«Центр Майбутнього»
Телефон:
+38 044 456 92 90
Email:
golden.reserve@futurecenter.in.ua
Країна:
Україна
Місто:
Київ

«Центр Майбутнього» – це інноваційна структура, місія якої є формування ринку інтелектуального капіталу України. Проект об’єднує зусилля трьох основних сфер: державної влади, бізнесу та громадського сектору для формування нової еліти нашої держави.

Сучасним молодим людям властиво прагнути успіху та побудови кар’єри, подальшого просування та професійного зростання. В світі снують організації, для яких це є місією. Саме такою організацією і є Центр Майбутнього.

Центри Майбутнього по всьому світові є інструментом для оновлення, поширення і зростання інтелектуального капіталу, що виступає у формі наукових знань, інформаційного та технологічного продукту нації. Це – місце зустрічі обдарованих, цілеспрямованих людей, своєрідний трамплін для визначення можливостей та запуску нових ініціатив та проектів, генератор талантів та цікавих ідей, абсолютно новий простір для використання інтелектуального потенціалу.

Мета Центру Майбутнього в Україні є створення «Золотого кадрового резерву нації».

На нашому сайті ти зможеш детальніше ознайомитись з інформацією про діяльність Центру Майбутнього в Україні, історію створення та його засновників.
Також  ти маєш змогу дізнатись більше про історію та концепцію діяльності Центрів Майбутнього по всьому світу та отримати інформацію про Альянс Центрів Майбутнього в цьому розділі.

Подивитися презентацію можна тут - Центр Майбутнього