ЦПР Святошинського району м.Києва
Телефон:
405-73-49, 405-10-66
Країна:
Україна
Місто:
Київ
Адреса:
пр. Л. Курбаса, 7-г

Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва

Сьогодні ЦПР є одним із флагманів позашкільної освіти.

У його складі діє 8 відділів ( Естетичного виховання, Образотворчого мистецтва, Декоративно-прикладного мистецтва, Народних ремесел, Зразковий театр моди "Барвограй", Організаційно-масової роботи, Науково-технічної творчості, Психолого-методичного забезпечення навчально-виховного процесу).

 
ЦПР має свої традиції, наукові досягнення, успіхи на творчій ниві. Здобутки ЦПР є вагомими, сприяють створенню позитивного іміджу в місті, в Україні.
 
З 1995 року ЦПР очолює Савенко Наталія Іванівна, депутат Святошинської районної у м. Києві ради з 2006 до 2010 року.
У 2007 р. Наталія Іванівна була нагороджена медаллю "Софія Русова", а у 2009 році - Почесним знаком МІЖНАРОДНОГО АКАДЕМІЧНОГО РЕЙТИНГУ "ЗОЛОТА ФОРТУНА" в номінації "Трудова Слава".
Савенко Н. І. багато зробила для розвитку Центру, а також для підтримки його в працездатньому стані. Так у 2008 - 2009 р.р. в приміщенні "Південна зоря" був зроблений капітильний ремонт.
З 1996 р. працює заступником директора з навчально-виховної роботи Пчела Марія Миколаївна, відмінник освіти України, делегат першого з'їзду вчителів незалежної України (1996 р.).
 
 Педагогічний колектив ЦПР плідно співпрацює з науковими установами АПН України, постійно публікує результати своїх досліджень у пресі.
 
  З 1999 р. ЦПР є експериментальним майданчиком лабораторії позашкільної освіти Інституту проблем виховання АПН України. 
Указом Президента в 2002 році ЦПР віднесено до найбільших позашкільних закладів України і включено в Програму розвитку позашкільних закладів на 2002 - 2008 роки.