Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2013-12-22 10:00
до  2013-12-22 13:30
Вікова категорія:
Від 5 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Допустиме програмне забезпечення:

1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на  http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення
3. Виразність художнього образу
4. Дотримання законів перспективи
5. Техніка малюнку
6. Володіння програмним засобом
7. Використання різних стилів
8. Розкриття теми

Вихідні матеріали до завдань будуть надані в момент початку змагання.

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас    
1
7 клас    
2
8 клас    
3
9 клас    
4
10-11 клас    


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  Комп`ютерна графіка 
2 троє поросят
Koropenko Darya ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
3 Три порося
ovcharenko vladlena ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
4 Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Іонова Ксенія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
5 Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Абдул Рахман Марйам ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
6 троє поросят
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
7 Троє поросят
Бондаренко Вікторія ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
8 Троє поросят
Брухаль Влад ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Валерій Ковтун ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
12 ілюстрація до казки "три поросяти"
Гармаш Валерія ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
13 Троє поросят
Гусь Каріна ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гівак Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Корецький Марк ( )
  Комп`ютерна графіка 
16 Три Поросенка( китайская Версия)
Кошкин Тема ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
17 06178лихаева
Лихачева Полина ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мойсеєнко Лариса ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 Ілюстрація до казки "Три поросяти"
Морозова Анастасія ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нагорний Євген ( 9А )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 три порося
Назарко Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис ( )
  Комп`ютерна графіка 
25 Ілюстрація до казки "Троє Поросят"
Пагарський Олексій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Прилипко Мар`яна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Родічева Анна ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
28 Пригоди поросят
Чепчак Віка ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
29 Три поросяти(типаж поросят)
Черныш Дмитрий ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
31 Ілюстрація до казки "Троє поросят"
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Софія ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
33 3-Pigs
Pass Name ( CIT )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
34 Три поросяти
Кирьянова Аня ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
Номінація 7 клас, від 5 до 18 років включно
1 Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Gaiciuk Daniela ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
2 З Різдвом Христовим!
Ponomaryova Darina ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
3 Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Revuzkaya Katya ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ёкубжонов Умар ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 З Різдвом Христовим всіх і кожного!
Бондаренко Гліб ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войчук Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гівак Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 З Різдвом Христовим!
Денисенко Анна ( 8А )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
9 листівка "З Різдвом Христовим"
Жиліна Анна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
10 З Різдвом Христовим!
Зайцев Кирило ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Захаренко Настя ( )
  Комп`ютерна графіка 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зозуля Антон ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
14 Різдвяна листівка
Корнійчук Єгор ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
15 листівка
Корнійчук Тетяна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кулініч Валерія ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляскович Ангелина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 З Різдвом Христовим!
Матвієнко Олексій ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
19 Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Музыченко Ева ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петелін Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 З Різдвом Христовим!
Подопригора Влад ( 7А )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
22 З Різдвом Христовим!
Рибак Таня ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
потапнев павел ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Листівка - привітання "З Різдвом Христовим"
Сирман Валерия ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
25 З Різдвом Христовим!
Стародуб Іван ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасенко Ольга ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарасюк Нікіта ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя ( )
  Комп`ютерна графіка 
29 Листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Ткаченко Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
30 листівка-привітання "З Різдвом Христовим"
Франк Ліна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 Ніч на Різдво
Цыбулькин Кирилл ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чебаков Андрій ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
Номінація 7 клас, поза віковими категоріями
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Орлик Диана ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
Номінація 8 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Shpak Andrew ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Авер`янова Алла ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Галака Ольга ( )
  Комп`ютерна графіка 
5 До 70-річчя визволення Києва
Голуб Ольга ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ейвазова Таня ( )
  Комп`ютерна графіка 
7 Макет поштової марки "До 70-річчя киева "
Йіргу Габріел ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коломіець Микола ( )
  Комп`ютерна графіка 
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Комісарчук Юлія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
11 Макет поштової марки " До 70-річчя визволення Києва"
Косович Марія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кірик Діана ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Луценко Иван ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малекі Ілля ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
15 70-ти річчя визволення Києва
Марченко Олександра ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Михайловська Ольга ( 9А )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Новицька Анастасія ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
18 макет марки "Визволення Києва"
Пересунько Настя ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полещук Михайло ( )
  Комп`ютерна графіка 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полєтаєв Марк ( )
  Комп`ютерна графіка 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Потапов Владислав ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокоп`єв Роман ( )
  Комп`ютерна графіка 
23 макет поштової марки " До 70-річчя визволення Києва"
Пінчук Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
24 Поштова марка
Разумовская Дария ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романов Дмитрий ( )
  Комп`ютерна графіка 
26 Поштова марка
Сапожникова Мария ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сизов danya2004 ( )
  Комп`ютерна графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стрілець Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 марка до 70-річчя визволення Києву.
Чарковский Владислав ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
30 Макет поштової марки
Шаламберідзе Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шаленко Віка ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
Номінація 8 клас, поза віковими категоріями
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфілова Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
33 Поштова марка
Артур Бешун ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
Номінація 9 клас, від 5 до 18 років включно
1 Тарас Шевченко "Вибране"
Buinytski Tania ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
2 Вибрані твори Т. Шевченка
Ignatov Roman ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
3 Вибрані твори Т. Шевченка
Іванюк Олексій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро ( 8В )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка ( 8В )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вербовская Валерія ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Згурська Поліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
8 Вибрані твори Тараса Шевченка
Зінченко Тетяна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
9 Тарас Григорович Шевченко
Калатур Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Калініна Олена ( Гімназія "Ерудит" )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
11 Макет до обкладинки "Вибрані твори Тараса Шевченка"
Караван Катерина ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна графіка 
13 Вибрані твори Тараса Шевченка
Корень Віталій ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
14 Вибрані твори
Логвин Кирило ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
15 Вибрані твори Т.Шевченка
Магдич Павло ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мелько Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Меняліна Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
18 Т.Г. Шевченко Вибрані твори
Мукомела Ярослава ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
19 Вибрані твори Т.Шевченка
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
20 Твори Шевченка
Панченко Анастасія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Печериця Віктор ( )
  Комп`ютерна графіка 
22 Твори Шевченка
Полякова Саша ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокопенко Оксана ( )
  Комп`ютерна графіка 
24 Вибранi твори
Риженко Анна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
25 Макет обкладинки до «Вибрані твори Т. Шевченка»
Розмаїтий Дмитро ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонович Света ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стельмащук Богдан ( Гімназія біотехнологій №177 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
28 макет обкладинки до "Вибрані твори Т. Шевченка"
Стрешенець Вікторія ( Гімназія "Ерудит" )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Табунов Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Трилисская Анастасия ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
31 Дніпр широкий
Урсул Владислав ( CIT )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
32 Макет обкладинки до «Вибрані твори Т. Шевченка»
Фесенко Ольга ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Халатян Діана ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
34 Вибрані твори Т. Шевченка
Цілик Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфілова Аліна ( )
  Комп`ютерна графіка 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шапиро Елизавета ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10-11 клас, від 5 до 18 років включно
1 Спорт це життя
Buinytski Vlad ( Mobil-173 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
2 За здоровий спосіб життя
Nahorna Natasha ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфетова Катя ( )
  Комп`ютерна графіка 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Олена ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
5 «За здоровий спосіб життя»
Анастасія Лизогубенко ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
6 Ёлка
Бабенко Валерій ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабіч Марія ( )
  Комп`ютерна графіка 
8 макет плакату "За здоровий спосіб життя"
Балло Романа ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
9 Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Бондаренко Ігор ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бритов Юра ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
11 За здоровий спосіб життя
Білоконь Ярослав ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
12 Я за здоровий спосіб життя
Вдовіко Максим ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вернигоров Глеб ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
14 макет плакату "Врятуй життя"
Врублевська Анна ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
15 За здоровий спосіб життя
Вєршинін Денис ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
16 Зроби свій вибір ...
Гарбуз Аня ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
17 За здоровий спосіб життя
Голуб Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
18 Підлітки за здоровий спосіб життя
Грищенко Катерина ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
19 За здоровий спосіб життя!
Дашко Андрій ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
20 В здоровому тілі - здоровий дух
Дворник Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
21 За здоровий спосіб життя
Демидов Михаил ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
22 Захисти себе сам!
Добровольський Владислав ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
23 ТИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ?
Дубініна Маргарита ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
24 Плакат
Заруцька Вероніка ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
25 Плакат
Зеленкова Олександра ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Зубар Ілля ( )
  Комп`ютерна графіка 
27 Зроби правильний вибір
Каленіченко Юлія ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
28 За здоровий спосіб життя!
Квасова Яна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
29 Плакат "За здоровий спосіб життя"
Клименко Ганна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Климчук Клим ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кобець Микита ( )
  Комп`ютерна графіка 
32 Скажіть "Ні!" палінню!
Ковецький Михайло ( CIT )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Козинець Тетяна ( )
  Комп`ютерна графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колодяжна Анастасія ( )
  Комп`ютерна графіка 
35 Обирай, як тобі жити
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
36 За здоровий спосіб життя!
Космина Микола ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
37 Здоровий Спосіб Життя
Кравець Крістіна ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
38 За здоровий спосіб життя
Кравченко Влада ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Краснов Олександр ( )
  Комп`ютерна графіка 
40 Я за здоровий спосіб життя!
Литвиненко Анна ( 10Б )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
41 За здоровий спосіб життя
Лукашевич Аня ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
42 ЗСЖ
Лященко Марія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
43 За здоровий спосіб життя!
Макрідіна Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Малиця Катерина ( )
  Комп`ютерна графіка 
45 Микола Амосов
Мельник Ярослав ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мендик Микита ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
47 За здоровий спосіб життя
Мендрик Діана ( Mobil-173 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
48 Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Микитенко Єлизавета ( )
3 місце Комп`ютерна графіка  1
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Микитенко Олександра ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
50 Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Муха Гліб ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
51 За здоровий спосіб життя
Мухина Анастасия ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
52 Ми за здоровий спосіб життя!
Нго Май ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
53 Макет плакату «За здоровий спосіб життя»
Новікова Любов ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
54 Макет плакату : "За здоровий спосіб життя"
Носкова Женя ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
55 Живи спортом
Паливода Валерій ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
56 За здоровий спосіб життя
Погоржельський Олександр ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Подлесна Анастасия ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
58 Я за здоровий спосіб життя
Протченко Карина ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Свистунов Антон ( )
  Комп`ютерна графіка 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сенчило Яна ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сомов Ілля ( )
  Комп`ютерна графіка 
62 Це твій вибір!
Стеблик Ліза ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
63 НАЗВА ПРОЕКТУ
Теличко Софія ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
64 За здоровий спосіб життя!
Тимошенко Дарина ( Гімназія біотехнологій №177 )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
65 Плакат "За здоровий спосіб життя"
Хромець Богдан ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
66 ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Шаблієнко Дар`я ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
67 За здоровий спосіб життя
Шаповалова Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна графіка  3
68 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевчук Богдан ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
69 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Дмитро ( )
  Комп`ютерна графіка 
Номінація 10-11 клас, поза віковими категоріями
70 За здоровий спосіб життя
Анфілова Аліна ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1
71 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лісовець Аліна ( )
2 місце Комп`ютерна графіка  2
72 «За здоровий спосіб життя»
Семенова Олександра ( )
Активний учасник Комп`ютерна графіка  1

Відгук до Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка"
2013-12-14 Автор: 28

Склад журі олімпіади:

Крапко М.К. - голова фахового журі з інформатики,
Кисельова В.В. - голови фахового журі з образотворчого мистецтва,
Фролової Л.М. - вчитель інформатики ліцею №144,
Заводович О.Г. - вчитель інформатики сш №52,
Речич Н.В. - вчитель інформатики гімназії №178,
Суховієнко Л.Д. - методист науково-методичного центру управління освіти.

Із запитанням щодо результатів та апеляцій необхідно звертатися за телефоном 2440457 до Метенко Раїси Олександрівни.

 
ОБГОВОРЕННЯ:
2013-12-18 22:44 Діана Мендрик:
Який має бути формат?
2013-12-18 22:49 Діана Мендрик:
Який розмір малюнка?
2013-12-19 09:07 Богдан Шевчук:
чи можна використовувати Blender для цієї олімпіади?
2013-12-22 01:32 Олександр Громовий:
Щодо формату малюнку - малюнок необхідно обов`язково зберегти у форматі PNG або JPG, а також у рідному форматі графічного редактора, який ви використовуєте. Наприклад, якщо ви використовуєте GIMP, тоді на виході у вас повинно бути 2 файли - Малюнок.jpg та Малюнок.xcf. Після цього ви архівуєте обидва файли і отримуєте архів Малюнок.zip. По натисненню кнопки Прикріпити файл, ви одразу прикріпляєте два файли - Малюнок.jpg та Малюнок.zip. Якщо ви усе вірно зробили - тоді фотографія у шапці вашого проекта зміниться на ваш малюнок, а також прикріпиться архів.
2013-12-22 01:33 Олександр Громовий:
Щодо розміру малюнка - обмежень в завданні не ставиться. Тобто на розсуд учасника. Але необхідно пам`ятати, що розмір архіву з роботою не повинен перевищувати 15 Мбайт.
2013-12-22 01:35 Олександр Громовий:
Щодо Blender - на жаль на даний момент інформації немає. В документах на олімпіаду він не входить до списків допустимого ПЗ. Якщо нам не вдасться вчасно уточнити цей момент у організаторів, тоді потрібна підказка тих, хто вже брав участь на міських олімпіадах з графіки.
2013-12-22 10:02 Антон Свистунов:
Доброго дня! Де завдання?
2013-12-22 10:03 Владислав Чарковский:
GL HF
2013-12-22 10:05 Кирилл Цыбулькин:
а можна вставляти картинки
2013-12-22 10:07 Владислав Урсул:
Картинки вставлять нельзя(Интернетом пользоваться нельзя, тоже). Задание в твоем проекте
2013-12-22 10:07 Ярослава Мукомела:
GL HF
2013-12-22 10:50 Речич Наталія:
ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ BLENDERА. Використовувати, безумовно, МОЖНА! На жаль під час підготовки матеріалів для публікації на сайті вім був помилково не занесений до списку дозволених програмних продуктів. Єдине застереження, що рендерінг на малопотужних компютерах, які зазвичай розташовані в наших школах, займе надто багато часу!
2013-12-22 11:27 Владислав Урсул:
Какие размеры иллюстрации должны быть?
2013-12-22 11:49 Речич Наталія:
Владислав, тема Вашого класу - обкладинка книги, а не ілюстрація!
2013-12-22 11:55 Кирило Логвин:
як з gimp формата зробити jpg в можливостях програми цього немає?
2013-12-22 11:59 Речич Наталія:
є, для цього необхідно вибрати тип файлу у режимі зберегти
2013-12-22 12:00 Речич Наталія:
Кирило, Ваше питання свідчить, що Ви не зовсім впевнено працюєте з цією програмою
2013-12-22 12:01 Владислав Урсул:
Я знаю что моя тема это обложка для книги, но ведь для нее все равно должны быть какие-то размеры.
2013-12-22 12:05 Речич Наталія:
Если вы используете развернутую (с форзацем) - то альбомная ориентация А4, иначе - это может быть книжная ориентация и то же А4. Владислав, если разрешение будет слишком большим - у Вас будет огромный xcf-файл.
2013-12-22 12:19 Владислав Урсул:
Я делаю в blender-e. Спасибо, буду делать А4 с разрешением 1240*1754 .
2013-12-22 12:20 Дмитрий Черныш:
Прикріплювати теку чи файл, скажіть будь-ласка.
2013-12-22 12:22 Владислав Урсул:
Архів
2013-12-22 12:25 Дмитрий Черныш:
Я розумію, що архів, але чи теку з двома файлами, чи просто файл. jpeg-файл я завантажив
2013-12-22 12:32 Владислав Урсул:
2 файла. Сверху в твоем проекте написано.
2013-12-22 12:37 Анастасія Голуб:
"прикрепить файл" не активен.что делать?
2013-12-22 12:39 Павло Магдич:
Кнопка Прикріпити файл не працює. Що робити?
2013-12-22 12:48 Михайло Полещук:
чому Ви не відповідаєте?
2013-12-22 12:59 Владислав Урсул:
Який браузер?
2013-12-22 13:06 Речич Наталія:
Організатори нагадують, що сайт коректно працює в Google Chrome, спробуйте зберегти саме в цьому браузері
2013-12-22 13:06 Павло Магдич:
Mozilla
2013-12-22 13:07 Олександр Громовий:
Анастасіє, Павло та Михайло - якщо ви працюєте через браузер Chrome - усе гарантовано буде працювати. У Анастасії, як я бачу, вдалося прикріпити
2013-12-22 13:07 Павло Магдич:
а що зробити, якщо хром не встановлений?
2013-12-22 13:09 Олександр Громовий:
Якщо з якоїсь причини не вдається прикріпити файл, учасник повинен відправити до закінчення конкурсу архів з роботою на пошту info@it-arena.org . Вчасно надіслані роботи будуть прикріплені сьогодні до кінця дня.
2013-12-22 13:10 Олександр Громовий:
Але ще достатньо часу до кінця конкурсу, щоб встановити Хром. Можливість прикріпляти роботи буде відкрита до 14:00
2013-12-22 13:11 Павло Магдич:
мою роботу перешеле вчитель разом з іншими роботами одним файлом
2013-12-22 13:16 Олександр Громовий:
Так, добре. Який навчальний заклад?
2013-12-22 13:29 Павло Магдич:
Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
2013-12-22 13:31 Вероніка Заруцька:
А якщо у мене можна зберегти лише у форматі svg? у jpg не має можливості зберегти..
2013-12-22 13:34 Олександр Громовий:
Зробіть printscreen з екрану і збережіть через Paint у форматі .jpg або .png
2013-12-22 14:03 Олександр Громовий:
Вітаю усіх із закінченням конкурсу! До кінця дня будуть прикріплені роботи, які вчасно надійшли на пошту info@it-arena.org.
2013-12-23 21:28 Вероника Петрова:
У зв`язку з обставинами, що склалися, я не встигла подати заявку та відправити свою роботу. Чи можна зробити це після завершенння конкурсу?
2013-12-24 11:46 Олександр Громовий:
Вероніко, на жаль ні, термін подачі робіт закінчено.
2013-12-24 17:02 Олександр Громовий:
На IT-Арені в розділі Новини опубліковано розклад роботи Центру Інформаційних Технологій ЦДЮТ Солом`янського району на наступний семестр. Для бажаючих вже відкрито запис на заняття.