CIT
Дата реєстрації:
2012-04-10
Навчальний заклад:
ЦДЮТ Солом`янського району
Країна
Україна
Місто
Київ
КОРОТКО ПРО КОМАНДУ

Команда Центру Інформаційних Технологій ЦДЮТ Солом'янського району.  

Спеціалізація: Розробка комп'ютерних ігор, 3D-графіка, безпека інформаційних технологій
Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя 35, кб. 39
Телефон: +38066-2106336



учасники
І'мя Статус Бали
1 Владислав Урсул
638
2 Іван Литвиненко
161
3 Володимир Черниш
143
4 Михайло Андрієвський
107
5 Богдан Гуменник
90
6 Андрій Кудренко
80
7 Ігор Циховський
66
8 Валерій Паливода
45
9 Михайло Ковецький
44
10 Роман Безсмертний
37
11 Николай Михаленков
33
12 Max Fedotov
31
13 Микола Красан
22
14 Name Pass
19
15 Микита Меленчуков
17
16 Володимир Казаченко
11
17 Рома Климович
7
18 Илья Иванилов
4
19 Вікторія Ланда
3
20 Артем Потапенко
3
21 Саша Бабіенко
3
22 Сергій Бондаренко
2
23 Ирина Цимбалюк
2
24 Анастасія Гріценко
1
25 Ілія Дутов
1
26 Кристина Лыба
1
27 Misha Sleptsov
1
28 Дима Пономаренко
-
29 Denis Lichenko
-
30 Артем Потапенко
-
31 Дмитро Вітюк
-
32 Anton Pasichnuyk
-
33 Nastiya Nikolayva
-


роботи
Робота Конкурс Технології Учасник Місце Бали
1 Космічна одісея (MISTAKE) Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Литвиненко 1 місце 80
2 Стівен Пол Джобс Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Урсул 1 місце 80
3 Iнтрер`єр Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Антипов 1 місце 80
4 Monster land Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Кудренко 1 місце 80
5 Круто це... Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016 HTML + CSS  Черниш 1 місце 80
6 Симулятор Нелегала Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Урсул 1 місце 80
7 WantToStudy - сервіс для швидкого пошуку українського ВИШу Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 HTML + CSS  Урсул 1 місце 80
8 Upon the sea Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Андрієвський 1 місце 80
9 Людина і Робот - Друзі або вороги? Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Урсул 1 місце 80
10 Pacman Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 Розробка 2D ігр  Гуменник 2 місце 40
11 Далекий острів Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Ковецький 2 місце 40
12 Кумедна історія на реальних подіях Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D - анімація  Урсул 2 місце 40
13 World Football Group Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 HTML + CSS  Гуменник 2 місце 40
14 6 років досліджень Марсу Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Литвиненко 2 місце 40
15 Початок зародження Сонячної системи... Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Урсул 2 місце 40
16 Інноваційні технології в IT-сфері Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Черниш 2 місце 40
17 MarioBird Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 Розробка 2D ігр  Урсул 3 місце 20
18 Проект Ігоря Онлайн конкурс "PHP" PHP  Циховський 1 місце 20
19 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Циховський 1 місце 20
20 Troubles in the Jungles Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Михаленков 1 місце 20
21 Золоті Ворота Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Антипов 3 місце 20
22 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Циховський 1 місце 20
23 Karnegi_by_Ursul Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Урсул 1 місце 20
24 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D графіка" 3D графіка  Антипов 1 місце 20
25 Orel Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Урсул 1 місце 20
26 Астероїд Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Урсул 3 місце 20
27 Інопланетні загарбники Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Черниш 3 місце 20
28 Подарунок (VD) Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Литвиненко 3 місце 20
29 Wanted Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D - анімація  Урсул 3 місце 20
30 Підводний лабіринт Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 3D ігр  Безсмертний 3 місце 20
31 Номад, остання битва Онлайн-конкурс "Розробка 2D ігр" Розробка 2D ігр  Андрієвський 1 місце 20
32 Джеймс, Джеймс Бонд Онлайн - конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Паливода 2 місце 10
33 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Антипов 1 місце 10
34 HTML Biblio Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Fedotov Переможець першого етапу 10
35 Білий дім від Миколи Онлайн-конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Меленчуков 2 місце 10
36 Назва проекту Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Безсмертний 2 місце 10
37 Котедж Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Литвиненко Переможець 1 етапу 10
38 Спутник "НКК-013" Онлайн-конкурс «3D графіка» 3D графіка  Антипов 2 місце 10
39 Фортеця Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Урсул Переможець першого етапу 10
40 По Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Урсул Переможець першого етапу 10
41 [b]ТЕСТ[b] Онлайн-тестування "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Урсул 1 місце 10
42 Куробойка Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Fedotov Переможець першого етапу 10
43 Джентельмены удачи-Революция Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Відеомонтаж  Паливода Переможець першого етапу 10
44 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Антипов 2 місце 10
45 Веселий мікрофон Онлайн - конкурс "3D графіка" 3D графіка  Казаченко 2 місце 10
46 Сайт Олександра Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Григоренко 2 місце 10
47 Сайт про роботов Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Гуменник Переможець першого етапу 10
48 Два фаната Онлайн-конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Паливода 2 місце 10
49 Up only UP Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Урсул 2 місце 10
50 Кот-танцор Онлайн конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Паливода 2 місце 10
51 Тик-так Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Урсул 2 місце 10
52 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада програмістів до Київського конкурсу Інформаційних технологій 2015. Алгоритми та структури даних  Урсул 2 місце 10
53 Дитяча стінка Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Литвиненко Переможець 1 етапу 10
54 Curiosity Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Михаленков Переможець першого етапу 10
55 "Втеча" Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Андрієвський 3 місце 5
56 Новорічна ніч Конкурс проектів з 3D-графіки та 3D-анімації 3D графіка  Pass 3 місце 5
57 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Програмування на С++" C/C++  Красан 3 місце 5
58 ---==Сайт==--- Онлайн-конкурс "HTML + CSS" HTML + CSS  Урсул 3 місце 5
59 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Красан 3 місце 5
60 Pascal Цикли Алгоритми та структури даних  Урсул 3 місце 5
61 zex_project Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Климович 2 місце 5
62 "Золотые Ворота" Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва 3D графіка  Антипов 2 місце 5
63 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Красан 3 місце 5
64 тест Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Урсул 2 місце 5
65 Мікрофон Онлайн - конкурс "3D графіка" 3D графіка  Безсмертний 3 місце 5
66 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Урсул 2 місце 5
67 "Мій герой" Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва HTML + CSS  Fedotov 2 місце 5
68 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Урсул 2 місце 5
69 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Циховський 2 місце 5
70 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Красан 2 місце 5
71 С восьмым марта ! Чемпіонат спеціалізованої школи №52 - Конкурс №3: 2D-анімація 2D - анімація  Антипов 3 місце 5
72 2D-шка Онлайн-конкурс «2D-графіка» 2D графіка  Урсул 3 місце 3
73 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Урсул 3 місце 3
74 НАЗВА ПРОЕКТУ_ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017 Комп`ютерна графіка  Ланда 1 місце 3
75 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Урсул 3 місце 3
76 A Онлайн-тестування "2D-анімація" 2D - анімація  Урсул 3 місце 3
77 Урсул Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Урсул 1 місце + приз Logitech 3
78 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування Pascal Pascal  Меленчуков 3 місце 3
79 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Урсул 3 місце 3
80 Україна - то твоя земля Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015 Комп`ютерна графіка  Урсул 1 місце + приз Logitech 3
81 Мандри Їжачка Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Pass 1 місце 3
82 Урсул Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Урсул 1 місце 3
83 Як собака та кішка стали друзями Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Ковецький 1 місце 3
84 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Урсул 3 місце 3
85 Анімація Урсула Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Урсул 1 місце 3
86 Бойові роботи Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017 WEB-технології  Черниш 1 місце 3
87 Никлаус Вирт Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Урсул 3 місце 3
88 Welcome to wonderful world insects Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015 Комп`ютерна анімація  Pass 1 місце 3
89 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Pass 1 місце 3
90 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Урсул 3 місце 3
91 Урсулів "Петрик" Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Урсул 1 місце 3
92 ЁЖИК Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Черныш 2 місце 2
93 Моря і океани світу by Ursul Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Урсул 2 місце 2
94 Меблі Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Казаченко Учасник 1
95 Проект Андрія Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Большаков Активний учасник 1
96 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Григоренко Учасник 1
97 Bill Gates Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Иванилов Активний учасник 1
98 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Михаленков Активний учасник 1
99 Geatpsychologist Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Паливода Активний учасник 1
100 Варіон - элбан из мира Эл-Лия Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Урсул Активний учасник 1
101 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Цыбулькин Активний учасник 1
102 php Онлайн конкурс "PHP" PHP  Урсул Активний учасник 1
103 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада програмістів до Київського конкурсу Інформаційних технологій 2015. Алгоритми та структури даних  Fedotov Активний учасник 1
104 Зайчик Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Потапенко Активний учасник 1
105 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада програмістів до Київського конкурсу Інформаційних технологій 2015. Алгоритми та структури даних  Pass Активний учасник 1
106 Візерунок Онлайн-конкурс "2D-графіка" 2D графіка  Урсул Учасник 1
107 Херсонес Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Урсул Активний учасник 1
108 Turbo Pascal Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Цимбалюк Учасник 1
109 Котик!!! Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Иванилов Учасник 1
110 Звірятко Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Иванилов Активний учасник 1
111 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Андрієвський Активний учасник 1
112 Творчий будинок Онлайн-змагання "2D-графіка" 2D графіка  Паливода Учасник 1
113 Дніпр широкий Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Урсул Активний учасник 1
114 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Паливода Активний учасник 1
115 zex_project Онлайн-тестування "PHP" PHP  Климович Активний учасник 1
116 День соборності України Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Урсул 3 місце 1
117 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D анімація" 2D - анімація  Урсул Учасник 1
118 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "2D-графіка" 2D графіка  Андрієвський Активний учасник 1
119 ITSE Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Pass Активний учасник 1
120 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Михаленков Активний учасник 1
121 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування HTML+CSS HTML + CSS  Урсул Активний учасник 1
122 Square Head Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Fedotov Активний учасник 1
123 3-Pigs Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Pass 3 місце 1
124 turbo pascal Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Гріценко Учасник 1
125 З Різдвом, друзі! Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Pass 3 місце 1
126 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №1: програмування на Pascal Pascal  Антипов Активний учасник 1
127 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "3D-графіка" 3D графіка  Цыбулькин Активний учасник 1
128 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №1: програмування на Pascal Pascal  Бондаренко Активний учасник 1
129 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Красан Активний учасник 1
130 Car Конкурс проектів з 3D-графіки та 3D-анімації 3D графіка  Потапенко Активний учасник 1
131 Проект Олександри Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Бабіенко Активний учасник 1
132 Боль Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Безсмертний 3 місце 1
133 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка 2D графіка  Sleptsov 3 місце 1
134 Киев-мой город. Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Иванилов Учасник 1
135 Скажіть "Ні!" палінню! Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Ковецький Активний учасник 1
136 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "2D-анімація" 2D - анімація  Михаленков Активний учасник 1
137 Проект Владислава Онлайн-конкурс "Pascal" Pascal  Урсул Активний учасник 1
138 "Мій герой" Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Fedotov Активний учасник 1
139 Фотоапараты/ Жозеф Ньепс/Фотография Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Паливода Учасник 1
140 Фортеця Барона Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Дутов Активний учасник 1
141 Будинок Онлайн-змагання "2D-графіка" 2D графіка  Литвиненко Учасник 1
142 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "3D-графіка" 3D графіка  Антипов Активний учасник 1
143 Мой тест Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Урсул Активний учасник 1
144 My projekt Онлайн конкурс "PHP" PHP  Меленчуков Активний учасник 1
145 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "HTML + CSS" HTML + CSS  Лыба Активний учасник 1
146 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Циховський Активний учасник 1
147 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Паливода Активний учасник 1
148 "Пори року" - Вікулов Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Pass 3 місце 1
149 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "HTML + CSS" HTML + CSS  Меленчуков Активний учасник 1
150 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Бондаренко Активний учасник 1
151 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Урсул Активний учасник 1
152 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Красан Активний учасник 1
153 Arkanoid Чемпіонат ліцею Претиж. Конкурс №2. Розробка 2D-ігр. Розробка 2D ігр  Безсмертний Активний учасник 1
154 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Програмування на С++" C/C++  Бабіенко Активний учасник 1
155 Білий дім від Євгенія Онлайн-конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Антипов Учасник 1
156 Замки України Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Fedotov 3 місце 1
157 php Онлайн конкурс "PHP" PHP  Климович Активний учасник 1
158 my sait Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Меленчуков Активний учасник 1
159 United Kindom Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Fedotov 3 місце 1
160 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "HTML + CSS" HTML + CSS  Урсул Активний учасник 1
161 Покемон,2D Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D - анімація  Fedotov Учасник 1
162 Turbo Pascal Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Цимбалюк Учасник 1
163 Три поросяти(типаж поросят) Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Черныш 3 місце 1
164 Робот Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Антипов Учасник 1
165 Роботи Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Хижняк Активний учасник 1
166 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Меленчуков Активний учасник 1
167 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "3D-графіка" 3D графіка  Потапенко Активний учасник 1
168 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Бабіенко Активний учасник 1
169 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Безсмертний
170 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "Pascal" Pascal  Бабіенко
171 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Урсул
172 Першоквітневий конкурс :) Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Ковецький
173 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Pass
174 Проект Єгора Вікулова Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Pass
175 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування HTML+CSS HTML + CSS  Fedotov
176 Shot4Life Чемпіонат ліцею Претиж. Конкурс №2. Розробка 2D-ігр. Розробка 2D ігр  Урсул
177 ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Черныш
178 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Урсул
179 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування Pascal Pascal  Урсул
180 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Fedotov
181 НАЗВА ПРОЕКТУ Конкурс проектів з 3D-графіки та 3D-анімації 3D графіка  Потапенко
182 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Урсул
183 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Гріценко
184 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
185 mine konkurs Онлайн тестування PHP PHP  Меленчуков
186 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва    Антипов
187 Space invaders Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Черниш
188 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва    Бондаренко
189 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Fedotov
190 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
191 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Меленчуков
192 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування Pascal Pascal  Антипов
193 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Бабіенко
194 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Безсмертний
195 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування Pascal Pascal  Бабіенко
196 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
197 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016 Комп`ютерна анімація  Pass
198 НАЗВА ПРОЕКТУ 3D-графіка 3D графіка  Урсул
199 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Дутов
200 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Pass
201 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Антипов
202 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Програмування на С++" C/C++  Михаленков
203 Великі панди Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Черниш
204 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Fedotov
205 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Урсул
206 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
207 Turbo Pascal Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Pasichnuyk
208 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
209 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Меленчуков
210 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Бабіенко
211 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "Pascal" Pascal  Урсул
212 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Красан
213 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
214 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Pass
215 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Бабіенко
216 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "Відеомонтаж" Fedotov
217 10/10 Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Урсул
218 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-змагання "2D-графіка" Цимбалюк
219 Різдво! Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Черныш
220 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-змагання "2D-графіка" Иванилов
221 Робототехніка Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017 WEB-технології  Lichenko
222 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс 2D графіка 2D графіка  Андрієвський
223 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Паливода
224 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Черниш
225 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Fedotov
226 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Урсул
227 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Fedotov
228 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
229 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
230 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Меленчуков
231 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Антипов
232 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Бабіенко
233 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Вітюк
234 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
235 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Pass
236 Ребуси Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Иванилов
237 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Урсул
238 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Андрієвський
239 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Урсул
240 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Паливода
241 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Pass
242 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Михаленков
243 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Fedotov
244 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Бондаренко
245 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Гріценко
246 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
247 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування HTML+CSS HTML + CSS  Бабіенко
248 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Розробка 2D ігр" Розробка 2D ігр  Урсул
249 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
250 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Fedotov
251 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D графіка" Пономаренко
252 Marka Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015 Комп`ютерна графіка  Pass
253 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Бабіенко
254 program10 Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Fedotov
255 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Урсул
256 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" Цимбалюк
257 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Черныш
258 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D графіка" Иванилов
259 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Pass
260 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Михаленков
261 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015 Комп`ютерна графіка  Lichenko
262 Тест О_о Тестова олімпіада Pascal  Урсул
263 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Михаленков
264 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "Pascal" Pascal  Урсул
265 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Fedotov
266 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
267 ребуси Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Потапенко
268 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
269 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Меленчуков
270 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Антипов
271 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Бабіенко
272 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Урсул
273 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №4: Програмування Алгоритми та структури даних  Sleptsov
274 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
275 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Pass
276 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Урсул
277 НАЗВА ПРОЕКТУ2 Онлайн-конкурс "HTML + CSS" HTML + CSS  Shapovalov
278 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-графіка" 2D графіка  Андрієвський
279 НАЗВА ПРОЕКТУ Конкурс на створення кращої реклами! 2D графіка  Урсул
280 Велика панда Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Черныш
281 Печенье Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Иванилов
282 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Pass
283 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Розробка 2D ігр" Розробка 2D ігр  Михаленков
284 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Свирид
285 Еволюція компютера Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Гріценко
286 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
287 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва    Антипов
288 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Nikolayva
289 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація 2D - анімація  Бондаренко
290 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Fedotov
291 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Красан
292 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
293 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Потапенко
294 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Бабіенко
295 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "Pascal" Pascal  Бабіенко
296 Білочка!!! Онлайн - конкурс "2D графіка" Иванилов
297 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Pass
298 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML + CSS" HTML + CSS  Михаленков
299 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-графіка" 2D графіка  Урсул
300 LEGO Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Fedotov
301 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада с/ш №52 Веб-дизайн HTML + CSS  Урсул
302 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Паливода
303 печево Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Pass
304 Назва Проекту Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Паливода
305 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Антипов
306 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Fedotov
307 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Климович
308 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Урсул
309 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
310 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Pass
311 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Меленчуков


Рейтинг команды по технологиям
Технология IT-рейтинг Место
1 HTML + CSS 476
2 Розробка 2D ігр 376
3 3D графіка 282
4 3D - анімація 190
5 2D - анімація 106
6 PHP 81
7 Відеомонтаж 46
8 Алгоритми та структури даних 37
9 2D графіка 28
10 Розробка 3D ігр 20
11 Комп`ютерна анімація 19
12 Pascal 13
13 Комп`ютерна графіка 10
14 C/C++ 6
15 WEB-технології 3


ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОБГОВОРЕННЯ:
2012-12-01 02:00 Адміністратор:
Хочете дізнатися більше про команду Центру Інформаційних Технологій? Хочете прийти в гості на чай та печиво? А може узяти участь у семінарах та майстер-класах? Тоді Вам сюди!