, учасники завантажують свої проекти завчасно відповідно до умов конкурсу.

Конкурс проводиться у два етапи.

Перший етап конкурсу

Відбірковий етап, проводиться в заочному режимі на сайті IT-Арена. Учасник повинен підтвердити участь та завантажити свій проект до 20 березня 2015 року. З 21-го березня  по 31-е березня суддівська комісія у складі 12 чоловік оцінює роботи учасників та обирає по 5 кращих робіт в кожній віковій категорії на фінальний етап.

Другий етап конкурсу

Фінальний етап у номінації програмування проводиться 4 квітня 2015 р. в очному режимі на базі Київського Палацу Дітей та Юнацтва (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 13).

Фінальний еатп у інших номінаціях (захист проектів) проводиться 5 квітня 2015 р. в очному режимі на базі Центру Дитячої та Юнацької творчості Солом'янського райоу (м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 35)

Примітка Усі бажаючі взяти участь у номінації «Апаратно-програмна розробка» будуть забезпечені учбовими платами на базі мікроконтролерів STM32 за попередньою заявкою. Робота може виконуватись як індивідуальним учасником так і робочою групою з 2-4 учасників.

Для отримання необхідного обладнання – учбової плати серії Nucleo STM32 з підтримкою Arduino необхідно:

  • подати попередній запит із описом проекту строком до 30-го січня 2015 року. Запит повинен включати у себе склад робочої групи (ПІБ та навчальний заклад кожного учасника), опис проекту;
  • за цим запитом команді учасників надається учбова плата серії Nucleo STM32 F4, з підтримкою Arduino;
  • у разі неподання попереднього запиту на участь у даній номінації учасники забезпечують себе необхідною учбовою платою за власний кошт;
  • у разі невиконання командою учасників свого проекту – учасники зобов’язані повернути надану їм учбову плату організаторам конкурсу;
  • у разі успішної реалізації проекту плата, і створена на її основі розробка залишається учасникам;

Примітка За рішенням спонсорів найкращім проектам категорії «Апаратні та програмні розробки» будуть надані спеціальні заохочувальні призи.

 

номінації
6-14 15-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
Краща презентація Сучасний герой України  
1
2D графіка Дизайн сувеніру  
2
3D графіка Місто майбутнього  
3
2D анімація Вільна тема  
4
3D-анімація Вільна тема  
5
Кращий веб-сайт Вільна тема  
6
Краща комп’ютерна гра Вільна тема  
7
Відеомонтаж Герої поряд  
8
Апаратна та програмна розробка Вільна тема  
9
Олімпіада програмістів    


роботи
Робота 1 етап 2 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Краща презентація, від 6 до 14 років включно
1 Сучасний герой Святослав Вакарчук
Бодуля Владислав ( НВК )
43.95 37.38 81,33 1 місце Створення презентацій  80
2 Небесна СОТНЯ - перші герої сучасної України!
Василишен Данило ( Пінгвін )
39.95 40.63 80,58 2 місце Створення презентацій  40
3 Сучасний герой Гуменюк Олександр
Коваленко Олеся ( ZX-club )
36.35 36.88 73,23 3 місце Створення презентацій  20
4 Надія Савченко - Герой України!
Гладун Ярослава ( Пінгвін )
30.60 22.88 53,48 Переможець заочного етапу Створення презентацій  20
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончаров Іван ( )
29.30 12.00 41,3 Переможець заочного етапу Створення презентацій  20
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Павлик Катерина ( )
28.40 28,4 Активний учасник Створення презентацій  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Головач Саша ( КПДЮ )
27.20 27,2 Активний учасник Створення презентацій  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Дар`я ( )
25.60 25,6 Активний учасник Створення презентацій  1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Джелялов Самир ( КПДЮ )
24.75 24,75 Активний учасник Створення презентацій  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Літвяк Поліна ( )
24.15 24,15 Активний учасник Створення презентацій  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Торошанко Ігор ( )
23.90 23,9 Активний учасник Створення презентацій  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвиненко Ярослав ( )
22.70 22,7 Активний учасник Створення презентацій  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щербань Валерія ( )
18.25 18,25 Активний учасник Створення презентацій  1
14 назва проекту
Рубан Степан ( )
5.00 5 Активний учасник Створення презентацій  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гнєдаш Анастасія ( Пінгвін )
    
Номінація Краща презентація, поза віковими категоріями
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація 2D графіка, від 6 до 14 років включно
1 Сувеніри-магніти з тваринами
Галактіонова Ангеліна ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
49.33 40.56 89,89 1 місце 2D графіка  80
2 “Ми – українці, і цим пишаємось“
Галактіонова Єлизавета ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
50.29 31.67 81,96 2 місце 2D графіка  40
3 Оберіг веселкова підкова
Абдул Рахман Марйам ( )
37.43 25.00 62,43 3 місце 2D графіка  20
4 Український оберіг
Козак Лена ( )
45.71 45,71 Переможець заочного етапу 2D графіка  20
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарганчук Маргарита ( КПДЮ )
42.17 42,17 Переможець заочного етапу 2D графіка  20
6 Ми українці і наша країна - Україна!
Гнєдаш Анастасія ( Пінгвін )
34.00 34 Активний учасник 2D графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коцюба Влад ( КПДЮ )
30.71 30,71 Активний учасник 2D графіка  1
8 Dodge Charger
Сусленко Матвій ( КПДЮ )
30.00 30 Активний учасник 2D графіка  1
9 Закордрнний подарунок
Бевз Карина ( )
30.00 30 Активний учасник 2D графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кульвановська Анастасія ( ЦПР "Web-дизайн" )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація 2D графіка, поза віковими категоріями
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваленко Ярослав ( )
27.00 27 Активний учасник 2D графіка  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сизоненко Лариса ( Пінгвін )
    
Номінація 2D графіка, від 15 до 18 років включно
14 Статуетка українського козака
Філонович Микола ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
52.29 38.11 90,4 2 місце 2D графіка  40
15 Статуетка "Два в одному"
Євдощенко Ірина ( )
41.00 43.89 84,89 1 місце 2D графіка  80
16 Сувенір "Pray for Ukraine"
Мала Володимира ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
47.71 34.44 82,15 3 місце 2D графіка  20
17 Декоративна тарілочка
Тернопольська Світлана ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
47.00 47 Переможець заочного етапу 2D графіка  20
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Косицька Ірина ( Пінгвін )
39.86 39,86 Переможець заочного етапу 2D графіка  20
19 Українська тарілка
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
38.43 38,43 Активний учасник 2D графіка  1
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Боряк Александра ( ЦНТТМ «Сфера» )
    
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рухлядєва Валерія ( )
    
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
Номінація 3D графіка, поза віковими категоріями
1 Місто майбутнього
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
49.83 43.33 93,16 1 місце 3D графіка  80
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація 3D графіка, від 15 до 18 років включно
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
Номінація 2D анімація, від 6 до 14 років включно
1 Ранок
Михайлова Ілона ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
54.00 40.00 94 1 місце 2D - анімація  80
2 Путешествие на Землю или как выжить в большом городе
Кульвановська Анастасія ( ЦПР "Web-дизайн" )
51.67 36.67 88,34 2 місце 2D - анімація  40
3 Хто рано встає, тому Бог дає
Ситайло Родіон ( ЦПР "Web-дизайн" )
41.80 22.22 64,02 3 місце 2D - анімація  20
4 Україно процвітай!!!
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
38.75 18.89 57,64 Переможець заочного етапу 2D - анімація  20
Номінація 2D анімація, від 15 до 18 років включно
5 Волелюбна Іграшка
Рухлядєва Валерія ( )
43.33 38.75 82,08 2 місце 2D - анімація  40
6 Dove of peace
Коган Серафима ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
47.33 32.25 79,58 Переможець заочного етапу 2D - анімація  20
7 Танцювали зайчики
Рашківський Владислав ( )
38.17 38,17 Переможець заочного етапу 2D - анімація  20
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
Номінація 2D анімація, поза віковими категоріями
9 ЕПЛ
Василь Гупало ( )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сизоненко Лариса ( Пінгвін )
    
Номінація 3D-анімація, від 6 до 14 років включно
1 Переможемо разом
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
50.00 45.00 95 1 місце 3D - анімація  80
Номінація 3D-анімація, поза віковими категоріями
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація 3D-анімація, від 15 до 18 років включно
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
Номінація Кращий веб-сайт, від 6 до 14 років включно
1 Мир Грина
Стародуб Валентина ( ЦПР "Web-дизайн" )
44.60 45.78 90,38 1 місце HTML + CSS  80
2 World Football Group
Гуменник Богдан ( CIT )
44.00 38.89 82,89 2 місце HTML + CSS  40
3 Найкрасивіші водоспади світу
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
44.00 31.22 75,22 3 місце HTML + CSS  20
4 Немного о Грузии
Арабі Сінан ( ЦПР "Web-дизайн" )
42.40 23.00 65,4 Переможець заочного етапу HTML + CSS  20
5 Цей дивовижний світ птахів
Сакович Олександр ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
43.00 17.89 60,89 Переможець заочного етапу HTML + CSS  20
6 Бизнес Сайт
Винюков Андрей ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
36.80 36,8 Активний учасник HTML + CSS  1
7 Star Wars
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
35.00 35 Активний учасник HTML + CSS  1
8 РЕНО
Зайцев Кирило ( )
34.40 34,4 Активний учасник HTML + CSS  1
9 Краса природи
Будкевич Володимир ( ЦТТ"Юність" )
33.40 33,4 Активний учасник HTML + CSS  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хижняк Максим ( )
    
Номінація Кращий веб-сайт, від 15 до 18 років включно
11 WantToStudy - сервіс для швидкого пошуку українського ВИШу
Урсул Владислав ( CIT )
52.60 48.78 101,38 1 місце HTML + CSS  80
12 Сучасна архітектура
Погорелая Оксана ( ЦНТТМ «Сфера» )
54.40 41.78 96,18 2 місце HTML + CSS  40
13 Сайт-візитівка до 90-річчя Канівського музея заповідника
Нестеренко Єгор ( ЦПР "Web-дизайн" )
43.20 27.78 70,98 3 місце HTML + CSS  20
14 Навчальний ресурс "Вступ до теорії графів"
Коваленко Ігор ( КПДЮ )
43.80 43,8 Переможець заочного етапу HTML + CSS  20
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільїн Макс ( )
27.40 27,4 Переможець заочного етапу HTML + CSS  20
16 Видатний українсткий дитячий письменник Всеволод Зіновійович Нестайко
Андрій Школьний ( )
22.40 22,4 Активний учасник HTML + CSS  1
17 SD WEB engine
Орлов Женя ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
10.00 10 Активний учасник HTML + CSS  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Mashkovtsev Alexander ( )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
Номінація Кращий веб-сайт, поза віковими категоріями
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація Краща комп’ютерна гра, від 15 до 18 років включно
1 PVP for FATHERS
Протасов Нікіта ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
41.00 42.78 83,78 2 місце Розробка 2D ігр  40
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрієць Кирило ( КПДЮ )
41.67 38.89 80,56 3 місце Розробка 2D ігр  20
3 MarioBird
Урсул Владислав ( CIT )
31.00 37.89 68,89 3 місце Розробка 2D ігр  20
4 За Альянс!
Баландин Кирилл ( )
39.40 39,4 Переможець заочного етапу Розробка 2D ігр  20
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гончарук Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
Номінація Краща комп’ютерна гра, від 6 до 14 років включно
7 Silent Maze
Цыбулькин Кирилл ( )
28.00 43.13 71,13 1 місце Розробка 2D ігр  80
8 Pacman
Гуменник Богдан ( CIT )
22.85 38.56 61,41 2 місце Розробка 2D ігр  40
9 Рисуем на OpenGL
Коршук Владимир ( )
10.00 21.38 31,38 Переможець заочного етапу Розробка 2D ігр  20
10 Гра "Pacman"
Хижняк Максим ( )
23.70 23,7 Переможець заочного етапу Розробка 2D ігр  20
Номінація Краща комп’ютерна гра, поза віковими категоріями
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація Відеомонтаж, від 6 до 14 років включно
1 Мир. Три літери щастя
Шумейко Маргарита ( ЦНТТМ «Сфера» )
47.33 50.00 97,33 1 місце Відеомонтаж  80
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Shatilo Pasha ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
40.50 35.00 75,5 2 місце Відеомонтаж  40
3 "Ім’я її - Україна!"
Городок Богдана ( Відеостудія "Веселка" )
44.17 26.67 70,84 3 місце Відеомонтаж  20
4 "Герої не вмирають!"
Хоменко Андрій ( Відеостудія "Веселка" )
43.00 21.11 64,11 Переможець заочного етапу Відеомонтаж  20
Номінація Відеомонтаж, від 15 до 18 років включно
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Боряк Александра ( ЦНТТМ «Сфера» )
    
6 "Герої поряд"
Дегтяр Дмитро ( )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег ( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
9 Герої поряд
Юдін Максим ( 11Б )
    
Номінація Відеомонтаж, поза віковими категоріями
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зінзюк Олена ( Відеостудія "Веселка" )
    
Номінація Апаратна та програмна розробка, від 15 до 18 років включно
1 Високорівнева мова програмування
Сенько Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
51.00 50.00 101 1 місце Алгоритми та структури даних  80
2 Математика дітям
Діхтяренко Каріна ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
51.00 37.44 88,44 2 місце Алгоритми та структури даних  40
3 Тест з української мови
Крамар Євгеній ( сш№61 )
42.50 27.67 70,17 3 місце Алгоритми та структури даних  20
4 Словник
Попов Григорій ( КПДЮ )
35.25 28.33 63,58 3 місце Алгоритми та структури даних  20
5 Гра «Хто хоче стати мільйонером?»
Білик Денис ( )
37.50 23.33 60,83 Переможець заочного етапу Алгоритми та структури даних  20
6 Сучасне мистецтво
Дарія Токар ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
33.00 33 Переможець заочного етапу Алгоритми та структури даних  20
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
8 Розумний дім: Проект A.I.R
Mashkovtsev Alexander ( )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег ( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
    
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ходор Егор ( КПДЮ )
    
Номінація Апаратна та програмна розробка, від 6 до 14 років включно
12 Процессор ARM и ПЛИС - мигаем светодиодами
Коршук Владимир ( )
40.13 40,13 1 місце Алгоритми та структури даних  80
13 ж-д светофор и шлагбаум
Цыбулькин Глеб ( )
32.50 32,5 2 місце Алгоритми та структури даних  40
Номінація Апаратна та програмна розробка, поза віковими категоріями
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Московцев Михайло ( )
    
Номінація Олімпіада програмістів , від 15 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Баландин Кирилл ( )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег ( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
    
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матвіїшин Васииль ( )
    
4
Попов Григорій ( КПДЮ )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сенько Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ходор Егор ( КПДЮ )
    
Номінація Олімпіада програмістів , від 6 до 14 років включно
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ладигін Давид ( НВК )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мурадов Ігор ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
10 Pascal
Рождественський Владислав ( ZX-club )
    
Номінація Олімпіада програмістів , поза віковими категоріями
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    

НОВА СТАТТЯ
2015-01-12 Автор: 1
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2015-01-24 12:12 Сергій Ярема:
На олімпіаді програмістів можна буде використовувати с++. І ще, чи дає олімпада програмістів додаткові бали при вступі до НАУ?
2015-01-31 20:28 Владимир Коршук:
Какие языки и компиляторы можно будет использовать на олимпиаде программистов? Можно ли g++ и codeblocks? Спасибо.
2015-02-10 10:08 Ігор Коваленко:
Проект завантажувати на e-mail? Не знайшов форму завантаження.
2015-03-04 02:45 Олександр Громовий:
Проект необхідно завантажувати через сайт. Можливіть завантаження щойно відкрита.
2015-03-05 16:39 Віра Ослам:
Почему перестала работать регистрация? Со вчерашнего дня не могут 2 ученика зарегистрироваться.
2015-03-06 10:41 Степан Рубан:
как удалить прикрепленный файл, ошибочно загруженый
2015-03-13 14:22 Гупало Василь:
Чи можна ще подати заявки на участь?
2015-03-13 19:25 Васииль Матвіїшин:
Яке завдання виконувати?
2015-03-13 19:54 Гупало Василь:
Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 -> Перший етап -> 2D-анімація: (старша вікова група) вільна тема та статична 2D графіка (старша вікова група) - тема «Дизайн українського сувеніру».