Освітній портал ПедПРЕСА
Сайт:
http://pedpresa.ua
Телефон:
(044) 486-7960
Email:
pr@pedpresa.com
Країна:
Україна
Місто:
Київ
Адреса:
01135, м. Київ, пр-т. Перемоги, 10

Освітній портал ПедПРЕСА – це максимум достовірних відомостей про все, що стосується питань освіти: від дитячого садка до аспірантури. Тут ви знайдете всю інформацію, необхідну школярам, студентам, викладачам і батькам!

 

Для школярів і абітурієнтів: цікаві новини, актуальна інформація про ЗНО і вступну кампанію від першоджерел, повна база професійно-технічних навчальних закладів, а скоро – ще й вишів.

 

Для батьків: єдина в Україні база дитячих садків і загальноосвітніх навчальних закладів, поради психологів, методистів, учителів, лікарів з виховання розумної, всебічно розвиненої і здорової дитини, КОРИСНЕ ВІДЕО для мам і тат майбутніх першокласників.

 

Для викладачівофіційні документи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, свіжі випуски всіх друкованих видань «Педагогічної преси», цікаві статті про реформи в освіті, поради психологів і методистів, он-лайн трансляції найважливіших подій у міністерстві.

 

Для студентів: актуальні статті й поради про навчання і дозвілля сучасного студента в он-лайн газеті СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ.

 

Для всіх: єдиний українськомовний науково-популярний електронний журнал у розділі НАУКОВИЙ СВІТ, унікальний розділ СТУЧАЛКА, де можна поділитися проблемами та отримати відповіді на запитання щодо освіти в Україні, безпосередньо від фахівців Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

 

 

ПРО ВИДАВНИЦТВО

 

Державне інформаційно-виробниче підприємство видавництво «ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА» видає газети та журнали для освітян вже понад 15 років. Засновником видавництва є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

 

В основі діяльності видавництва лежить ідея необхідності забезпечення освітян України та всіх, хто цікавиться освітянською тематикою, необхідним та цікавим матеріалом для повсякденної роботи.

Нині видавництво «Педагогічна преса» це:

- щотижнева газета «Освіта України» – ЄДИНЕ офіційне видання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;

Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (офіційний друк нормативних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України);

- «Педагогічна газета» – офіційне видання Національної академії педагогічних наук.

- бюлетень Атестаційний вісник – ЄДИНЕ офіційне видання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питань інформування громадськості  щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань.