ПАРТНЕРИ
Центр Майбутнього
«Центр Майбутнього»

«Центр Майбутнього» – це інноваційна структура, місія якої є формування ринку інтелектуального капіталу України. Проект об’єднує зусилля трьох основних сфер: державної влади, бізнесу та громадського сектору для формування нової еліти нашої держави.
hi-Tech
Журнал «hi-Tech в школі»

Журнал "hi-Tech у школі" — посібник для вчителів. Має на меті допомогти вчителям середніх шкіл підвищити ІТ-ерудицію, зменшити дистанцію між ними та учнями.
Освітній портал ПедПРЕСА
Освітній портал ПедПРЕСА

Освітній портал ПедПРЕСА – це максимум достовірних відомостей про все, що стосується питань освіти: від дитячого садка до аспірантури. Тут ви знайдете всю інформацію, необхідну школярам, студентам, викладачам і батькам!
Батьківський портал ChildBrand
Батьківський портал ChildBrand

ChildBrand – это ресурс для заботливых и любящих родителей.  Наша философия сводится к очень простой формуле: Любовь родителей ² х способности ребенка + наши уникальные инструменты брендинга = Счастливый Ребенок 
Щоденник
Інтернет-платформа «Щоденник.uа»

Інтернет-платформа «Щоденник.uа»  – це найбільший безкоштовний ІТ-проект для шкіл в Україні. Мережа охоплює близько 10 000 освітніх установ і більше 1 300 000 вчителів, школярів та батьків. Функціонал платформи є помічником системи освіти у вирішенні питань автоматизації документообігу, побудови системи комунікації між всіма учасниками освітнього процесу та створення умов для організації дистанційного навчання.
Портал проведення Вебінарів
Портал "Webinar"

Для слухачів портал "Webinar" надає повний комплекс послуг пов’язаних з участю у вебінарі:
Hucato
Human capital tools -"hucato" студии развития человеческого капитала

Мы единомышленники и профессионалы в области образования, дистанционного обучения и личностного развития. Кто-то больше занимается наукой, кто-то обучением, кто-то практической деятельностью.  На этом ресурсе (http://hucato.wikispaces.com) мы реализуем два основных вида деятельности научно-исследовательскую и проектно-практическую.
Газета Позашкілля
Газета «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ»

«ПОЗАШКІЛЛЯ» пропонує:
Ліцей Престиж м. Києва
Ліцей "Престиж" м. Києва

Ліцей « Престиж» м. Києва – це один з кращих навчальних закладів м.Києва та України. 
Спеціалізована школа 52 м. Києва
Спеціалізована школа №52 м. Києва

Спеціалізація - інформаційні технології
ЦТТМ Сфера
ЦНТТМ Сфера

Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» — комплексний позашкільний навчально-виховний заклад освіти, який надає дітям та юнацтву додаткову освіту, навчає і виховує учнівську молодь за інтересами в позаурочний час.
Департамент освіти
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ЦТТМ Дарницького району м. Києва
ЦТТМ Дарницького району м. Києва

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді - позашкільний навчальний заклад, який розпочав свою роботу в жовтні 1981 року як Станція юних техніків Дарницького району м. Києва.
ЦПР Святошиньского району м. Києва
ЦПР Святошинського району м.Києва

Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва
КПДЮ
Київський Палац дітей та юнацтва

Київський Палац дітей та юнацтва – державний комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, активний член Європейської асоціації закладів, які займаються дозвіллям дітей та молоді (EAICY). Палац є центром організаційно-масової, організаційно-методичної та науково-дослідницької роботи з питань виховання, організації дозвілля, позашкільної освіти.

Центр дитячої та юнацької творчості Солом`янського району м. Києва

Центр дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м. Києва   ЦДЮТ Солом`янського району — це державний позашкільний заклад освіти з великим спектром направлень діяльності, професійним педагогічним колективом.    В 235 гуртках і колективах займається 3553 вихованців під керівництвом 122 педагогів. Навчально-виховний процес в Центрі здійснюється диференційовано, відповідно до індивідуальних можливостей та з урахуванням вікових особливостей дітей в гуртках і колективах початкового, основного та вищого рівнів.   В структурі ЦДЮТ діють різнопрофільні напрямки:   - Художньо-естетичний; - Спортивний; - Туристичний; - Комп’ютерних технологій та анімації; - Лінгвістичний; - Організації дозвілля та масової роботи; - Раннього творчого розвитку; - Соціально-реабілітаційний; - Інформаційно-методичного забезпечення; - Декоративно-ужитковий;   В Центрі діють багато творчих колективів, а саме:   8 Народних художніх колективів,  7 Зразкових художніх колективів.   Для організації роботи гуртків організовані:   - Костюмерна; - Дитяче кафе; - Навчальна дисципліна; - Відділ інформаційно-методичного забезпечення;   ЦДЮТ – це дивовижна веселкова країна, де мешкають чарівні казки, де оживають завітні мрії, де щоденно по сходинках збігає кирпате дитинство. Тут щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.   Центром керує Галина Олександрівна Левченко-Гаптенко