Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
Рівень змагання:
4
Термін проведения:
від 2013-12-20 14:30
до  2013-12-20 17:50
Вікова категорія:
Від 5 до 18

ІНСТРУКЦІЯ З ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ НА ПОРТАЛІ IT-АРЕНА

Допустиме програмне забезпечення:

1.  GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2.   Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на http://www.synfig.org/cms/
3.   Blender 2.59 — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
4. Windows Movie Maker
5. Microsoft Office PowerPoint

Критерії оцінювання:

1. Композиційне рішення (сюжет, ідея, цілісність композиції).
2. Колористичне рішення.
3. Плавність та гармонійність переходу кадрів
4. Перспектива
5. Техніка малюнку
6. Подання руху
7. Час
8. Володіння програмним засобом
9. Стиль
10. Розкриття теми

Вихідні матеріали до завдань будуть надані в момент початку змагання.

УВАГА! Учасниками цього конкурсу можуть бути лише учні навчальних закладів Солом'янського району м.Києва.

номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6-7 класи Анімація  
1
8-9 класи Анімація  
2
10-11 класи Анімація  


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6-7 класи, від 5 до 18 років включно
1 Їжачок
( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
2 Мандри їжачка
Denysenko Yana ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Gaiciuk Daniela ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Koropenko Darya ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
5 Мандри їжачка
Ponomaryova Darina ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
6 Пригоди їжачка
Revuzkaya Katya ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Yatsina Anastasia ( )
  Комп`ютерна анімація 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ёкубжонов Умар ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 ёжик и мама
Єршова Ліза ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Настя ( )
  Комп`ютерна анімація 
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іонова Ксенія ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 Їжак на пароплаві
Абдул Рахман Марйам ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
13 Мандри їжачка.
Аушева Анастасія ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
14 Мандри Їжачка
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
15 Мандри їжачка
Бойко Ілля ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бойко Даниил ( 5A )
  Комп`ютерна анімація 
17 Ежик - первооткрыватель закона всемирного тяготения
Большаков Андрей ( 8А )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Брухаль Влад ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
19 Мандри Їжачка
Бєшкарєв Гліб ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
20 загаткові пригоди їжачка
Витковский Данил ( Гімназія біотехнологій №177 )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Войнова Лена ( )
  Комп`ютерна анімація 
22 Пригоди їжачка
Войчук Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
23 Мандри їжачка
Денисенко Анна ( 8А )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
24 Мандри їжачка
Зайцев Кирило ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
25 Пригоди їжачка
Зайцев Павел ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Карасик Сарра ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кошкин Тема ( Спеціалізована школа №52 )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
30 Їжачок
Кулініч Валерія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лихачева Полина ( )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макуш Андрей ( 6А )
  Комп`ютерна анімація 
34 Їжачок
Мойсеєнко Лариса ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нагорний Євген ( 9А )
  Комп`ютерна анімація 
36 Мандри Їжачка
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
38 мандри їжачка
Олиферук Доминика ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
39 Мандри їжачка
Омельченко Олександр ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петелін Михайло ( )
  Комп`ютерна анімація 
41 Мандри Їжачка
Пилипчук Виктория ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
42 Мандри їжачка
Платонова Маргарита ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
43 МАНДРИ ЇЖАЧКА
Продиус Марьяна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
потапнев павел ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 Мандри їжачка
Сирман Валерия ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
46 мандри їжачка
Снігир Андрій ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
47 Пригоди їжачка
Тарасюк Нікіта ( Гімназія біотехнологій №177 )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
48 НАЗВА ПРОЕКТУ
Тарканiй Анастасiя ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
49 Мандри їжачка
Ткаченко Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
50 ЁЖИК И ГРИБЫ
Цыбулькин Кирилл ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чемерис Аліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
52 ЁЖИК
Черныш Дмитрий ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
53 Їжачок
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швец Настя ( 5A )
  Комп`ютерна анімація 
55 Їжак
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
56 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Софія ( )
  Комп`ютерна анімація 
57 Мандри їжачка
Шинбіна Віка ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
58 Мандри їжачка
Шоханова Евгения ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
Номінація 6-7 класи, поза віковими категоріями
59 Мандри Їжачка
( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
60 Мандри їжачка
Кирьянова Аня ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
Номінація 8-9 класи, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Fedotov Max ( CIT )
  Комп`ютерна анімація 
2 Полювання жабки
Ignatov Roman ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Shpak Andrew ( )
  Комп`ютерна анімація 
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єжель Лідія ( )
  Комп`ютерна анімація 
5 Полювання жабки
Іванюк Олексій ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Антонюк Антон ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро ( 8В )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
8 Полювання жабки
Бурда Іринка ( 8В )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Варлан Лев ( Гімназія біотехнологій №177 )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
10 Полювання жабки
Вдовін Владислав ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вінцик Дима ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гергель Ігор ( )
  Комп`ютерна анімація 
13 Полювання жабки
Гоменюк Максим ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Данчук Дмитро ( )
  Комп`ютерна анімація 
15 Полювання жабки
Дзюрич Максим ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
16 Полювання жабки
Ейвазова Таня ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
17 Полювання жаби
Жаховський Данило ( )
  Комп`ютерна анімація 
18 Полювання жабки
Загребельна Елизавета ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Згурська Поліна ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ивершенко Артем ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
21 Жаба
Калатур Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кирило Кохан ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
23 полювання жабки
Коломіець Микола ( )
  Комп`ютерна анімація 
24 Полювання жабки
Комарова Карина ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
  Комп`ютерна анімація 
26 Полювання жабки
Косович Марія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюк Анна ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
28 Полювання жаби
Кочерженко Анна ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Луценко Иван ( )
  Комп`ютерна анімація 
30 Полювання жабки
Малекі Ілля ( )
  Комп`ютерна анімація 
31 Crazy Frog
Мартынюк Артём ( 11А )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
32 Полювання жабки
Михайловська Ольга ( 9А )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
33 Охота жаб
Мукомела Ярослава ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
34 Полювання жабки
Мєдвєдєва Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніколаєв Андрій ( )
  Комп`ютерна анімація 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис ( )
  Комп`ютерна анімація 
37 Полювання жабки
Полещук Михайло ( )
  Комп`ютерна анімація 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Полєтаєв Марк ( )
  Комп`ютерна анімація 
39 Полювання жабки
Прокопенко Оксана ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пустовіт Іван ( )
  Комп`ютерна анімація 
41 "Полювання жабки"
Пінчук Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Разумовская Дария ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
43 Полювання жаб
Риженко Анна ( )
  Комп`ютерна анімація 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Романенко Iван ( )
  Комп`ютерна анімація 
45 Полювання жабки
Романов Дмитрий ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
кривко микита ( )
  Комп`ютерна анімація 
47 Полювання жабки
Сапожникова Мария ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
48 Полювання жаби
Сизов danya2004 ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Симонович Света ( )
  Комп`ютерна анімація 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стельмащук Богдан ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
51 НАЗВА ПРОЕКТУ
Трилисская Анастасия ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
52 Анімація Урсула
Урсул Владислав ( CIT )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
53 Пригоди їжачка
Фартушна Тоня ( Гімназія біотехнологій №177 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
54 НАЗВА ПРОЕКТУ
Федуров Данил ( )
  Комп`ютерна анімація 
55 НАЗВА ПРОЕКТУ
Халета Мария ( )
  Комп`ютерна анімація 
56 Невдале полювання жабки
Чарковский Владислав ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
57 НАЗВА ПРОЕКТУ
Четвериков Егор ( )
  Комп`ютерна анімація 
58 Полювання жабки
Шаламберідзе Марія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
Номінація 8-9 класи, поза віковими категоріями
59 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфілова Аліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
60 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шапиро Елизавета ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
61 НАЗВА ПРОЕКТУ
Яремчук Максим ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 10-11 класи, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Єфетова Катя ( )
  Комп`ютерна анімація 
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванова Олена ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
3 Пригоди котика та собачки
Адамович Олексій ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Альохіна Анастасія ( 10Б )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
5 Анімація «Пригоди котика та собачки»
Анастасія Лизогубенко ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
6 Котик та собачка
Бабіч Марія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
7 Пригоди котика та собачки
Балло Романа ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
8 Боль
Безсмертний Роман ( CIT )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
9 Анімація «Пригоди котика та собачки»
Бондаренко Ігор ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Брайчук Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бритов Юра ( )
  Комп`ютерна анімація 
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
Вернер Анна ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
13 Пригоди котика та собачки
Вернигоров Глеб ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Галета Павло ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гресько Вита ( )
  Комп`ютерна анімація 
16 Котик та собачка
Грінкевич Сергій ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворник Вікторія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
18 Пригоди котика та собачки
Дегтяр Дмитро ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Демидов Михайло ( )
  Комп`ютерна анімація 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дзерик Vova02 ( Гімназія біотехнологій №177 )
  Комп`ютерна анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудченко Лена ( )
  Комп`ютерна анімація 
22 Котик і собачка
Зеленкова Олександра ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
23 АНІМАЦІЯ «ПРИГОДИ КОТИКА ТА СОБАЧКИ»
Зубар Ілля ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
24 Пригоди Котика та Собачки
Клименко Ганна ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Климчук Клим ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
26 Як собака та кішка стали друзями
Ковецький Михайло ( CIT )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колодяжна Анастасія ( )
  Комп`ютерна анімація 
28 Доигрался)
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
29 Пригоди Котика і Собачки
Кравець Крістіна ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
30 Пригода котика і собачки
Кравченко Влада ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
31 Пригоди котика та собачки
Литвиненко Анна ( 10Б )
  Комп`ютерна анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лященко Марія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макрідіна Анастасія ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
34 приключения собаки и кота
Малиця Катерина ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
35 Пригоди котика та собачки
Муха Гліб ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Погоржельський Олександр ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ремезовський Тарас ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
38 Пригоди котика та собачки
Рухлядко Михайло ( )
3 місце Комп`ютерна анімація  1
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сангінов Амір ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сліпченко Владислав ( )
  Комп`ютерна анімація 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Співак Тарас ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
Теличко Софія ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Урсул Владислав ( CIT )
  Комп`ютерна анімація 
44 Пригоди котика та собачки
Шаблієнко Дар`я ( )
1 місце Комп`ютерна анімація  3
45 «Пригоди котика та собачки» Завдання:
Шевчук Богдан ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
46 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ярошенко Дмитро ( )
  Комп`ютерна анімація 
Номінація 10-11 класи, поза віковими категоріями
47 НАЗВА ПРОЕКТУ
Анфілова Аліна ( )
  Комп`ютерна анімація 
48 Пригоди котика та собачки
Князев Андрей ( )
Активний учасник Комп`ютерна анімація  1
49 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прокопенко Настя ( )
  Комп`ютерна анімація 
50 НАЗВА ПРОЕКТУ
Риннка Олександр ( )
  Комп`ютерна анімація 
51 Анімація «Пригоди котика та собачки»
Семенова Олександра ( )
2 місце Комп`ютерна анімація  2

Відгук до Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація"
2013-12-06 Автор: 28

Склад журі олімпіади:

Крапко М.К. - голова фахового журі з інформатики,
Кисельова В.В. - голови фахового журі з образотворчого мистецтва,
Фролової Л.М. - вчитель інформатики ліцею №144,
Заводович О.Г. - вчитель інформатики сш №52,
Речич Н.В. - вчитель інформатики гімназії №178,
Суховієнко Л.Д. - методист науково-методичного центру управління освіти.

Із запитанням щодо результатів та апеляцій необхідно звертатися за телефоном 2440457 до Метенко Раїси Олександрівни.

 
ОБГОВОРЕННЯ:
2013-12-16 11:09 Iван Романенко:
bugaga
2013-12-18 15:34 Владислав Чарковский:
GL HV
2013-12-18 15:34 Владислав Чарковский:
Good Luck,Have Fun.
2013-12-20 12:04 Кирилл Цыбулькин:
можно ли пользоваться блендером 2.69 ?
2013-12-20 12:20 Богдан Стельмащук:
GGBB
2013-12-20 13:55 Олександр Громовий:
Кирило, перевірка буде вестися у тій версії блендера, яка вказана в описові конкурсу. Відповідно, якщо ти зробиш в .69, твій проект потенційно може не відкритися в .59 Тому краще робити у вказаній версії або зберігати у режимі сумісності.
2013-12-20 14:32 Данило Жаховський:
А де прикріплені файли?
2013-12-20 14:32 Микола Коломіець:
а де вихідні файли?
2013-12-20 14:32 Владислав Вдовін:
можноли vektorian giotto
2013-12-20 14:32 Олександр Громовий:
У цьому конкурсі вихідних файлів немає, є лише тема анімації.
2013-12-20 14:32 Михайло Полещук:
А будуть пикріплені файли?
2013-12-20 14:34 Антон Антонюк:
можноли vektorian giotto
2013-12-20 14:34 Олександр Громовий:
Михайле - прикріплених файлів для цього конкурсу немає. Ви повинні будете в кінці конкурсу прикріпити архів зі своєю роботою.
2013-12-20 14:36 Елизавета Загребельна:
олімпіада почалась
2013-12-20 14:40 Владислав Урсул:
vektorian giotto на городе разрешена. Подключаюсь к вопросу о использовании данной программы
2013-12-20 14:44 Олександр Громовий:
Так як законтактувати з відповідальними особами по цьому питанню оперативно не вдалося, а на городі ця програма дозволена, тому вважаю, що програму vektorian giotto можна використовувати.
2013-12-20 14:49 Олександр Громовий:
Вдалося отримати відповідь від організаторів - програму vektorian giotto використовувати можна, але не рекомендується. Підстава - на минулих міських завданнях роботи зроблені в vektorian giotto чомусь усі некоректно відкривалися і жодна з робіт не зайняла призового місця.
2013-12-20 15:11 Данило Жаховський:
Скажіть,а можна використати зоображеня жаби з інтернету? В мене з малюванням дуже погано..
2013-12-20 15:12 Данило Жаховський:
Не виходить намалювати зовсім.
2013-12-20 15:14 Микола Коломіець:
а як малювать в 2д та добавляти в 3д блендер
2013-12-20 15:23 Олександр Громовий:
Данило - за умовами олімпіади, під час конкурсу заборонено доступ в Інтернет(окрім порталу IT-Арена). Тому нічого з Інтернету брати не можна.
2013-12-20 15:24 Олександр Громовий:
Миколо - приходь на заняття по Блендеру, тобі покажуть різні техніки текстурування 3D-об`єктів.
2013-12-20 15:28 Данило Жаховський:
Добре його не цікавлять ці заняття,мені цікаво! Тому коли? Як? Що?
2013-12-20 15:32 Олександр Громовий:
Зараз ми підготуємо статтю з розкладом роботи "Центру Інформаційних Технологій" (ЦДЮТ Солом`янського району) на наступні півроку і опублікуємо на IT-Арені. Якщо коротко - заняття розпочнуться з 15 січня. Група по 3D буде вестися у пн.-ср.-птн. з 16:00 або з 17:00.
2013-12-20 15:38 Олександр Громовий:
Повідомляю, що не зважаючи на завершення конкурсу о 17:30, можливість завантажити роботи збережеться до 18:00.
2013-12-20 16:31 Владислав Чарковский:
Это нормально,что архив уже минут 5 грузится?
2013-12-20 16:33 Олександр Громовий:
В залежності від розміру. За умовами конкурсу архів не повинен бути більшим, ніж 15Мбайт
2013-12-20 16:40 Владислав Чарковский:
5,50 Мбайт,а грузит долго.
2013-12-20 16:40 Владислав Чарковский:
и,да,как сменить название проекта?
2013-12-20 16:44 Олександр Громовий:
Щоб змінити назву - потрібно мишкою натиснути на поле з назвою - автоматично з`явиться поле для редагування. Коректна робота на Арені гарантується лише з браузером Chrome.
2013-12-20 16:48 Владислав Чарковский:
вообще,у меня зависла страница типо ,,с отправкой,, ,а в моем поле не указались мои изменения.можите сказать:оно пришло,или как?
2013-12-20 16:49 Олександр Громовий:
Владиславе, сторінка вашого проекту - це http://it-arena.org/Проект/3199/НАЗВА-ПРОЕКТУ
2013-12-20 16:50 Владислав Чарковский:
это я уже понял,спасибо,но оно пришло,или нет?
2013-12-20 16:51 Олександр Громовий:
Вже все нормально.
2013-12-20 16:52 Владислав Чарковский:
зрозуміло-зрозуміло.нормально так нормально.дякую.слава Україні
2013-12-20 17:24 Иван Луценко:
продовжіть прийом робіт до 17:50,будь ласка
2013-12-20 17:25 Кирилл Цыбулькин:
можете будь ласка дати ще 10 хвилин
2013-12-20 17:36 Олександр Громовий:
Завантажувати роботи можна буде до 18:00
2013-12-20 17:39 Олександр Громовий:
Якщо у когось будуть проблеми із завантаженням робіт на сайт - відправляйте будь-ласка роботи до 18:00 на пошту info@it-arena.org з указівкою причини.
2013-12-20 17:45 Владислав Чарковский:
усе,кінець,GG.Good Game.
2013-12-20 18:09 Михайло Ковецький:
А чому не існує поділу олімпіади на 2Д та 3Д графіку? Це ж різні сфери анімації та об`єм роботи також відрізняється. Використовуються кардинально різні техніки виконання. Отже неможливо оцінити здібності виконавця як слід.
2013-12-20 18:11 Сергій Грінкевич:
Відправив файл на пошту
2013-12-20 18:35 Иван Луценко:
Не успел(
2013-12-20 19:17 Валерия Сирман:
а где можно посмотреть работы участников?
2013-12-20 20:42 Олександр Громовий:
Вітаю усіх із завершенням конкурсу! А тепер по порядку: Михайле - повністю підтримую, поділ на 2D та 3D необхідний. Але зараз ми проводимо експеримент щодо проведення стандартних освітніх олімпіад на IT-Арені. В положеннях офіційної державної олімпіади поділу на 2D та 3D немає, тому на сьогодні маємо те що маємо.
2013-12-20 20:43 Олександр Громовий:
Усі роботи, які вчасно надійшли на пошту ми сьогодні прикріпимо ( але лише до тих учасників, які підтвердили участь у конкурсі ).
2013-12-20 20:44 Олександр Громовий:
Валеріє - заходьте у проекти будь-яких учасників, завантажуйте їхні роботи та переглядайте!
2013-12-20 23:17 Олександр Громовий:
Усі роботи, які були надіслані поштою вчасно, завантажені. Дивіться повний список робіт. Успіхів!
2013-12-22 02:49 Олександр Громовий:
На IT-Арені в розділі Новини опублікована стаття про розклад роботи Центру Інформаційних Технологій ЦДЮТ Солом`янського району на наступний семестр. Для бажаючих вже відкритий запис на заняття.