Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2014-11-21 15:00
до  2014-11-21 18:30
Вікова категорія:
Від 5 до 21

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на  http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

Вихідні матеріали до завдань будуть надані в момент початку змагання.

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас    
1
7 клас    
2
8 клас    
3
9 клас    
4
10-11 клас    


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Zhukovskaya Lisa ( )
3 місце 2D графіка  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Настя ( )
  2D графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іллюченко Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце 2D графіка  2
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільенко Саня ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце 2D графіка  2
5 Ілюстрація
Абдулла Софія ( )
2 місце 2D графіка  2
6 тореадори з васюківки сзш№229 6-а
Антипенко Ростік ( )
3 місце 2D графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Асташов Тимур ( )
  2D графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Варвара ( )
2 місце 2D графіка  2
9 Ілюстрація
Бурак Олександр ( )
3 місце 2D графіка  1
10 Кукурудзо
Бурлак Даша ( )
3 місце 2D графіка  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бутомо Елизавета ( )
1 місце 2D графіка  3
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Біла Юлія ( )
  2D графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Варениченко Мария ( )
  2D графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Васильковский Александр ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце 2D графіка  2
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Волкова Анастасія ( )
  2D графіка 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Волошина Маша ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
17 Тореадори з Васюківки
Віталій Луцький ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце 2D графіка  3
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Говорун Елисей ( )
  2D графіка 
19 Тореадори
Голубєв Женя ( )
  2D графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Горбач В`ячеслав ( )
2 місце 2D графіка  2
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дзюба Павло ( )
  2D графіка 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Добровольський Лука ( )
  2D графіка 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дураніна Олександра ( )
  2D графіка 
24 "Тореадори з Васюківки"
Дідович Юлія ( )
3 місце 2D графіка  1
25 Тореадори з Васюківки
Заболотня Марина ( )
2 місце 2D графіка  2
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Запороженко Катя ( )
  2D графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калашник Михайло ( )
2 місце 2D графіка  2
28 Тореадори з Васюківки
Караван Дар`я ( НВК «Ерудит" )
3 місце 2D графіка  1
29 Ілюстрація
Киреєва Владислава ( )
1 місце 2D графіка  3
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваль Анна ( )
  2D графіка 
31 Тореадори з Васюківки
Козаківська Віра ( )
3 місце 2D графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корженко Ян ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце 2D графіка  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кошовий Микола ( )
  2D графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кравченко Лілія ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце 2D графіка  3
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кузьмич Кирило ( )
1 місце 2D графіка  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куприенко Оля ( )
3 місце 2D графіка  1
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Куцевич Олександр ( )
  2D графіка 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Левченко Ольга ( )
2 місце 2D графіка  2
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Люлевич Лера ( )
  2D графіка 
40 Тореадори з Васюківки шк. 229
Мельніченко Поліна ( )
  2D графіка 
41 Тореодори з Васюківки
Михайло Дронов ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Молочко игнатий ( )
3 місце 2D графіка  1
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мітленко Марія ( )
1 місце 2D графіка  3
44 Бій з Контрибуцією
Надашкевич Ольга ( )
2 місце 2D графіка  2
45 НАЗВА ПРОЕКТУ
Назаренко Іван ( )
3 місце 2D графіка  1
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ноженко Сергій ( )
  2D графіка 
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Осадченко София ( )
3 місце 2D графіка  1
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пенчук Егор ( )
3 місце 2D графіка  1
49 Тореодори з Васюківки
Перванюк Анна ( )
3 місце 2D графіка  1
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пиварь Полина ( )
3 місце 2D графіка  1
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипенко Анастасія ( )
3 місце 2D графіка  1
52 НАЗВА ПРОЕКТУ
Решетарь Александра ( )
2 місце 2D графіка  2
53 НАЗВА ПРОЕКТУ
Росохатий Михайло ( )
  2D графіка 
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Руссу-Діскулцу Анна ( )
1 місце 2D графіка  3
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
бальсанко анна ( )
3 місце 2D графіка  1
56 Тореадори
Савельєва Анастасія ( )
  2D графіка 
57 "Приборкання корови"
Салан Марія ( )
2 місце 2D графіка  2
58 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сасюк Іван ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
59 Ілюстрація до твору Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки"
Семенюк Вікторія ( )
  2D графіка 
60 Тореадори
Середа Настя ( )
1 місце 2D графіка  3
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сидорова Лиза ( )
3 місце 2D графіка  1
62 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стеценко Олег ( )
  2D графіка 
63 НАЗВА ПРОЕКТ
Столярчук Єлизавета ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  2D графіка 
64 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ткаченко Маріанна ( )
  2D графіка 
65 НАЗВА ПРОЕКТУ
Халилова Медина ( )
  2D графіка 
66 Денис Хмиляр
Хмиляр Денис ( )
3 місце 2D графіка  1
67 НАЗВА ПРОЕКТУ
Хоменко Матвей ( )
  2D графіка 
68 Тореодори з Васюківки
Хребет Валентина ( )
3 місце 2D графіка  1
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Цимбалістов Ярослав ( Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" )
  2D графіка 
70 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чиж лиза ( )
  2D графіка 
71 Тореодори з Васюківки
Шита Анастасія ( )
  2D графіка 
72 НАЗВА ПРОЕКТУ
Школьний Ілля ( )
  2D графіка 
73 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щеголєва Ніка ( Команда ліцею "Престиж" )
2 місце 2D графіка  2
74 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юнга Андрій ( )
  2D графіка 
75 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яндола Наталья ( )
2 місце 2D графіка  2
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
76 НАЗВА ПРОЕКТУ
mark ( )
  2D графіка 
77 НАЗВА ПРОЕКТУ
Даниил ( )
3 місце 2D графіка  1
78 Тореодори з Васюківки
Бондаренко Максим ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце 2D графіка  1
79 IЛЮСТРАЦІЯ ДО ПОВІСТІ ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКО "ТОРЕАДОРИ З ВАСЮКІВКИ"
Олена Пунда ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
80 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харлан Александра ( )
  2D графіка 
Номінація 7 клас, від 5 до 18 років включно
1 "Листівка з Різдвом"
Chepchak Victoria ( Спеціалізована школа №52 )
  2D графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
El-baba Rami ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
ovcharenko vladlena ( )
3 місце 2D графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
zhluktenko anna ( )
  2D графіка 
5 З Різдвом!
Єршова Ліза ( )
3 місце 2D графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ільенко Саня ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
7 Листівка "З Різдвом!"
Іонова Ксенія ( )
3 місце 2D графіка  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Авраменко Андрій ( )
  2D графіка 
9 Листівка
Аліна Драгієва ( )
  2D графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрущенко Аліна ( )
3 місце 2D графіка  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце 2D графіка  1
12 З Різдвом!
Бойченко Софія ( )
2 місце 2D графіка  2
13 З Різдвом!
Бондаренко Вікторія ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце 2D графіка  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
3 місце 2D графіка  1
15 Листівка-привітання"З Різдвом!"
Гармаш Валерія ( НВК «Ерудит" )
  2D графіка 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гриців Владислав ( )
3 місце 2D графіка  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гура Олександра ( )
  2D графіка 
18 Листівка-привітання "З різдвом"
Гівак СЗШ № 12, 7 клас Валерія ( )
2 місце 2D графіка  2
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
  2D графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ2
Коропенко Дар`я ( )
2 місце 2D графіка  2
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костенко Марія ( )
  2D графіка 
22 Листівка-привітання "З Різдвом"
Лебедєва Марина ( )
2 місце 2D графіка  2
23 З Рiздвом!
Лихачева Полина ( )
1 місце 2D графіка  3
24 З Різдвом!!!
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце 2D графіка  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мар`яна Прилипко ( )
  2D графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мачуха Ліза ( Команда ліцею "Престиж" )
  2D графіка 
27 Листівка
Микитюк Поліна ( )
2 місце 2D графіка  2
28 Листівка-привітання "З Різдвом" з омелою
Морозова Анастасія ( НВК «Ерудит" )
  2D графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нагорний Євген ( 9А )
  2D графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ 1
Нечитайло Никита ( 7А )
  2D графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нікітіна Юлія ( )
  2D графіка 
32 Різдво!
Пінькевіч Анастасія ( 7А )
3 місце 2D графіка  1
33 листін
Родічева Анна ( НВК «Ерудит" )
  2D графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
назарко виктория ( )
  2D графіка 
35 Різдво!
Черныш Дмитрий ( )
  2D графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце 2D графіка  3
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце 2D графіка  3
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Саша ( )
  2D графіка 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яремчук Катя ( )
  2D графіка 
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
40 З Різдвом, друзі!
( )
3 місце 2D графіка  1
41 З Різдвом!!!
Бурлака Валерія ( )
  2D графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Сергей ( )
  2D графіка 
Номінація 8 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Belmasov Leon ( )
  2D графіка 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Chemeris Alina ( )
  2D графіка 
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Denysenko Yana ( )
  2D графіка 
4 Поштова Марка України
Gaiciuk Daniela ( Гімназія біотехнологій №177 )
  2D графіка 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Grabovoy Danya ( )
3 місце 2D графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
krasavin sasha ( )
  2D графіка 
7 Unicorn
Ponomaryova Darina ( )
1 місце 2D графіка  3
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єханурова Ольга ( )