Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2013-11-21 14:00
до  2013-11-21 18:00
Вікова категорія:
Від 5 до 21
Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «комп’ютерна анімація»:
1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. FlashDevelop — безкоштовний аналог Adobe Flash CS4 на
http://www.flashdevelop.org
4. Gnash — безкоштовний аналог Macromedia Flash на
http://www.gnu.org/software/gnash
5. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на
http://www.synfig.org/cms/
6. Blender 2.59 — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6-7 клас    
1
8-9 клас    
2
10-11 клас    


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6-7 клас, від 5 до 18 років включно
1 Рукавичка 6Б №52
Ніконенко Денис ( )
27.00 27 1 місце 2D - анімація  3
2 Рукавичка
Нагорний Євген ( 9А )
26.00 26 2 місце 2D - анімація  2
3 "Рукавичка"
Денисенко Анна ( 8А )
25.00 25 2 місце 2D - анімація  2
4 Анімація до казки "Рукавичка"
Зайцев Кирило ( )
24.00 24 2 місце 2D - анімація  2
5 Проект Нікіти
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
23.00 23 2 місце 2D - анімація  2
6 РУКАВИЧКА 6В
Абдул Рахман Марйам ( )
23.00 23 2 місце 2D - анімація  2
7 "РУКАВИЧКА"
Nikitin Nikita ( Спеціалізована школа №52 )
21.00 21 3 місце 2D - анімація  1
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бородавко Віталій ( )
20.00 20 3 місце 2D - анімація  1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюченко Павло ( )
18.00 18 3 місце 2D - анімація  1
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
вадіс даниил ( 9А )
17.00 17 3 місце 2D - анімація  1
11 Рукавичка
Рибак Таня ( )
15.00 15 3 місце 2D - анімація  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
( )
  2D - анімація 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
ivanova nika ( )
  2D - анімація 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
krasavin sasha ( )
  2D - анімація 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванов Андрій ( 8В )
  2D - анімація 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Альохіна Анастасія ( 10Б )
  2D - анімація 
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бабінін Дмитро ( 8В )
  2D - анімація 
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Березовській Влад ( )
  2D - анімація 
19 НАЗВА ПРОЕКТУ
Большаков Андрей ( 8А )
  2D - анімація 
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бондаренко Сергій ( CIT )
  2D - анімація 
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка ( 8В )
  2D - анімація 
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гарасюта Андрей ( )
  2D - анімація 
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Денисенко Яна ( )
  2D - анімація 
24 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дученко Елизавета ( )
  2D - анімація 
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ейвазова Таня ( )
  2D - анімація 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Загородний Богдан ( )
  2D - анімація 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Кошкин Тема ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макуш Андрей ( 6А )
  2D - анімація 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матющенко Валерия ( 8А )
  2D - анімація 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саух Денис ( )
  2D - анімація 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Стародуб Іван ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Суміна Маргарита ( )
  2D - анімація 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чемерис Аліна ( )
  2D - анімація 
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Черныш Дмитрий ( )
  2D - анімація 
37 Проект Даніїла
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
38 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швец Настя ( 5A )
  2D - анімація 
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
ставнічук женя ( )
  2D - анімація 
Номінація 6-7 клас, поза віковими категоріями
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гапон Маша ( )
  2D - анімація 
Номінація 8-9 клас, від 5 до 18 років включно
1 Повітряні перегони
Бурда Іринка ( 8В )
30.00 30 1 місце 2D - анімація  3
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ейвазова Таня ( )
24.00 24 1 місце 2D - анімація  3
3 ПОВІТРЯНІ ПЕРЕГОНИ
Дзюрич Максим ( )
24.00 24 1 місце 2D - анімація  3
4 повітряні перегони
Бабінін Дмитро ( 8В )
24.00 24 1 місце 2D - анімація  3
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Іванов Андрій ( 8В )
  2D - анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис ( )
  2D - анімація 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
Номінація 10-11 клас, від 5 до 18 років включно
1 Створення всесвіту
Литвиненко Анна ( 10Б )
28.00 28 1 місце 2D - анімація  3
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дворник Вікторія ( )
28.00 28 2 місце 2D - анімація  2
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коренко Дима ( Спеціалізована школа №52 )
25.00 25 2 місце 2D - анімація  2
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Адамович Олексій ( Спеціалізована школа №52 )
  2D - анімація 
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ніконенко Денис ( )
  2D - анімація 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Трегубов Олександр ( 10Б )
  2D - анімація 

Відгук до Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація
2013-11-11 Автор: 28
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2013-11-21 16:54 Дмитро Бабінін:
я сподіваюсь усе вірно
2013-11-23 20:20 Nikita Nikitin:
я теж
2013-11-30 09:56 Нікіта Нечитайло:
А чому не надіслали бали,чи ще нема результатів?
2013-12-02 20:47 Олександр Громовий:
Ось тепер нарахували
2013-12-02 20:47 Олександр Громовий:
Оцінювання робіт велося викладачами спеціалізованої школи №52. Їх правилами передбачено, що кожна робота може зайняти одне з 3-ьох місць (перше, друге, або третє) в залежності від кількості набраних балів. Відповідно, так як переможцями є усі, портал IT-Арена встановив к-сть IT-балів за 1-е місце 3 IT-бали, 2-е місце 2 IT-бали та 3-є місце - 1 IT-бал.