Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2014-03-01 00:00
до  2014-04-06 10:00
Вікова категорія:
Від 6 до 18

Конкурс проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет та публікації кращих робіт на сайті конкурсу http://it-arena.org

Номінації: Створення презентацій, Веб-сайти, 2D-графіка, 2D-анімація, 3D-графіка, 3D-анімація, відеомонтаж, олімпіада програмістів,  програмні розробки.

Вікові обмеження -  від 7 до 18 років включно. 
Усі номінації, окрім олімпіади програмістів, учаники завантажують свої проекти завчасно відповідно до умов конкурсу. 

Конкурс проводиться у два етапи.
Перший етап  конкурсу- відбірковий та проводиться в заочному режимі на сайті IT-Арена.

Учасник повинен підтвердити участь та завантажити свій проект до 22 березня 2014 року. З 22 березня по 30 бе сурезня суддівська комісія у складі 12 чоловік оцінює роботи учасників та обирає по 5 кращих робіт в кожній віковій категорії на фінальний етап.

Фінальний етап номінації програмування проводиться 05 квітня 2014р. в очному режимі на базі Київського Палацу Дітей та Юнацтва м. Києва.

Фінальний етап інших номінацій (захист проектів) проводиться 06 квітня 2014 р. в очному режимі на базі Центру Дитячої та Юнацької творчості Солом'янського райоу м. Києва.

номінації
6-14 6-18 15-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
Офісні технології. Презентація «Інноваційні технології майбутнього» або «Спорт»  
1
Web-технології «Люди і роботи» або сайт-довідник на вільну тему  
2
2D-графіка «персонаж фантастичного мультфільму»  
3
2D- анімація «Кумедна історія»  
4
3D-графіка «Космічний сюжет»  
5
3D-анімація вільна тема  
6
Відеомонтаж «Мій НЕЙМОВІРНИЙ навчальний заклад»  
7
Розробка 2D ігр вільна тема  
8
Програмна розробка вільна тема  
9
Олімпіада програмістів вільна тема  


роботи
Робота 1 етап 2 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація Офісні технології. Презентація, поза віковими категоріями
1 ФК Барселона
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
21.00 21 Активний учасник    1
Номінація Офісні технології. Презентація, від 6 до 14 років включно
2 Гімнастика
Підопригора Олександра ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
58.50 45.00 103,5 1 місце    80
3 Види спорту
Чепелєв Костянтин ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
55.00 34.29 89,29 2 місце    40
4 Інформаційні технології майбутнього
Примаченко Анастасія ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
56.50 30.00 86,5 3 місце    20
5 Майбутні технології
Shatilo Pasha ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
49.50 24.00 73,5 3 місце    20
6 Спорт.Бейсбол.
Стопень Валерія ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
55.00 18.33 73,33 Переможець першого етапу    10
7 НАЗВА ПРОЕКТУ Історія Олімпійських ігор
Іван Ковалевський ( НВК )
46.50 1.00 47,5 Переможець першого етапу    10
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
46.00 46 Активний учасник    1
9 Спорт.Шахи
Зайцев Кирило ( )
45.50 45,5 Активний учасник    1
10 Спорт
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
36.00 36 Активний учасник    1
11 Спорт
Дацюк Влада ( )
35.50 35,5 Активний учасник    1
12 Спорт
Борис Гулкевич ( Драйвер )
33.50 33,5 Активний учасник    1
13 Спорт. Футбол.
Ярошенко Вікторія ( )
30.50 30,5 Активний учасник    1
14 Майбутні технології
Шатило Павло ( )
30.00 30     
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина ( 8Б )
    
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Голота Адам ( Драйвер )
    
Номінація Web-технології, від 15 до 18 років включно
1 Математичеий ДовІдник
Наумчак Ярослав ( ЦНТТМ «Сфера» )
56.17 44.00 100,17 2 місце HTML + CSS  40
2 Енциклопедія
Погорелая Оксана ( ЦНТТМ «Сфера» )
52.67 37.50 90,17 3 місце HTML + CSS  20
3 Тарас Григорович Шевченко
Гончарук Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
49.75 12.86 62,61 Переможець першого етапу HTML + CSS  10
4 сайт-довідник на тему "Електронні таблиці"
Гофман Анастасія ( )
48.08 11.88 59,96 Переможець першого етапу HTML + CSS  10
5 Перспективи розвитку роботів
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
48.33 48,33 Переможець першого етапу HTML + CSS  10
6 сайт-довідник на тему Електронні таблиці
Кароліна Качан ( )
47.92 47,92 Активний учасник HTML + CSS  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бадзюх Євген ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
46.08 46,08 Активний учасник HTML + CSS  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gomenyuk Andrew ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
9 Сайт-довідник "Електронні таблиці"
Войцехівська Анастасія ( )
Знятий з конкурсу за порушення умов конкурсу    0
10 сайт-довідник на тему "Електронні таблиці"
Гомнова Анастасія ( )
Знятий з конкурсу за порушення умов конкурсу    0
11 Сонячна система
Мацко Микита ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
Знятий з конкурсу за порушення умов конкурсу    0
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Монастирський Олег ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Халета Мария ( )
    
Номінація Web-технології, від 6 до 14 років включно
14 Мир аквариумистики
Андріанова Вероніка ( ЦПР "Web-дизайн" )
58.25 47.50 105,75 1 місце HTML + CSS  80
15 Людина і Робот - Друзі або вороги?
Урсул Владислав ( CIT )
57.42 47.14 104,56 1 місце HTML + CSS  80
16 Все про велосипеды
Нестеренко Єгор ( ЦПР "Web-дизайн" )
54.75 32.50 87,25 2 місце HTML + CSS  40
17 Самые высокие здания и сооружения мира
Цепа Олексій ( )
54.25 26.25 80,5 3 місце HTML + CSS  20
18 Сайт про роботов
Гуменник Богдан ( CIT )
47.67 15.00 62,67 Переможець першого етапу HTML + CSS  10
19 HTML Biblio
Fedotov Max ( CIT )
52.00 52 Переможець першого етапу HTML + CSS  10
20 Довідник по локомотивам України
Сакович Олександр ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
46.17 46,17 Активний учасник HTML + CSS  1
21 Роботи
Хижняк Максим ( )
45.83 45,83 Активний учасник HTML + CSS  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
44.17 44,17 Активний учасник HTML + CSS  1
23 Карате Киокушинкай
Кальницький Олексій ( ZX-club )
44.08 44,08 Активний учасник HTML + CSS  1
24 Люди і роботи
Груєнко Олександр ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
42.92 42,92 Активний учасник HTML + CSS  1
25 Люди і роботи
Зайцев Кирило ( )
40.67 40,67 Активний учасник HTML + CSS  1
26 Сайт-справочник о скейтбординге
Бадрак Никита ( ZX-club )
38.58 38,58 Активний учасник HTML + CSS  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черныш Дмитрий ( )
    
Номінація Web-технології, поза віковими категоріями
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація 2D-графіка, від 6 до 14 років включно
1 Fire Wolf
Примаченко Анастасія ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
57.92 41.25 99,17 1 місце 2D графіка  80
2 Ніенор
Галактіонова Ангеліна ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
57.08 37.50 94,58 2 місце 2D графіка  40
3 Utopia: 39
Солосич Ігорь ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
55.58 35.00 90,58 3 місце 2D графіка  20
4 Бендер
Михайлова Ілона ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
50.17 23.75 73,92 Переможець першого етапу 2D графіка  10
5 Сміховинні зірочки
Білозір Тетяна ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
51.42 15.00 66,42 Переможець першого етапу 2D графіка  10
6 Йаванна
Галактіонова Єлизавета ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
49.83 49,83 Активний учасник 2D графіка  1
7 Фантастичний гість на ім`я "Вогниня"
Абдул Рахман Марйам ( )
44.83 44,83 Активний учасник 2D графіка  1
8 Чебурашка
Зайцев Кирило ( )
42.58 42,58 Активний учасник 2D графіка  1
9 Фантастичні герої: "Одно - Дво та Три-глаз"
Сугак Андрій ( )
41.92 41,92 Активний учасник 2D графіка  1
10 Звірятко
Иванилов Илья ( CIT )
36.83 36,83 Активний учасник 2D графіка  1
11 Русалочка та Дюймовочка
Корко Катя ( ЦТТ"Юність" )
36.33 36,33 Активний учасник 2D графіка  1
12 Варіон - элбан из мира Эл-Лия
Урсул Владислав ( CIT )
35.83 35,83 Активний учасник 2D графіка  1
13 The God of the Death
Кошкин Тема ( Спеціалізована школа №52 )
34.00 34 Активний учасник 2D графіка  1
14 Зайчик
Потапенко Артем ( CIT )
30.83 30,83 Активний учасник 2D графіка  1
15 Square Head
Fedotov Max ( CIT )
30.67 30,67 Активний учасник 2D графіка  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
23.83 23,83 Активний учасник 2D графіка  1
17 Ми за мир
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
22.17 22,17 Активний учасник 2D графіка  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина ( 8Б )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
    
Номінація 2D-графіка, від 15 до 18 років включно
20 Sky Turtle
Мала Володимира ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
59.00 43.75 102,75 1 місце 2D графіка  80
21 Helena
Боряк Александра ( ЦНТТМ «Сфера» )
56.67 33.75 90,42 2 місце 2D графіка  40
22 Фостер
Кузьменко Марія ( Школа 163 )
50.92 50,92 3 місце 2D графіка  20
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
    
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
    
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Халета Мария ( )
    
Номінація 2D- анімація, від 6 до 18 років включно
1 Вусатий помічник
Никитин Богдан ( ЦПР "Web-дизайн" )
52.67 38.75 91,42 1 місце 2D - анімація  80
2 Кумедна історія на реальних подіях
Урсул Владислав ( CIT )
51.00 31.88 82,88 2 місце 2D - анімація  40
3 Ситуація в Криму
Ващенок Ярослав ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
49.33 15.00 64,33 3 місце 2D - анімація  20
4 Кумедна історія
Зайцев Кирило ( )
47.67 47,67 Переможець першого етапу 2D - анімація  10
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мала Володимира ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
    
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Столяр Андрій ( )
    
8 Кумедна історія
Сухенко Евгений ( ЦТТ"Юність" )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
    
Номінація 3D-графіка, від 6 до 18 років включно
1 Повернення...
Дідковський Максим ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
55.33 38.33 93,66 1 місце 3D графіка  80
2 Астероїд
Урсул Владислав ( CIT )
53.33 26.67 80 3 місце 3D графіка  20
3 3D
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
51.67 21.67 73,34 3 місце 3D графіка  20
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Потапенко Артем ( CIT )
    
Номінація 3D-графіка, поза віковими категоріями
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація 3D-анімація, від 6 до 18 років включно
1 3-D
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
51.33 30.00 81,33 1 місце 3D - анімація  80
2 Початок зародження Сонячної системи...
Урсул Владислав ( CIT )
51.33 20.00 71,33 2 місце 3D - анімація  40
3 LEGO
Fedotov Max ( CIT )
    
Номінація 3D-анімація, поза віковими категоріями
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
    
Номінація Відеомонтаж, від 6 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
50.00 25.00 75 3 місце Відеомонтаж  20
2 «Мій НЕЙМОВІРНИЙ навчальний заклад»
Дегтяр Дмитро ( )
45.00 12.50 57,5 Переможець першого етапу Відеомонтаж  10
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кураченко Олег ( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Розробка 2D ігр, від 6 до 18 років включно
1 Симулятор Нелегала
Урсул Владислав ( CIT )
43.17 38.75 81,92 1 місце Розробка 2D ігр  80
2 Колобок збирає гриби
Стародуб Валентина ( ЦПР "Web-дизайн" )
39.50 28.75 68,25 3 місце Розробка 2D ігр  20
3 Куробойка
Fedotov Max ( CIT )
42.75 42,75 Переможець першого етапу Розробка 2D ігр  10
4 Знайди метеликів
Сухенко Евгений ( ЦТТ"Юність" )
29.75 12.50 42,25 Переможець першого етапу Розробка 2D ігр  10
5 Злови сніжинку
Костенко Георгий ( ЦТТ"Юність" )
30.75 30,75 Переможець першого етапу Розробка 2D ігр  10
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
    
Номінація Програмна розробка, від 6 до 18 років включно
1 Білексична мова програмування
Сенько Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
42.00 47.50 89,5 1 місце Розробка ПЗ  80
2 Центр-Б
Кураченко Олег ( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
43.00 32.50 75,5 3 місце Розробка ПЗ  20
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Власюк Антон ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ночовний Олексій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
5 GUI for DB
Озеракін Микита ( ZX-club )
    
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
    
Номінація Олімпіада програмістів, від 15 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gomenyuk Andrew ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Yurchenco Nazar ( КПДЮ )
    
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бадзюх Євген ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Власюк Антон ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гребініченко Марія ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
2 місце Алгоритми та структури даних  40
6 Free Pascal
Кураченко Олег ( Києво-Печерський Ліцей №171 "Лідер" )
1 місце Алгоритми та структури даних  80
7 Microsoft Visual C#
Мен Вячеслав ( КПДЮ )
    
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Монастирський Олег ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ночовний Олексій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
10 VS C++
Озеракін Микита ( ZX-club )
    
11 MS Visual C#
Сенько Андрій ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
3 місце Алгоритми та структури даних  20
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Харченко Денис ( СЮТ ЦНТТМ Дніпровського р-ну )
    
Номінація Олімпіада програмістів, від 6 до 14 років включно
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гурин Валентин ( КПДЮ )
    
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Журба Николай ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
1 місце Алгоритми та структури даних  80
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зубенко Богдан ( НВК )
    
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Крамар Євген ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
2 місце Алгоритми та структури даних  40
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полухін Андрій ( КПДЮ )
3 місце Алгоритми та структури даних  20
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Поляков Ян ( "Юний програміст" Центру ТТМ )
    
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сербін Владислав ( НВК )
    
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
    
Номінація Олімпіада програмістів, поза віковими категоріями
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойченко Богдан ( )
    

НОВА СТАТТЯ
2014-03-05 Автор: 28
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2014-03-08 11:51 Микита Озеракін:
А где разработка приложений? :((
2014-03-08 11:52 Микита Озеракін:
И олимпиада программистов?
2014-03-11 16:47 Владислав Урсул:
Вже додали
2014-03-12 21:29 Антон Власюк:
Я працюю з pascal. На який конкурс подавати заявку?
2014-03-13 23:36 Прасковья Теребий:
хочу запитати, коли з`явиться положення щодо того, яким чином правильно завантажити роботу(яка максимальна кількість мб на кожну роботу, яким архівом відправляти і т.д.)?
2014-03-15 21:58 Дмитро Дегтяр:
Видео не загружается!!!!!
2014-03-17 17:32 Павло Шатило:
Я працював над темою «Інноваційні технології майбутнього»! В цій презентації я розповів про декотрі технології які мабуть будуть в не далекому майбутньому!
2014-03-17 18:49 Pasha Shatilo:
Я працював над темою «Інноваційні технології майбутнього»! В цій презентації я розповів про декотрі технології які мабуть будуть в не далекому майбутньому!
2014-03-17 21:24 Дмитро Дегтяр:
Не могу загрузить роботу уже 3-й день!!!!
2014-03-17 23:25 Прасковья Теребий:
Дмитро Дегтяр, сьогодні запитала адміністрацію щодо цієї проблеми. максимум через 2 дні все буде працювати і ми зможемо завантажувати роботи.
2014-03-18 10:15 Адам Голота:
А в якому форматі потрібно робити презентацію? Відео можна? Чи тільки відео і потрібно?
2014-03-19 09:43 Олександр Громовий:
Доброго дня! Завдання додані, можна прикріпляти відповіді. Формати відповідей дивіться у завданнях.
2014-03-19 13:28 Адам Голота:
Хмм... Тобто презентацію не можна представити просто як відео? Обов`ясково через PowerPoint?
2014-03-20 22:13 Олег Кураченко:
Панове, а коли власне пройде заочний тур олімпіади програмістів?
2014-03-21 21:57 Кирило Зайцев:
Будь ласка, підкажіть, чому не відображається відеогалерея?
2014-03-22 10:37 Евгений Сухенко:
Проект создан в программе Scratch поддерживающую только *exe розширение. могу ли я принимать участие?
2014-03-22 15:33 Олександр Громовий:
Заочного туру олімпіади програмістів не буде, буде тільки очний 5-ого квітня на базі КПДЮ.
2014-03-22 15:33 Олександр Громовий:
Євгене, у якій номінації exe розширення?
2014-03-22 20:00 Олександр Громовий:
За проханнями учасників, час прийому робіт продовжено до понеділка.
2014-03-23 00:06 Андрій Сенько:
Чи можливо подати проект написаний для ОС Linux (Ubuntu)? Просто розробка або перенесення такого проекту на ОС Windows є фактично неможливим через обмеження самої Windows.
2014-03-24 13:56 Іван Коломієць:
2 Андрій Сенько: За правилами не можна, т.я. ваш проект повинен відкриватися на Win XP x84 (32 бітній), але особисто мені, як користувачеві Ubuntu Linux, приємно бачити, що хтось прагне розробляти під неї ПЗ. Втім я не зовсім розумію чому в 21 сторіччі, коли є десятки кросплатформенних технологій створення ПЗ, ними так мало користуються.
2014-03-24 14:40 Андрій Сенько:
Іван Коломієць, у мене низькорівневий проект і критичний до часу виконання, тому робити його зараз кросплатформеним не дуже доцільно. А на Windows він не може бути перенесений через те, що вона не підтримує українську мову в командному рядку (зокрема замість "і" та "ї" виводить "?"). А середовище термінала Linux підходить як найкраще.
2014-03-24 20:01 Олег Кураченко:
буде тільки очний 5-ого квітня на базі КПДЮ... о котрій годині?
2014-03-25 01:08 Олександр Громовий:
Про точний час початку змагання 5-ого квітня на базі КПДЮ буде повідомлено пізніше. В попередні роки було 2 запуски - 10:00 та 13:00.
2014-03-28 19:08 Іван Коломієць:
Микита Мацко, «Сонячна система» — http://neography.com/experiment/circles/solarsystem/ Не знаю как оценивать.
2014-03-28 19:27 Іван Коломієць:
Анастасія Гомнова, «сайт-довідник на тему "Електронні таблиці"» — http://www.mantisatemplates.com/template-preview/psd/simple-personal/frame.php http://www.mantisatemplates.com/mantis-a-templates-psd.php
2014-03-28 19:32 Іван Коломієць:
Анастасія Войцехівська, «Сайт-довідник "Електронні таблиці"» — http://www.mytemplatez.com/view/88/Template/CSS-Templates/Category/Business/Colorus.html
2014-04-02 09:20 Марйам Абдул Рахман:
Здраствуйте, я хотіла би дізнатися коли будуть результати оцінювання в конкурсі 2- D графіки фантастичний персонаж?
2014-04-02 11:35 Vlad Buinytski:
Як подати на апеляцію?
2014-04-02 18:21 Олександр Громовий:
Доброго дня! За вимогою журі конкурсу, з конкурсу зняті роботи Микити Мацко, Анастасії Гомнової та Анастасії Войцехівської за використання готових шаблонів. Дивіться коментарі Івана Коломійця вище.
2014-04-02 18:22 Олександр Громовий:
Щоб подати на апеляцію - напишіть будь-ласка свої аргументи у цю стрічку коментарів. Завтра будуть збори суддівської комісії о 10:00 та усі звернення будуть розглянуті.
2014-04-02 18:24 Олександр Громовий:
Також завтра, 03.04.2014 після 12:00 будуть опубліковані можливі зміни в оцінках спірних робіт після колегіального розгляду. Це також стосується і 2D-графіки
2014-04-03 08:12 Андрій Сенько:
За якими критеріями оцінюється структура і навігація у програмі командного рядка, яка в принципі не може мати графічного інтерфейсу і контактує з користувачем через аргументи командного рядка?
2014-04-03 10:50 Олександр Громовий:
Андрію, доброго дня - вас направлено на очний захист, тому в неділю у вас буде шанс презентувати роботу суддівському журі.
2014-04-03 10:55 Олександр Громовий:
Усі переможці першого заочного етапу, які запрошуються до участі у 2-ому очному етапі, визначені. Запрошуємо переможців на 10:00 в неділю, 06.04.2014 в Центр дитячої та юнацької творчості Солом`янського району м. Києва за адресою - вул. Героїв Севастополя 35. Кожному учаснику буде надаватися 5 хв. для презентації своєї роботи перед суддівською комісією





Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/icgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0