Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
Рівень змагання:
2
Термін проведения:
від 2013-11-20 14:00
до  2013-11-20 18:00
Вікова категорія:
Від 5 до 21
Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «комп’ютерна графіка»:
1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на  http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint 
5. Microsoft Paint.Net 
номінації
5-18 Номінація Тема робіт Вимоги Подача робіт
0
6 клас    
1
7 клас    
2
8 клас    
3
9 клас    
4
10-11 клас    


роботи
Робота 1 етап Статус Технологія IT-бали
Номінація 6 клас, від 5 до 18 років включно
1 Проект Чепчак Віки
Чепчак Вика ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
2 Проект Вікторії Бондаренко
Бондаренко Вікторія ( Спеціалізована школа №52 )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
3 Лускунчик
Шевченко Даша ( Спеціалізована школа №52 )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
4 Неудачный рисунок(Щелкунчик)
Черныш Дмитрий ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
5 Лускунчик ( Илюстрація)
Кошкин Тема ( Спеціалізована школа №52 )
29.00 29 1 місце 2D графіка  3
6 Проект Марії
Барабуха Марія ( Спеціалізована школа №52 )
29.00 29 1 місце 2D графіка  3
7 Щелкунчик
Нагорний Євген ( 9А )
28.00 28 1 місце 2D графіка  3
8 Проект Нечитайла
Нечитайло Нікіта ( Спеціалізована школа №52 )
28.00 28 1 місце 2D графіка  3
9 Лускунчик
Ніконенко Денис ( )
27.00 27 1 місце 2D графіка  3
10 Лускунчик
Загородний Богдан ( )
26.00 26 2 місце 2D графіка  2
11 Лускунчик у вікна
Большаков Андрей ( 8А )
26.00 26 2 місце 2D графіка  2
12 Проект Ляшенка
Ляшенко Денис ( Спеціалізована школа №52 )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
13 Лускунчик
( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
згалат-лозинська наталія ( )
24.00 24 2 місце 2D графіка  2
15 Лускунчик
Сендецкий Костя ( )
24.00 24 2 місце 2D графіка  2
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Коваль Максим ( )
23.00 23 3 місце 2D графіка  1
17 НАЗВА ПРОЕКТУ
Hvastunov Nikita ( )
22.00 22 3 місце 2D графіка  1
18 НАЗВА ПРОЕКТУ
Sleptsov Misha ( CIT )
21.00 21 3 місце 2D графіка  1
19 Лускунчик
Nikitin Nikita ( Спеціалізована школа №52 )
21.00 21 3 місце 2D графіка  1
20 НАЗВА ПРОЕКТУ
Прыходько Егор ( )
20.00 20 3 місце 2D графіка  1
21 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ремез Сергій ( )
19.00 19 3 місце 2D графіка  1
22 НАЗВА ПРОЕКТУ
Андрух Кирилл ( )
19.00 19 3 місце 2D графіка  1
23 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ситніков Дмитро ( )
18.00 18 3 місце 2D графіка  1
24 Проект Вадіса
вадіс даниил ( 9А )
9.00 9 3 місце 2D графіка  1
25 НАЗВА ПРОЕКТУ
Макуш Андрей ( 6А )
  2D графіка 
26 НАЗВА ПРОЕКТУ
Рябко Іван ( )
  2D графіка 
27 НАЗВА ПРОЕКТУ
Саух Денис ( )
  2D графіка 
28 НАЗВА ПРОЕКТУ
Суміна Маргарита ( )
  2D графіка 
29 НАЗВА ПРОЕКТУ
Сімонова Марія ( )
  2D графіка 
30 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чилочи Даниил ( Спеціалізована школа №52 )
  2D графіка 
31 НАЗВА ПРОЕКТУ
Швец Настя ( 5A )
  2D графіка 
32 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шевченко Данила ( )
  2D графіка 
33 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шеремет Анна ( )
  2D графіка 
34 НАЗВА ПРОЕКТУ
Юрченко Діана ( )
  2D графіка 
35 НАЗВА ПРОЕКТУ
ставнічук женя ( )
  2D графіка 
Номінація 6 клас, поза віковими категоріями
36 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бевза Григорій ( )
24.00 24 2 місце 2D графіка  2
37 НАЗВА ПРОЕКТУ
Волковецкий ваня ( )
23.00 23 3 місце 2D графіка  1
38 Проект Семена
Семенюк Семен ( )
23.00 23 3 місце 2D графіка  1
39 НАЗВА ПРОЕКТУ
Литвиненко Нікіта ( )
23.00 23 3 місце 2D графіка  1
40 НАЗВА ПРОЕКТУ
Dudko Vitya ( )
  2D графіка 
41 НАЗВА ПРОЕКТУ
Алешин Алешка ( )
  2D графіка 
42 НАЗВА ПРОЕКТУ
набегин дима ( )
  2D графіка 
43 НАЗВА ПРОЕКТУ
Устенко Даніїл ( )
  2D графіка 
44 НАЗВА ПРОЕКТУ
Шефталович Аліна ( )
  2D графіка 
Номінація 7 клас, від 5 до 18 років включно
1 7_Рибак_Тетяна
Рибак Таня ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Чемерис Аліна ( )
28.00 28 1 місце 2D графіка  3
3 Денисенко 7-А
Денисенко Анна ( 8А )
28.00 28 1 місце 2D графіка  3
4 Проект Стародуба
Стародуб Іван ( Спеціалізована школа №52 )
28.00 28 1 місце 2D графіка  3
5 Листівка-привітання
Кадацька Олександра ( Спеціалізована школа №52 )
26.00 26 2 місце 2D графіка  2
6 З Різдвом Христовим!
Зайцев Кирило ( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Колосюк Назарій ( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Нерушева Лера ( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
9 otkritka
Подопригора Влад ( 7А )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Денисенко Яна ( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
11 НАЗВА ПРОЕКТУ
Костюченко Павло ( )
23.00 23 3 місце 2D графіка  1
12 НАЗВА ПРОЕКТУ
krasavin sasha ( )
  2D графіка 
13 НАЗВА ПРОЕКТУ
Буняк Денис ( )
  2D графіка 
14 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пилипчук Виктория ( Спеціалізована школа №52 )
  2D графіка 
15 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соловйов Денис ( )
  2D графіка 
16 НАЗВА ПРОЕКТУ
Соловянчик Олександр ( )
  2D графіка 
Номінація 8 клас, від 5 до 18 років включно
1 НАЗВА ПРОЕКТУ
Петрова Вероника ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
2 НАЗВА ПРОЕКТУ
Мироненко Лера ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
3 НАЗВА ПРОЕКТУ
Давиденко Олександра ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Ейвазова Таня ( )
26.00 26 2 місце 2D графіка  2
5 НАЗВА ПРОЕКТУ
веденська анна ( Спеціалізована школа №52 )
  2D графіка 
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурлака Марина ( )
  2D графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дацюк Влада ( )
  2D графіка 
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Лобова Варя ( )
  2D графіка 
Номінація 9 клас, від 5 до 18 років включно
1 Обкладинка до" Повість минулих літ"
Михайловська Ольга ( 9А )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
2 "Повість минулих літ"
Оболонська Єлизавета ( Спеціалізована школа №52 )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
3 Обкладинка
Пількевич Олексій ( )
29.00 29 Активний учасник 2D графіка  1
4 НАЗВА ПРОЕКТУ
Бурда Іринка ( 8В )
27.00 27 2 місце 2D графіка  2
5 повість минулих літ
Бабінін Дмитро ( 8В )
23.00 23 3 місце 2D графіка  1
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Матющенко Валерия ( 8А )
  2D графіка 
7 НАЗВА ПРОЕКТУ
Щербакова Ксения ( Спеціалізована школа №52 )
  2D графіка 
Номінація 9 клас, поза віковими категоріями
8 НАЗВА ПРОЕКТУ
Пчелинцев Никита ( )
  2D графіка 
Номінація 10-11 клас, від 5 до 18 років включно
1 Вода-це життя
Литвиненко Анна ( 10Б )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
2 вода - це життя!
Кузьменко Марія ( Школа 163 )
30.00 30 Активний учасник 2D графіка  1
3 Вода-Це життя
Бондаренко Ігор ( )
30.00 30 1 місце 2D графіка  3
4 Вода- наше все !
Гарбуз Аня ( )
28.00 28 2 місце 2D графіка  2
5 Вода - це життя
Дворник Вікторія ( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
6 НАЗВА ПРОЕКТУ
Гресько Вита ( )
25.00 25 2 місце 2D графіка  2
7 Вода - це життя
Демидов Михайло ( )
24.00 24 3 місце 2D графіка  1
8 Вода-головне
Квасова Яна ( )
21.00 21 3 місце 2D графіка  1
9 НАЗВА ПРОЕКТУ
Альохіна Анастасія ( 10Б )
  2D графіка 
10 НАЗВА ПРОЕКТУ
Дудченко Олена ( )
  2D графіка 

Відгук до Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка
2013-11-11 Автор: 28
 
ОБГОВОРЕННЯ:
2013-11-18 19:14 Max Fedotov:
А можно использовать SAI PaintTool?
2013-11-19 18:13 Олександр Громовий:
Ні, такого засобу в списку допустимого програмного забезпечення немає.
2013-11-20 14:01 Олексій Пількевич:
Що завантажувати в проект? Тільки .jpg?
2013-11-20 14:26 Олександр Громовий:
.jpg у галерею + вихідний файл у додатки
2013-11-20 14:39 Олексій Пількевич:
Якщо Gimp, то .xcf ?
2013-11-20 15:35 Олександр Громовий:
так
2013-11-20 16:16 Ігор Бондаренко:
я не розумію як завантажити?
2013-11-20 17:49 Дмитро Бабінін:
прошу подивитися чи вірно я завантажив
2013-11-20 18:15 Олександр Громовий:
Дмитро Бабінін - ви завантажили вихідний файл Gimp. Також додатково потрібно зберегти його у форматі .jpg та завантажити у фотогалерею. У фотогалерею ви вже додали одне пусте зображення, в яке можна завантажувати файли з розширенням .jpg або .png. Якщо усе зробите вірно - у фотогалереї з`явиться маленька копія вашого малюнку.
2013-11-20 18:16 Олександр Громовий:
Кирило Зайцев - ви зробили усе вірно.
2013-11-20 18:17 Олександр Громовий:
Ігор Бондаренко - читайте уважно Інструкції по прикріпленню роботи (зверху на цій сторінці у завданні). Якщо щось буде незрозумілим - пишіть, що не виходить.
2013-11-20 18:21 Сергій Ремез:
А у якому форматі мені його зберігати?
2013-11-20 18:28 Іван Стародуб:
прошу подивитися чи вірно я завантажив
2013-11-20 18:43 Дмитро Бабінін:
а тепер все вірно?
2013-11-20 18:55 Кирило Зайцев:
Олександре,у мене не виходить прікрипити вихідний файл (я випадково видалив першу варіацію).
2013-11-20 19:17 Олександра Кадацька:
Добрый день. Я обнаружила досадную ошибку в своей работе после прикрепления файла, могу ли я его заменить на такой же, но уже исправленный?
2013-11-20 19:32 Олександр Громовий:
Олександро - змагання вже скінчилося, тому ви не зможете це зробити. Надішліть на пошту, ми замінимо файл.
2013-11-20 19:33 Олександр Громовий:
Дмитре - у вас з роботою усе гаразд.
2013-11-20 19:38 Олександр Громовий:
Іване - у вас не була додана назва проекту, а також не був прикріплений вихідний файл. Якщо вихідним файл є у форматі jpg-тоді усе нормально. Але якщо вихідним файлом був проект на GIMP - тоді потрібно було прикріпити і його в додатки
2013-11-20 19:41 Олександра Кадацька:
Олександре Громовий, Дуже Вам дякую!
2013-11-20 21:45 Олексій Пількевич:
А потрібно було завантажувати зображення, що для колажу використовувалися?
2013-11-21 04:22 Олександр Громовий:
Ні, не потрібно.
2013-11-21 04:52 Олександр Громовий:
Усі роботи, які були надіслані на info@it-arena.org, автори яких зареєстровані на порталі, прикріплені.
2013-12-02 20:34 Олександр Громовий:
Оцінювання робіт велося викладачами спеціалізованої школи №52. Їх правилами передбачено, що кожна робота може зайняти одне з 3-ьох місць (перше, друге, або третє) в залежності від кількості набраних балів. Відповідно, так як переможцями є усі, портал IT-Арена встановив к-сть IT-балів за 1-е місце 3 IT-бали, 2-е місце 2 IT-бали та 3-є місце - 1 IT-бал.
2013-12-03 10:07 Олександр Громовий:
Роботи учасників, які не були учнями 52 спеціалізованої школи були оцінені разом з іншими учасниками, але не отримали призових місць. Їм був поставлений статус Активний учасник і нарахований 1 IT-бал.
2013-12-22 13:52 Вероника Петрова:
Во сколько кончаеться графика?