CIT
Дата реєстрації:
2012-04-10
Навчальний заклад:
ЦДЮТ Солом`янського району
Країна
Україна
Місто
Київ
КОРОТКО ПРО КОМАНДУ

Команда Центру Інформаційних Технологій ЦДЮТ Солом'янського району.  

Спеціалізація: Розробка комп'ютерних ігор, 3D-графіка, безпека інформаційних технологій
Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя 35, кб. 39
Телефон: +38066-2106336



учасники
І'мя Статус Бали
1 Владислав Урсул
638
2 Іван Литвиненко
161
3 Володимир Черниш
143
4 Михайло Андрієвський
107
5 Богдан Гуменник
90
6 Андрій Кудренко
80
7 Ігор Циховський
66
8 Валерій Паливода
45
9 Михайло Ковецький
44
10 Роман Безсмертний
37
11 Николай Михаленков
33
12 Max Fedotov
31
13 Микола Красан
22
14 Микита Меленчуков
17
15 Володимир Казаченко
11
16 Рома Климович
7
17 Илья Иванилов
4
18 Артем Потапенко
3
19 Саша Бабіенко
3
20 Вікторія Ланда
3
21 Сергій Бондаренко
2
22 Ирина Цимбалюк
2
23 Анастасія Гріценко
1
24 Misha Sleptsov
1
25 Ілія Дутов
1
26 Кристина Лыба
1
27 Артем Потапенко
-
28 Дмитро Вітюк
-
29 Anton Pasichnuyk
-
30 Дима Пономаренко
-
31 Nastiya Nikolayva
-
32 Denis Lichenko
-


роботи
Робота Конкурс Технології Учасник Місце Бали
1 Космічна одісея (MISTAKE) Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Литвиненко 1 місце 80
2 Стівен Пол Джобс Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Урсул 1 місце 80
3 Iнтрер`єр Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Антипов 1 місце 80
4 Monster land Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Кудренко 1 місце 80
5 Круто це... Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016 HTML + CSS  Черниш 1 місце 80
6 Симулятор Нелегала Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Урсул 1 місце 80
7 WantToStudy - сервіс для швидкого пошуку українського ВИШу Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 HTML + CSS  Урсул 1 місце 80
8 Upon the sea Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Андрієвський 1 місце 80
9 Людина і Робот - Друзі або вороги? Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Урсул 1 місце 80
10 Pacman Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 Розробка 2D ігр  Гуменник 2 місце 40
11 Далекий острів Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Ковецький 2 місце 40
12 Кумедна історія на реальних подіях Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D - анімація  Урсул 2 місце 40
13 World Football Group Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 HTML + CSS  Гуменник 2 місце 40
14 6 років досліджень Марсу Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Литвиненко 2 місце 40
15 Початок зародження Сонячної системи... Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Урсул 2 місце 40
16 Інноваційні технології в IT-сфері Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Черниш 2 місце 40
17 MarioBird Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015 Розробка 2D ігр  Урсул 3 місце 20
18 Проект Ігоря Онлайн конкурс "PHP" PHP  Циховський 1 місце 20
19 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Циховський 1 місце 20
20 Troubles in the Jungles Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Михаленков 1 місце 20
21 Золоті Ворота Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Антипов 3 місце 20
22 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Циховський 1 місце 20
23 Karnegi_by_Ursul Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Урсул 1 місце 20
24 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D графіка" 3D графіка  Антипов 1 місце 20
25 Orel Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Урсул 1 місце 20
26 Астероїд Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Урсул 3 місце 20
27 Інопланетні загарбники Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Черниш 3 місце 20
28 Подарунок (VD) Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Литвиненко 3 місце 20
29 Підводний лабіринт Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 3D ігр  Безсмертний 3 місце 20
30 Wanted Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D - анімація  Урсул 3 місце 20
31 Номад, остання битва Онлайн-конкурс "Розробка 2D ігр" Розробка 2D ігр  Андрієвський 1 місце 20
32 Джеймс, Джеймс Бонд Онлайн - конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Паливода 2 місце 10
33 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Антипов 1 місце 10
34 HTML Biblio Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Fedotov Переможець першого етапу 10
35 Білий дім від Миколи Онлайн-конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Меленчуков 2 місце 10
36 Назва проекту Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Безсмертний 2 місце 10
37 Котедж Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Литвиненко Переможець 1 етапу 10
38 Спутник "НКК-013" Онлайн-конкурс «3D графіка» 3D графіка  Антипов 2 місце 10
39 Фортеця Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D - анімація  Урсул Переможець першого етапу 10
40 По Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Урсул Переможець першого етапу 10
41 [b]ТЕСТ[b] Онлайн-тестування "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Урсул 1 місце 10
42 Куробойка Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Fedotov Переможець першого етапу 10
43 Джентельмены удачи-Революция Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Відеомонтаж  Паливода Переможець першого етапу 10
44 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Антипов 2 місце 10
45 Сайт Олександра Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Григоренко 2 місце 10
46 Веселий мікрофон Онлайн - конкурс "3D графіка" 3D графіка  Казаченко 2 місце 10
47 Два фаната Онлайн-конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Паливода 2 місце 10
48 Сайт про роботов Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Гуменник Переможець першого етапу 10
49 Кот-танцор Онлайн конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Паливода 2 місце 10
50 Up only UP Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Урсул 2 місце 10
51 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада програмістів до Київського конкурсу Інформаційних технологій 2015. Алгоритми та структури даних  Урсул 2 місце 10
52 Тик-так Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Урсул 2 місце 10
53 Дитяча стінка Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Литвиненко Переможець 1 етапу 10
54 Curiosity Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій Розробка 2D ігр  Михаленков Переможець першого етапу 10
55 "Втеча" Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Андрієвський 3 місце 5
56 Новорічна ніч Конкурс проектів з 3D-графіки та 3D-анімації 3D графіка  3 місце 5
57 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Програмування на С++" C/C++  Красан 3 місце 5
58 ---==Сайт==--- Онлайн-конкурс "HTML + CSS" HTML + CSS  Урсул 3 місце 5
59 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Красан 3 місце 5
60 Pascal Цикли Алгоритми та структури даних  Урсул 3 місце 5
61 zex_project Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Климович 2 місце 5
62 "Золотые Ворота" Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва 3D графіка  Антипов 2 місце 5
63 тест Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Урсул 2 місце 5
64 Мікрофон Онлайн - конкурс "3D графіка" 3D графіка  Безсмертний 3 місце 5
65 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Красан 3 місце 5
66 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Урсул 2 місце 5
67 "Мій герой" Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва HTML + CSS  Fedotov 2 місце 5
68 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Урсул 2 місце 5
69 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Циховський 2 місце 5
70 С восьмым марта ! Чемпіонат спеціалізованої школи №52 - Конкурс №3: 2D-анімація 2D - анімація  Антипов 3 місце 5
71 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Красан 2 місце 5
72 2D-шка Онлайн-конкурс «2D-графіка» 2D графіка  Урсул 3 місце 3
73 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Урсул 3 місце 3
74 НАЗВА ПРОЕКТУ_ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2017 Комп`ютерна графіка  Ланда 1 місце 3
75 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Урсул 3 місце 3
76 Урсул Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Урсул 1 місце + приз Logitech 3
77 A Онлайн-тестування "2D-анімація" 2D - анімація  Урсул 3 місце 3
78 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування Pascal Pascal  Меленчуков 3 місце 3
79 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Урсул 3 місце 3
80 Україна - то твоя земля Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015 Комп`ютерна графіка  Урсул 1 місце + приз Logitech 3
81 Мандри Їжачка Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  1 місце 3
82 Урсул Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Урсул 1 місце 3
83 Як собака та кішка стали друзями Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Ковецький 1 місце 3
84 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Відеомонтаж" Відеомонтаж  Урсул 3 місце 3
85 Анімація Урсула Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Урсул 1 місце 3
86 Никлаус Вирт Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Урсул 3 місце 3
87 Бойові роботи Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017 WEB-технології  Черниш 1 місце 3
88 Welcome to wonderful world insects Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2015 Комп`ютерна анімація  1 місце 3
89 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Урсул 3 місце 3
90 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  1 місце 3
91 Урсулів "Петрик" Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Урсул 1 місце 3
92 ЁЖИК Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Черныш 2 місце 2
93 Моря і океани світу by Ursul Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Урсул 2 місце 2
94 Меблі Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Казаченко Учасник 1
95 Проект Андрія Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Большаков Активний учасник 1
96 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Григоренко Учасник 1
97 Bill Gates Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Иванилов Активний учасник 1
98 Geatpsychologist Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Паливода Активний учасник 1
99 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Михаленков Активний учасник 1
100 php Онлайн конкурс "PHP" PHP  Урсул Активний учасник 1
101 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада програмістів до Київського конкурсу Інформаційних технологій 2015. Алгоритми та структури даних  Fedotov Активний учасник 1
102 Варіон - элбан из мира Эл-Лия Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Урсул Активний учасник 1
103 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Цыбулькин Активний учасник 1
104 Зайчик Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Потапенко Активний учасник 1
105 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада програмістів до Київського конкурсу Інформаційних технологій 2015. Алгоритми та структури даних  Активний учасник 1
106 Котик!!! Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Иванилов Учасник 1
107 Візерунок Онлайн-конкурс "2D-графіка" 2D графіка  Урсул Учасник 1
108 Херсонес Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Урсул Активний учасник 1
109 Turbo Pascal Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Цимбалюк Учасник 1
110 Творчий будинок Онлайн-змагання "2D-графіка" 2D графіка  Паливода Учасник 1
111 Звірятко Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Иванилов Активний учасник 1
112 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Андрієвський Активний учасник 1
113 zex_project Онлайн-тестування "PHP" PHP  Климович Активний учасник 1
114 Дніпр широкий Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Урсул Активний учасник 1
115 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Паливода Активний учасник 1
116 День соборності України Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Урсул 3 місце 1
117 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D анімація" 2D - анімація  Урсул Учасник 1
118 ITSE Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Активний учасник 1
119 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "2D-графіка" 2D графіка  Андрієвський Активний учасник 1
120 3-Pigs Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  3 місце 1
121 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Михаленков Активний учасник 1
122 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування HTML+CSS HTML + CSS  Урсул Активний учасник 1
123 Square Head Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D графіка  Fedotov Активний учасник 1
124 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №1: програмування на Pascal Pascal  Бондаренко Активний учасник 1
125 turbo pascal Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Гріценко Учасник 1
126 З Різдвом, друзі! Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  3 місце 1
127 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №1: програмування на Pascal Pascal  Антипов Активний учасник 1
128 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "3D-графіка" 3D графіка  Цыбулькин Активний учасник 1
129 Проект Олександри Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Бабіенко Активний учасник 1
130 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Красан Активний учасник 1
131 Car Конкурс проектів з 3D-графіки та 3D-анімації 3D графіка  Потапенко Активний учасник 1
132 Киев-мой город. Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Иванилов Учасник 1
133 Скажіть "Ні!" палінню! Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Ковецький Активний учасник 1
134 Боль Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Безсмертний 3 місце 1
135 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна графіка 2D графіка  Sleptsov 3 місце 1
136 Фотоапараты/ Жозеф Ньепс/Фотография Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Паливода Учасник 1
137 Фортеця Барона Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Дутов Активний учасник 1
138 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "2D-анімація" 2D - анімація  Михаленков Активний учасник 1
139 Проект Владислава Онлайн-конкурс "Pascal" Pascal  Урсул Активний учасник 1
140 "Мій герой" Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Fedotov Активний учасник 1
141 Будинок Онлайн-змагання "2D-графіка" 2D графіка  Литвиненко Учасник 1
142 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "3D-графіка" 3D графіка  Антипов Активний учасник 1
143 Мой тест Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Урсул Активний учасник 1
144 My projekt Онлайн конкурс "PHP" PHP  Меленчуков Активний учасник 1
145 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Циховський Активний учасник 1
146 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "HTML + CSS" HTML + CSS  Лыба Активний учасник 1
147 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Паливода Активний учасник 1
148 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Бондаренко Активний учасник 1
149 "Пори року" - Вікулов Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  3 місце 1
150 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "HTML + CSS" HTML + CSS  Меленчуков Активний учасник 1
151 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Урсул Активний учасник 1
152 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Красан Активний учасник 1
153 Arkanoid Чемпіонат ліцею Претиж. Конкурс №2. Розробка 2D-ігр. Розробка 2D ігр  Безсмертний Активний учасник 1
154 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Програмування на С++" C/C++  Бабіенко Активний учасник 1
155 Білий дім від Євгенія Онлайн-конкурс "3D-графіка" 3D графіка  Антипов Учасник 1
156 Замки України Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Fedotov 3 місце 1
157 php Онлайн конкурс "PHP" PHP  Климович Активний учасник 1
158 United Kindom Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Fedotov 3 місце 1
159 my sait Онлайн конкурс HTML+CSS HTML + CSS  Меленчуков Активний учасник 1
160 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "HTML + CSS" HTML + CSS  Урсул Активний учасник 1
161 Покемон,2D Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 2D - анімація  Fedotov Учасник 1
162 Turbo Pascal Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Цимбалюк Учасник 1
163 Три поросяти(типаж поросят) Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" Комп`ютерна графіка  Черныш 3 місце 1
164 Робот Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій 3D графіка  Антипов Учасник 1
165 Роботи Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій HTML + CSS  Хижняк Активний учасник 1
166 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Меленчуков Активний учасник 1
167 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Бабіенко Активний учасник 1
168 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "3D-графіка" 3D графіка  Потапенко Активний учасник 1
169 Першоквітневий конкурс :) Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Ковецький
170 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016   
171 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Безсмертний
172 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "Pascal" Pascal  Бабіенко
173 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Урсул
174 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Урсул
175 Проект Єгора Вікулова Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»   
176 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування HTML+CSS HTML + CSS  Fedotov
177 Shot4Life Чемпіонат ліцею Претиж. Конкурс №2. Розробка 2D-ігр. Розробка 2D ігр  Урсул
178 ЛІВЕРПУЛЬ-КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЄВРОПИ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Черныш
179 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Урсул
180 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування Pascal Pascal  Урсул
181 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Fedotov
182 НАЗВА ПРОЕКТУ Конкурс проектів з 3D-графіки та 3D-анімації 3D графіка  Потапенко
183 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва    Бондаренко
184 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Гріценко
185 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   
186 mine konkurs Онлайн тестування PHP PHP  Меленчуков
187 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва    Антипов
188 Space invaders Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Черниш
189 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Меленчуков
190 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування Pascal Pascal  Антипов
191 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Бабіенко
192 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Fedotov
193 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
194 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
195 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" 2016 Комп`ютерна анімація 
196 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Безсмертний
197 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування Pascal Pascal  Бабіенко
198 НАЗВА ПРОЕКТУ 3D-графіка 3D графіка  Урсул
199 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Дутов
200 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Fedotov
201 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій   
202 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Краща гра - платформер" Розробка 2D ігр  Антипов
203 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Програмування на С++" C/C++  Михаленков
204 Великі панди Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Черниш
205 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Бабіенко
206 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Урсул
207 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
208 Turbo Pascal Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Pasichnuyk
209 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   
210 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "Pascal" Pascal  Меленчуков
211 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS 
212 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Бабіенко
213 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "Pascal" Pascal  Урсул
214 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Красан
215 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
216 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-змагання "2D-графіка" Иванилов
217 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "Відеомонтаж" Fedotov
218 10/10 Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Урсул
219 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-змагання "2D-графіка" Цимбалюк
220 Різдво! Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Черныш
221 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Паливода
222 Робототехніка Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2017 WEB-технології  Lichenko
223 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс 2D графіка 2D графіка  Андрієвський
224 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Fedotov
225 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Черниш
226 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Меленчуков
227 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Антипов
228 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Урсул
229 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»    Fedotov
230 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
231 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   
232 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
233 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016   
234 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Бабіенко
235 НАЗВА ПРОЕКТУ Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Вітюк
236 Ребуси Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Иванилов
237 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Урсул
238 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Андрієвський
239 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2D графіка  Fedotov
240 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп`ютерна анімація" Комп`ютерна анімація  Урсул
241 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Паливода
242 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій   
243 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Михаленков
244 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Розробка 2D ігр" Розробка 2D ігр  Урсул
245 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
246 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Бондаренко
247 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2015 HTML + CSS  Гріценко
248 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   
249 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування HTML+CSS HTML + CSS  Бабіенко
250 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Бабіенко
251 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Fedotov
252 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D графіка" Пономаренко
253 Marka Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015 Комп`ютерна графіка 
254 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн - конкурс "3D графіка" Иванилов
255 НАЗВА ПРОЕКТУ Всеукраїнський державний конкурс з IT для дітей та молоді «ITalent»   
256 program10 Онлайн - конкурс "Алгоритми та структури даних" Fedotov
257 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Урсул
258 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" Цимбалюк
259 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Черныш
260 Тест О_о Тестова олімпіада Pascal  Урсул
261 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Михаленков
262 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Комп’ютерна графіка" 2015 Комп`ютерна графіка  Lichenko
263 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "Pascal" Pascal  Урсул
264 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Fedotov
265 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Михаленков
266 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Меленчуков
267 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Антипов
268 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-анімація 2D - анімація  Бабіенко
269 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
270 ребуси Першоквітневий конкурс від IT-Arena :)    Потапенко
271 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   
272 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
273 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016   
274 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Алгоритми та структури даних" Алгоритми та структури даних  Урсул
275 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №4: Програмування Алгоритми та структури даних  Sleptsov
276 Велика панда Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Черныш
277 Печенье Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS  Иванилов
278 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Урсул
279 НАЗВА ПРОЕКТУ2 Онлайн-конкурс "HTML + CSS" HTML + CSS  Shapovalov
280 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-графіка" 2D графіка  Андрієвський
281 НАЗВА ПРОЕКТУ Конкурс на створення кращої реклами! 2D графіка  Урсул
282 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій   
283 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "Розробка 2D ігр" Розробка 2D ігр  Михаленков
284 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології  Свирид
285 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада с/ш №52 Комп`ютерна анімація 2D - анімація  Бондаренко
286 Еволюція компютера Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" HTML + CSS  Гріценко
287 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   
288 НАЗВА ПРОЕКТУ Чемпіонат спец. школи №52 - Конкурс №2: Відбір на кубок м.Києва    Антипов
289 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "3D-моделювання" 3D графіка  Nikolayva
290 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-тестування "PHP" PHP  Бабіенко
291 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2017    Fedotov
292 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "PHP" PHP  Красан
293 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Урсул
294 НАЗВА ПРОЕКТУ Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Потапенко
295 Білочка!!! Онлайн - конкурс "2D графіка" Иванилов
296 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада Солом`янського району "Web-дизайн" 2016 WEB-технології 
297 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування "Pascal" Pascal  Бабіенко
298 НАЗВА ПРОЕКТУ Олімпіада с/ш №52 Веб-дизайн HTML + CSS  Урсул
299 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування PHP PHP  Паливода
300 печево Онлайн-конкурс "HTML+CSS" HTML + CSS 
301 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "HTML + CSS" HTML + CSS  Михаленков
302 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн-конкурс "2D-графіка" 2D графіка  Урсул
303 LEGO Відкритий конкурс м.Києва з Інформаційних Технологій    Fedotov
304 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015    Fedotov
305 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "PHP" PHP  Климович
306 Назва Проекту Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Паливода
307 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн тестування 2D-графіка 2D графіка  Антипов
308 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлай тестування «HTML/CSS» HTML + CSS  Меленчуков
309 НАЗВА ПРОЕКТУ Онлайн конкурс "2D-анімація" 2D - анімація  Урсул
310 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2016    Fedotov
311 НАЗВА ПРОЕКТУ Київський міський конкурс з інформаційних технологій 2015   


Рейтинг команды по технологиям
Технология IT-рейтинг Место
1 HTML + CSS 476
2 Розробка 2D ігр 376
3 3D графіка 282
4 3D - анімація 190
5 2D - анімація 106
6 PHP 81
7 Відеомонтаж 46
8 Алгоритми та структури даних 37
9 2D графіка 28
10 Розробка 3D ігр 20
11 Комп`ютерна анімація 19
12 Pascal 13
13 Комп`ютерна графіка 10
14 C/C++ 6
15 WEB-технології 3


ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОБГОВОРЕННЯ:
2012-12-01 02:00 Адміністратор:
Хочете дізнатися більше про команду Центру Інформаційних Технологій? Хочете прийти в гості на чай та печиво? А може узяти участь у семінарах та майстер-класах? Тоді Вам сюди!





Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/icgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0