ПАРТНЕРИ
Logitech
Logitech

Швейцарська компанія Logitech розробляє продукти, які займають не останнє місце в повсякденному житті людей, надаючи їм можливість для комфортного занурення у безмежний цифровий світ.  Більше 30 років тому Logitech почала об'єднувати людей за допомогою комп'ютерів, а сьогодні - розробляє продукти, які поєднують ще й за допомогою музики, ігор та відео.
Щоденник
Інтернет-платформа «Щоденник.uа»

Інтернет-платформа «Щоденник.uа»  – це найбільший безкоштовний ІТ-проект для шкіл в Україні. Мережа охоплює близько 10 000 освітніх установ і більше 1 300 000 вчителів, школярів та батьків. Функціонал платформи є помічником системи освіти у вирішенні питань автоматизації документообігу, побудови системи комунікації між всіма учасниками освітнього процесу та створення умов для організації дистанційного навчання.
Ліцей Престиж м. Києва
Ліцей "Престиж" м. Києва

Ліцей « Престиж» м. Києва – це один з кращих навчальних закладів м.Києва та України. 
Спеціалізована школа 52 м. Києва
Спеціалізована школа №52 м. Києва

Спеціалізація - інформаційні технології
ЦТТМ Сфера
ЦНТТМ Сфера

Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» — комплексний позашкільний навчально-виховний заклад освіти, який надає дітям та юнацтву додаткову освіту, навчає і виховує учнівську молодь за інтересами в позаурочний час.
Департамент освіти
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

КПДЮ
Київський Палац дітей та юнацтва

Київський Палац дітей та юнацтва – державний комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, активний член Європейської асоціації закладів, які займаються дозвіллям дітей та молоді (EAICY). Палац є центром організаційно-масової, організаційно-методичної та науково-дослідницької роботи з питань виховання, організації дозвілля, позашкільної освіти.
Логотип Київського Інтелект Клуба
Молодіжна громадська організація
"Київський Інтелект Клуб"


Інтелект Клуб – це середовище однодумців, яке організовує і розкриває можливості технологій особистісної і колективної самоосвіти.

Центр дитячої та юнацької творчості Солом`янського району м. Києва

Центр дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м. Києва   ЦДЮТ Солом`янського району — це державний позашкільний заклад освіти з великим спектром направлень діяльності, професійним педагогічним колективом.    В 235 гуртках і колективах займається 3553 вихованців під керівництвом 122 педагогів. Навчально-виховний процес в Центрі здійснюється диференційовано, відповідно до індивідуальних можливостей та з урахуванням вікових особливостей дітей в гуртках і колективах початкового, основного та вищого рівнів.   В структурі ЦДЮТ діють різнопрофільні напрямки:   - Художньо-естетичний; - Спортивний; - Туристичний; - Комп’ютерних технологій та анімації; - Лінгвістичний; - Організації дозвілля та масової роботи; - Раннього творчого розвитку; - Соціально-реабілітаційний; - Інформаційно-методичного забезпечення; - Декоративно-ужитковий;   В Центрі діють багато творчих колективів, а саме:   8 Народних художніх колективів,  7 Зразкових художніх колективів.   Для організації роботи гуртків організовані:   - Костюмерна; - Дитяче кафе; - Навчальна дисципліна; - Відділ інформаційно-методичного забезпечення;   ЦДЮТ – це дивовижна веселкова країна, де мешкають чарівні казки, де оживають завітні мрії, де щоденно по сходинках збігає кирпате дитинство. Тут щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.   Центром керує Галина Олександрівна Левченко-Гаптенко